Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin karakteristik özelliklerine savaş açmış gibisiniz. Onun duygularını fazla ciddiye almıyor gibi yaşaması sizi tepkimeci yapabiliyor. Kendi sert tepkilerinizle, yumuşak yüreğinizin çelişkisinden dersler çıkartabilirsiniz
29 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak. Ama siz, öneri sahibine duyduğunuz güven ölçüsünde tepki vereceksiniz. Yorucu bir iş haftası sizi bekliyor; hafta sonunu dinlenerek geçirmeye çalışın.
29 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde duyacağınız kısa bir haz, gelecekte uzun bir pişmanlığa dönüşebilir. Geçmişte para konularında özensiz davranıp eziklik yaşamanıza neden olan arkadaşınızın bugünkü para darlığına, bu gözle bakmanız gerekiyor.
29 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İkinci hatta üçüncü dereceden ilgilisi olduğunuz konularda, esas kişilerden fazla sorumluluk hissi duyabiliyorsunuz. Onların kendi meselelerine gevşekliğine büyük kızgınlığınız, bundan olabilir.
29 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak. Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlara banko oynamanızı gerektirmemeli. Bazı veriler olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
28 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 05:37 Ay-Satürn görünümü fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır. Saat 07:59 Ay-Venüs görünümü nedeniyle, hem ilişkimizde hem de toplumsal hayatta kendimizi pek mutlu hissetmeyiz. Ne yana baksak bir yanıyla geçmiş diğer yanıyla bugün iç içe geçmiş gibidir. Hatırlarız bir çok şeyi. Sevilmek isteriz, sevmekten yanayızdır. Ancak bunu bize sağlayabilecek kişi nerede diye düşünürüz. Bu saatlerde,  güzel bir gelişme olsa, ruhumuz huzur bulsa, hayat üzerimize bu kadar gelmese diye içimizden geçiririz. Saat 14:14 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz. Kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemiz dileğimle,
28 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemeli, farklı dallarda da çalışmalısınız. Çevresel olumsuzluklardan etkileniyorsunuz.
28 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatı paylaştığınız insanlarla çok temel konularda bir takım fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İş ya da özel yaşamınızı etkileyecek iş birliklerine karşı sivri ve köşeli hal ve hareketlerle yaklaşmaktan kaçının.
28 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandığınız şeyler için savaşmalı sizden faydalanılmasına veya geri planda bırakılmaya izin vermemelisiniz. Sizi dışlamaya çalışan kişilerle başa çıkabilecek zekadasınız. Duygularınızla hareket etmeniz yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapıcı ve güçlü bir enerji her tür işinizi ve ilişkinizi kolaylıkla yoluna sokmanızı sağlar. İnsanlarda güven uyandırır, kendisi ve başkalarının hayat tecrübelerini göz ardı etmeyerek birçok girişimde olumlu olarak kullanırsınız. Geçmişe ait sorunlarınız varsa bu süreçte kolaylıkla halledersiniz.
28 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ve ılımlı olmalısınız.
28 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.
28 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
28 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz mevcutsa yepyeni enerjilerle ve yeni bakış açılarıyla ona sarılabilir ve umutla yaşanacak olumlu günleri planlayabilirsiniz.Sıra dışı ilişkilere çekilebileceğiniz gibi, çabuk başlayıp gelişen, gidişatı değişebilen ve hayatınıza hız katabilecek bir ilişkinin içine çekilebilirsiniz. Beklenmedik bir ortaklığa girişebilirsiniz. Günün teması ilişkiler olacaktır. Ancak fevrilik, bencillik ve dengesi kaçmış ilişkilerin de tamamıyla sonlanabileceği enerjilere sahip olduğunuzu da unutmamalısınız.
28 Haziran 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızdaki güçlü bağlantılar iş hayatınızda yerinizi sağlamlaştırabilir. Özel ilişkilerinizde partneriniz sizi yönlendirmeye çalışabilir veya siz onu yönlendirmek isteyebilirsiniz.
Reklamı Kapat