Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2015
Aşk hayatınıza ilişkin yeni kararlar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Değişik faaliyetlere ve sosyal aktivitelere katılma şansını elde edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2015
İş hayatınızda bugün sakarlığınız ön plana çıkacak ve bir çok işlerinizi zamanında bitiremeyeceksiniz. Mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz bugün.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2015
Bugün eğitim ile ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız ve bu durum sizi huzursuz edecektir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2015
Bugün üzerinizdeki huzursuzluk sebebiyle gün içinde gelişen en ufak sorunlara bile aşırı tepkiler göstereceksiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Sağlık sorunları yaşayan teraziler bugün kendinizi son derece dinamik hissedecek ve alacağınız olumlu haberlerle yaşama sevincinizi yeniden kazanacaksınız. Özel yaşamınızda da duygularınız yoğun etkileyici aynı zamanda belirleyici olacaktır.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler  saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşan Dolunay, gönlümüzce yaşama,  hayatın güzelliklerinin tadına varma, çocuğumuzla, sevdiklerimizle bir arada olma arzumuzun işaretçisi. Ayrıca toplumsal yaşamımıza, sosyal ilişkilerimize, insanlarla bir arada olmaya da ihtiyacımız var. Sevilmek ve ilgi görmekten yanayız. Bizim yerimiz, değerimiz, kıymetimiz bilinsin istiyoruz. Bu Dolunayda, arzu ve isteklerimizi gerçekleştirmek ihtiyacımız yoğun. Bu amaçla organizasyonlar, aktiviteler, toplumla birebir alakalı işlerde öne çıkmak, ilgi odağı olmak isteyeceğiz. Venüs iki ayrı burçta geri hareketini sürdürecek. Bu belli bir hazırlık döneminin, geri planda yapılacak işlerin, ortak projeler için eksikleri gidermenin göstergesi olabilir. Kişisel anlamda pek özgür olamayabiliriz. 31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu süreçte, sosyal ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, karşımıza çıkabilecek kişiyi, amacımızı, hedefimizi veya önceliklerimizi gözden geçireceğiz.  Birkaç hafta önce bitmiş bir ilişkiye yeniden bir şans vermeyi düşünmek, eski bir arkadaşınızla tekrar karşılaşmak, eski grubunuza geri dönmek gibi durumlar da bu devrede görülebilir. Yalnız başınıza bir tatil yapmak, bunu kimsenin bilmemesini istemek de bu dönemin etkileri arasında yer alabilir.  Çok önce hoşunuza gitmeyen bir şeyi şimdi arzulamaya başlarsınız. Her zaman gördüğünüz, bildiğiniz, tanıdık yerlere gitmek yerine, daha farklı bir yerler görmeyi isteyebilirsiniz. Bu süreçte gelen bir teklifi hemen kabul etmek, bir anlaşmaya imza atmak, bir anda karar verip uygulamak yanlış olabilir. Ancak çok isteyip de fırsat bulamadığınız işleri yapmak, bir şeyler öğrenmek, geliştirmek, sanatla uğraşmak sizi mutlu edebilir. Günün tüm enerjileri hepimiz için hayırlara vesile olsun. Kalben iyi niyet dileklerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Küçük kaçamaklar sizi oyalasa bile; sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda oto kontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Son günlerinde bir huzursuzluk duygusuna kapılabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz. İnatçı tavırlarınız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Dolunay aşk hayatınızı ve hayattan tat aldığınız konuları biraz stresli şekilde gündeme taşıyacak. Bir tartışmanın uzamaması ve özel hayatınızdaki konuların sorumluluklarınıza yansımaması önemli. Çocuk haberleri gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Çocuklarınızı ve sevdiğiniz kişileri ihmal etmemeniz gereken beş günlük süreçtesiniz. Sosyal yaşamınızda veya aişk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bugün kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha rahat risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Çocuklarla vakit geçirmek size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde karar alabilir, bazı konuları daha kolay idrak edebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi sizinle gün boyu ilgilenerek içinizi rahatlatacak. Kalbi boş olan Teraziler’in adil olacağım derken karşı cinsi umursamaz görünmesi hiç yakışık almıyor. PARA: Bir takım yatırımlar peşinde gibisiniz ama bu durumun en fazla ilgi duyduğunuz bölümü ise emlak gibi. Var olan borcunuzun üzerine yeni bir borç eklemeyin. SAĞLIK: Somut bir hastalığınız olmasa da kendinizi bugünlerde iyi hissetmiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bugün sizin için yoğun bir gün olabilir. Özellikle sabah saatlerinde yaşayacağınız yoğunluk enerjinizi yanlış kullanmanıza neden olabilir. Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. Akşam saatlerini dinlenerek ve sevdiklerinize zaman ayırarak geçirmeniz muhtemel.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Vereceğiniz kararlar arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyebilir. Aşk karşınıza sosyal ortamlarda çıkabilir ya da gezgin olmanız sevdiğiniz kişiyle bazı gerilimler yaşamanıza neden olabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu