Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

3 Temmuz 2015
Temkinli ve tedbirli başladığınız ilişkiniz hiç ummadığınız bir biçimde gelişiyor. Gönül eğlendirmek isterken bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar bağlanıyor. Şimdilik problem gözükmüyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

3 Temmuz 2015
Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip görülmeyen bu yolculuğun sonunda tahmin edilmeyen bir para var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

3 Temmuz 2015
Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışınız zaman zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde böyle bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hemen çözülecek bir sıkıntı bu.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Temmuz 2015
Vereceğiniz kararlarda size engel olmak isteyenler olabilir. Onlardan etkilenmemeye çalışmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler,  Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, tüm göstergeleriyle size izah etmek isterim. Çünkü hakikaten önemli. Günün ilk girişindeki Güneş-Neptün görünümü, sevdiğimiz bir işi yapmak, kendimizi garanti altına almak, hayallerimize uygun şekilde yaşamımızı düzenlemek, güven içinde, huzurlu bir hayat sürmek arzumuzu işaret ediyor. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, ailevi durumumuz, evimizle alakalı konularda yaşanan bir gelişmenin, sorumluluk almamıza, ciddi bir şekilde düşünmemize neden olabileceğini bilmeliyiz. Tabii ki zorlayıcı yanları olabilir,  ancak bütün bunlar bizi büyüten, olgunlaştıran, gücümüzü test etmemizi sağlayan tesirlerdir. Evimizden ayrılabiliriz, başka bir yere taşınabiliriz, ailemizle alakalı iç meselelerimizi halletmek için mücadele edebiliriz. Mars-Kuzey düğüm görünümü, mesleki alanda, toplum içinde ve kişisel hedeflerimiz yönünde gerginlikten uzak durmak, özgüven duygumuzu yüksek tutmak gerektiğini, çünkü bunların kişisel anlamda bizi geliştireceğini işaret ediyor. Merkür-Uranüs görünümü ise, akıllı, mantıklı ve zekice düşünerek,  bütün bu yaşanması muhtemel gelişmeleri yönetebileceğimizin göstergesi. Zaten bu Dolunay, aynı zamanda evlilik, ilişki, iş ortaklığı gibi konularda da sürpriz yenilikleri, değişimleri işaret ettiği için hakikaten çok önemli. Huzur bulacağımız, sevgiyle yol alacağımız, güven içinde yaşayacağımız bir dünya dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Yeni atılımlarınız için uygun bir dönem. Merkür'den olumlu destek alıyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirme çabası içinde, bir çok kombinasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün, arkadaş çevrenizde size ilgisi olan bir kişi dikkatinizi çekebilir. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınız karşısında şekil alacaktır.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Dolunayla birlikte ev ve aile yaşamınızı etkileyen gelişmeler gündeme gelebilir. Taşınma durumu, eve yeni bir eşya alımı, tadilat ihtiyacı, aileye yeni birinin katılması ve aile içi çözülmesi gereken durumlar söz konusu olabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Bazı kişilerin bazı hareketleri, ortaya koydukları işler ya da yaklaşımları sizi mutlu etmezse, bu sıkıntınızı açıkça söylemekten çekinmeyeceksiniz. Duygularınızın bilinmesini istiyorsanız, daha zarif veya verimli bir konuşma yapabilmek adına, öncesinde bir deneme gerçekleştirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Dolunay etkisi ev, aile, ait olduğumuz topluluklar veya ülke anlamında bugün de ufak tefek stresler yaşanmasına neden olabilir. Duygusal anlamda iniş çıkışlı durumlara açığız. Ancak, Merkür’ün Jüpiter, Venüs ve Uranüs’le olumlu açıları bugünden itibaren önümüzdeki haftanın ilk günlerine kadar, iletişimsel, yazılı ve sözlü anlaşmalarla ilgili veya medya ya da bilişim ve teknolojiyle ilişkilendirilebilecek başlıklarda olumlu gelişmeleri, keşifleri ve buluşları gündeme taşıyabilir. Anlaşmalara imza atmak veya ifade yeteneğimizle ilişkilerimizi güzelleştirebilmek ve net anlaşılmak için olumlu günlerde olacağız. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Bugün göz önünde olmaktan keyif alacağınız zamanlar içindesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde farkındalık yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygusal blokajlar hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular bürokrasiye takılabilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Ani kararlar almayın.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
İNATÇILIĞINIZ üstünüzde. Böyle bir ruh hali gün içinde hem mutlu hem de keyifsiz olaylarla karşılaşabileceğinizi gösteriyor.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Sağlığınıza ve iş hayatınızdaki ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bugün, doğa yürüyüşleri yapmak, sakin ve sessiz ortamlarda bulunmak, enerjinizi yükselten pozitif insanlarla bir arada olmak enerjinizi yükseltecektir. Kadınlarla ilişkilerinizde problemli bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir, bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde olası bir konu ise artık çözüme kavuşabilir. Dolunay gergin etkilere sahip olacağı için komşularınızla veya aile içi ilişkilerde gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Sosyal ortamlarınızda şans sizden yana. Arkadaşınız olan birinden bir teklifle karşılaşabilir, hayatınızın aşkını bu ortamlarda yakalayabilirsiniz. Geleceğinize dair güzel oluşumlar altında olacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu