Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Bu kadar gerilmiş sinirlerle aşk yaşayamazsınız. Bu ilişkiyi bitirmeye de niyetli görünmediğinize göre, mutlaka biraz sakinleşmeye ihtiyacınız var.
26 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız vardı. Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmişti. Şimdi operasyonun ikinci kısmına geçebilirsiniz.
26 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Sizin aile içindeki savurganlıkları önleyebilmek için biraz sertleşmeniz gerekiyor. Ne yapıp edip bu savurganlığın önünü almanız gerekiyor. Yoksa yakındaki ödemelerinizin altından kalkamayacaksınız.
26 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önemli bir karar verme durumuyla yüz yüze gelebilirsiniz. Artılarını, eksilerini birlikte değerlendirmeye çalışın.
26 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne iyi başlayacaksınız ama akşam saatlerinde dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü geçmişte kalmış bir yürek sızısı bu akşam kapınızı çalabilir. Size bu yakınlarda sevindirici bir haber var. Haberi aldığınızda onunla yatıp onunla kalkacaksınız. Çünkü sizini yaşamınızı baştan sona yeniden şekillendirebilecek bir haber olacak bu.
25 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 04:42-16:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir.  Güven unsuru yine önemini koruyor. Hakimiyetçi, negatif, aşırı duygusal insanlardan uzak durmamızda yarar var. Böylece enerjimizin daha fazla düşmesine izin vermemiş oluruz.  Problemler özellikle boşluk etkisi altındayken, sizde baskı yaratabilir. Ailevi konularda gerginlikler yaşanmasına izin vermemeye çalışalım. Bazı kişiler sizden anlayış bekleyeceklerdir. Susmanız gerekebilir. Fakat bu sizi rahatsız edecekse, kendinizi sakın zorlamayınız. Saat 16:48 itibariyle  Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde, değerlerimizi koruma içgüdümüz fazlasıyla yoğun. Hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissedebiliriz. İlişkimizi  önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz.  Sevgimizi cömertçe karşınızdaki kişiye  ifade edebiliriz ancak takdir edilmeyi de bekleriz. Duygularımız zenginleşir, etrafımızdaki dünya ile temasımız artar. Gündelik sorunların altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.  Kendinizi ifade gücünüzdeki pozitiflik diğer insanların da sizinle beraberken huzur ve neşe bulmasını sağlayabilir. Saat 21:36 Ay-Venüs görünüm etkisinde, ilişkilerimizde gücü elinde bulunduran taraf olmak isteyeceğiz. Finansal konularda daha dikkatli ve çıkarlarımızı kollayıcı davranacağız.  Saat 22:33 Ay-Güneş görünümü ve saat 23:14 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımızla güzel bir ortamda vakit geçirmemizi, ilgi uyandırmamızı sağlayıcıdır. Gözler üstümüze çevrilir.Her dem var olsun yüreğimizin güzellikleri. Mutlu Pazarlar  Canlarım.  Her şey gönlünüzce olsun.
25 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. . Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarı grafiğinizle ilgili, tablonun yükselmesi söz konusu.
25 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost dediğiniz insanlardan ziyade sadece yüzeysel paylaşımlar yapabildiğiniz ve aslında size çok fazla şey katmayan insanlar yakınlarınızda olacak bugün. Ya bu durumu değiştirip ilişkileri geliştirin ya da insanları değiştirin.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Rutinden her ne kadar memnunmuş gibi davransanız da bu tutulma önümüzdeki 6 ay boyunca bazı alanlarda aydınlanmanızı ve farkındalığınızın artmasını sağlayabilir. Bastırılmış öfke açığa çıkabilir. Duygularınızı daha fazla saklayamayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında eve ait konularda daha hassas davranabilirsiniz. Öğleden sonra sosyal konulara daha çok zaman ayırabileceksiniz.
25 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kutsal Kadın... Sevdiğiniz kişiyi kırmamak adına çok fazla özveride bulunuyor ve anaç tavırlar takınıyorsunuz. Böylece aile çevreniz içinde taktir topluyorsunuz.
25 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.
25 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
25 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilhassa hedefler, maddi ve manevi yatırımlar ile hayatınızın benlik alanını selamete eriştirmek için önemli bilgi ve fırsatlara sahip olabileceğiniz bir gökyüzü konumuna sahipsiniz.Akşamüstüne kadar ruh haliniz durağan olsa bile elinize geçen değerli fırsatlardan faydalanmak adına ihtiyacınız olan biraz hareket enerjisi olabilir. Çalışanlarınızın mesleki konulardaki fikrini almak, onlara değer verdiğinizi hissettirmek ve onları maddi manevi desteklediğinizin etkisini göstermek için olumlu enerjilere ve şansa sahipsiniz.
25 Eylül 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa yapılması gereken işlerinizde bu pazar bazı düzensizlikler oluşabilir. Planlı hareket etmenizde fayda var. Kafanızda oluşturduğunuz planları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal çevrelerde sevdikleriniz size sürpriz yapabilir.
Reklamı Kapat