Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni bir tanışma size yeni heyecanlar yaşatabilir. Kendinizi buna hazırlamanız gerekiyor. İş konularının yol açtığı moral durumdan ve bazı takıntılarınızdan sıyrılmanız gerekiyor.
19 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Gözlemlerinizi zenginleştirmeli ve cesaret gerektiren değişimlere karşı girişken olmalısınız. Verimsiz olacağını düşünüp ertelediğiniz görüşmeler, birçok şeyi bir arada getirebilir.
19 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Daha dikkatli harcamalar aile içindeki küçük mutsuzlukları ortadan kaldıracak. Kendinizi yetkin gördüğünüz konuların içinden para idaresini bir an evvel çıkartmalısınız.
19 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Akraba ilişkilerinizde bazı çatlakların onarımı size düşebilir. Yakınlarınıza yardım etmek özgüveninizi tekrar kazanmasına neden olabilir.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yetersiz bulduğunuz konularda bir denge gibi görüp koruduğunuz ilişkiler size zarar veriyor. Bugünlerde birtakım şans denemeleriniz, belli riskleri getirebilir. İstismara açık konulara eğilimli ilginizi denetlemeniz yararlı olacak. Son zamanlarda cesaretinizi sınar gibi, fazla elemeden yaptığınız seçimler sizi zora sokabilir.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:15 Ay-Satürn görünümü, başkalarının sürekli kendi isteklerini size dayatması canınızı sıkar. Oysaki siz yaşamak, canlanmak, huzur bulmaktan yanasınız. Bu saatlerde sabırlı olmakta zorlanırsınız. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünümü, bir yolculuk, görüşme sizin için olumlu geçecektir. Verilen karar doğru ve yerinde olacaktır. Geleceğini ilgilendiren bu karar, sosyal ilişkilerinizi ve çevrenizle iletişimi yenileyici ve heyecan katıcıdır. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide bencil davranmayan, ortaklaşa hareket edebilen, uyumlu ve dürüst birisiyle yaşama arzumuzu işaret ediyor. Ancak böyle biriyle yarınlarda mutlu olabiliriz. Buna göre ilişkimizi veya ilişki seçeneklerimizi gözden geçireceğiz. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, ilişkide verilecek karar ve görüşmelerin işaretçisidir. Ancak her şeyin dikkatli şekilde bir daha gözden geçirilmesi, doğru bir hedef belirlemede gayet önemlidir. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelirini artırmak adına çabalarının sonucunu alabilir ve bu konuda görüşmeler gerçekleştirebilirsin.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bazı konularda seçici davranıyorsunuz.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda alacağınız desteklerle kendinizi ve gündelik hayatınızın sorumluluklarını daha şifalandırıcı bir etkiyle yerine getirebilecek, yaşamınıza kaldığınız yerden daha iyi şartlarda devam edebileceksiniz. Ailenizden bu desteği görüyor olmanız onlara olan güveninizi daha da tazeleyecek, aile olmanın bilinciyle kendinizi daha güçlü hissedecek, anne ve babanıza karşı kendinizi daha sevgi dolu hissedeceksiniz. İyi ve kötü anlarınıza onlar hep sizin yanınızda oldu. Sizler de bunu biliyor ve şükrediyorsunuz.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde karşınızdaki kişiden çok açık ve cesurca ifadeler duyabilirsiniz. Heyecanlı bir biçimde ortaklık kurmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu konularda önce hareket edip sonra düşünmemelisiniz. Karşınızdaki kişilerin heyecanına kapılmamalısınız. İlişkilerinizde ani başlangıç ya da bitişler yaşamanız mümkün olabilir.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda kendinize olan güveninizi tazeleyecek gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Övgü dolu sözlerle takdir edilebilir ve kariyerinize katkı da bulunacak bir oluşumun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu durum yakın çevrenizde sizi sevenleri de mutlu edecek ve haklı mücadelenizde ki başarınızla gururlanmalarını sağlayacaktır. Bugün iş hayatınızda her şey sizin için olumlu gelişirken aynı etki yi özel yaşamınıza da taşıyabilirsiniz. Fedakarlık gerektiren konularda bencilce yaklaşımlar içinde bulunmadan ben demek yerine bizi seçerseniz siz kazanacaksınız.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dışarıdan bakıldığında, sosyalleşerek geçirdiğiniz günlerden birindeymişsiniz gibi gözükecekse de, aslında iç dünyanızda kendinizle başbaşa kalacaksınız. İçinizde yaşadıklarınıza odaklanabilir ve bunları da kimseyle paylaşmayabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile iletişim alanında muazzam fırsatlar elde etmiş oluyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilir, iş görüşmeleri yapabilir, partnerinizle olumlu kontak kurabilir, yakın çevre desteğini alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ikili ilişkilerde bir teklif veya haber alabilir, partnerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle gündelik hayatınıza fedakarlık teması yerleşecek. Herkesin ihtiyaçlarına cevap vermek sorunlarına çare bulmak için koşturma zamanı. Koşulsuz sevginizi sunduğunuz evcil hayvanlarla ilişkilerinizi daha derinleştirmek istersiniz. Onların sağlık ve bakımlarıyla ilgilenin.
19 Şubat 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda duygusal olarak çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edeceksiniz.  
Reklamı Kapat