Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Onu çok seviyorsunuz. Devamlı onun yanında olmak istiyorsunuz. Birlikte inanılmaz saatler geçiriyorsunuz. Ama ikinizin de iş yaşantısı aranıza sık, sık ayrılıklar koyuyor.
5 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızdaki yoğun tempo sizi adeta hiç etkilemiyor gibi. Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri yorgunluk kendini iyice hissettiriyor. Bu şekilde bir süre daha götüreceksiniz.
5 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntılarınızı biraz da kendiniz arttırıyorsunuz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partnerini de bu konuda, sizden farklı bir tutum içinde görünmüyor.
5 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Baştan isteksizlik duyup sonradan istekli davranacağınız uzun sürecek bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktaki önem sırasını doğru yapmanız gerekiyor.
5 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizde bir coşku var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu coşkunun tek taraflı yaşanmadığını ve onu hak edişin de tek taraflı olmadığı inancı içindeler. Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçler yaşayabilirsiniz.
5 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:13 Ay-Jüpiter arasındaki görünüm, sizi canlandırıcı ve istediğiniz gibi özgürce hareket etmenizi sağlayıcıdır. Birkaç gündür süren sıkıntılarınız bu görünüm sayesinde biter. Moraliniz güçlenir. Yenilikler hoşunuza gider. Sizi mutlu edecek güzel şeyler olur. Çevrenizde bulunanlar sizi destekler. Ilımlı, pozitif şekilde konuşursunuz. Hobilerinize zaman ayırırsınız. Dostlarınızla, sevdiklerinizle vakit geçirirsiniz. Her şeyden zevk alırsınız. Saat 09:34 Ay-Satürn görünümü, çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün elden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışacaksınız. Grup faaliyetleri, bilgi paylaşımları, bir şeyleri öğrenmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Saat 14:23-6 Kasım saat 07:31 arasında Ay-boşluk etkisi altında, özgür olmak istersiniz. Kimseye uymaktan yana değilsiniz. Ancak çevrenizdeki insanlara anlayış göstermeyi de bilelim. Bizi huzurlu kılacak gelişmelerle karşılaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
5 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz. Satın alma konusunda cesurca itiraflar yaparken, çevrenizden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Bugün, güvensizlik duygusu içinde olabilirsiniz. Durum değerlendirmesi yaparken, kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var.
5 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün teması çocuklarınız, evliliğinizdeki denge ve ortak ilişkilerdeki menfaatler olacaktır. İlişkilerdeki gergin tutum nedeniyle gerilmeniz olasıdır ancak diğer taraftan duygusal destek görebileceğiniz etkilere de sahipsiniz.
5 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların işinizle ilgili başlıklarda sorun teşkil etmesine izin vermemelisiniz. Kafanızı işinize vermeniz ve üretken olmanız stresinizi ve endişelerinizi azaltabilir. Bir sonraki adımınızı hesaplamak için zamandan faydalanın. Şanslar ve fırsatlar haftaları başlıyor! Günün Atmosferi:Bugünden itibaren, farklı şeyler deneme ve heyecan arayışımız artıyor, yaratıcılığımız veya hayatımızda değişiklikler yapma olasılığımız yükseliyor. İlişkiler açısından da destekleyici veya cesaret verici durumların ön plana çıkacağı bir haftaya giriş yapıyoruz.
5 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız şeylere yönelmek için uygun bir gün. Kendinizi şımartabilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Günlük işlerinizi toparlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde karar vermek için acele etmeyin.
5 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Mühür... Cesaretlisiniz ve kolayca bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. Bugün de pes etmeyin. İşinizdeki başarınızın arttığını göreceksiniz.
5 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.
5 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.
5 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün teması yine çocuklarınız, evliliğinizdeki denge ve ortak ilişkilerdeki menfaatler olacaktır. Ancak öğleden sonra başlayacak ve günün sonuna kadar sürecek olan Ay’ın boşluk etkisi nedeniyle ağır enerjiler deneyimleyeceksiniz.Ay/Jüpiter üçgen açısı nedeniyle çocuklarla uzlaşı, sevgiliyle muhabbet ve karşılıklı anlayışın özüne varabileceğiniz fırsatlar ortaya çıkabilecektir. Yaşam sevinciyle dolu olmanız sayesinde temasta olduğunuz kişileri ikna edebilirsiniz. Duygusal olarak onları etki altına alabilirsiniz.
5 Aralık 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinize karşı biraz sabırsız olabilirsiniz. Çocuğunuza karşı anlayışı elden bırakmayın. Aşk hayatınızda sizi destekleyen önemli etkiler devreye girecek.
Reklamı Kapat