Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Yüreğinizi rahatlatabildiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. Aslı olmayan korkularınız var. Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, nedense ilişkinizi güvende göremiyorsunuz.
12 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz. Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz. Umutlarınız diri olmalı.
12 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Daha akılcı bir bütçe politikası içine girmeniz gerekiyor. Savurganlığınız para durumunuzla orantılı olarak büyüyüp küçülüyor. Bir para meselesinde size bağlanan umutlar var gibi. Ama çaresiz, bu umudu kıracaksınız.
12 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk ilişkinizde bir kişilik değişimi içindesiniz. Kaybetme korkunuzu, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız.
11 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir. Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz.
11 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:00 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur içinde günü geçirme arzunuz yükselir. Çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Yaşanan bazı zorlu durumları veya kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, birilerine uymak zorunda kalmadan hayatınızı kurgulamak. Çünkü biliyorsunuz ki, kendiniz gibi olmadıkça bu devranda huzur bulmak pek kolay değil. Onu idare et, buna anlayış göster, şuna uyumlu davran derken ömür gelip geçiyor. Artık sizin de kendinizi düşünme zamanınız. Siz olmadan da birileri başının çaresine bakmayı bilmelidir. Bugün çevrenizdeki her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
11 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aktif ve dinamik bir ruh hali içindesin. İş ve aşkta heyecanlandıran gelişmeler yaşaman muhtemel.
11 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece akıllıca hareket edecek ve düşüncelerinizi uygulamayı başaracaksınız. Yeni planlar yapabilir, dostlarınız ve sevdiğiniz sizi destekleyebilir. Bu arada enerjiniz ve üzerinizde hissettiğiniz baskılar artabilir.
11 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dakiklik, düzen, azim ve bir seferde bir konu üzerine odaklanma kararlılığı gibi alışkanlıkların olmazsa başarılı olamazsın. Nerede olursan ol zirveye ulaşmak istiyorsan, alışkanlığın gücünü fark etmeli, alışkanlıkları yaratanın da senin yapıp ettiklerin olduğunu anlamalısın.
11 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hassas olduğunuz konularda daha fazla mücadele içinde olabilirsiniz. İlişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. İletişimde olduğunu kişilerden yardım alabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz işlerinizde yüksek konsantrasyon içinde olacaksınız.
11 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz sessiz çığlıklarınızı duyurarak isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir aydasınız. İş hayatınızda elinizdekileri akıllıca değerlendirerek kendiniz için daha iyi şartlar oluşturabileceğiniz bir dönem. Bu süreçte zam ya da terfi alabilirsiniz yeter ki cesaretli davranın. Sürekli ertelediğiniz ya da uygun ortamı bulamadığınızdan dolayı ifşa edemediğiniz görüş fikir öneri ve projeleriniz için başlangıç zamanıdır şimdi. Bir an evvel harekete geçin ve gökyüzünden aldığınız gücü yaşamınızın her alanına başarı ile yansıtın.. Özel yaşamınızda ise ailenizden göreceğiniz destek onların sevgisi yaşadığınız zorlukların üstesinden gelmeniz için adeta doping olacaktır sizler adına. Maddi konularda yaşanan olumlu gelişmeler sizi bu anlamda da güçlendirirken yeni şartlar yeni oluşumlar içinde bulacaksınız kendinizi.
11 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
11 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars'ın burcunuzdan ayrılmasının getirdiği rahatlıkla birlikte, ışıltınızı, pırıltınızı etrafınıza da yayacağınız ve yansıtacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda daha rahat ve keyifli hissederken bu rahatlığı göstermekten de çekinmeyebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim sayesinde, ikili ilişkilerinizde ani kararlar alabilirsiniz. Şehir ya da ev değiştirmek isteyebilirsiniz. Ofisinizde taşınma meydana gelebilir. Hayatınızı paylaştığınız kişiyle köklü bir yaşam değişikliği yapabilirsiniz. Bugün hızlı karar vermeyin.
11 Aralık 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi harekete geçirecek insanlarla işbirliğine girmekten korkmayın. Güzel etkileşimler devrede, tüm hafta iletişiminizi hızlandıracaksınız. 
Reklamı Kapat