Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin yanında çok mutlu oluyor ve her dakikanızı ona ayırmak istiyorsunuz. Bugün akşam saatlerinde onunla buluşmak isteyebilirsiniz fakat bu isteğiniz gerçekleşemeyecek.
6 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Özel hayatınız ve işiniz arasındaki dengeyi bir türlü tutturamadınız ve bu sizi çok yıpratıyor. Bu konuda güvenebileceğiniz ve iyi tanıdığınız insanlardan yardım istemelisiniz.
6 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bütçenizi aşan harcamalar yaptınız ve bunun zararlarını yeni yeni görmeye başladınız. Parasal konularda kontrolü elinizden bırakmamalısınız yoksa parasal sıkıntılar çekebilirsiniz.
6 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün aşırı duygusal davranmaktan ve ani tepkilerde bulunmaktan kaçınmalısınız
6 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Ama bu konuda sürpriz bir güvensizlik de yaşayabilirsiniz. Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek.
5 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz. Saat 07:17-20:11 arasında Ay-Boşluk etkisinde,  ilişkimizde aksayan her ne varsa veya bu süre içinde karşımıza çıkan problemleri şöyle bir gözden geçirelim. Ayrıntılarıyla ele alalım. Saat 20:11  Ay-Boğa burcu etkisi altında uyum ve iç huzurumuz son derece  kıymetli hale geliyor. Ancak, hep aynı meseleler üzerinde  inatla görüşlerimizi savunacağız. Ten duygusu, sevgiliye özlem, yaren olmak, güvenmek gibi olgular başınızın tacı. Bunlardan asla vazgeçmezsiniz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Bizim arzularımızla, dış dünyanın gerçekleri arasındaki fark bir hayli belirgin olabilir. Birilerine uyma zorunluluğu bizi sıkabilir. Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,
5 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tercihlerinizi yanlış kullanmamalısınız. Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay’dan aldığınız olumsuz etkiler yüzünden ani davranışlara kalkışabilirsiniz. Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Bugün nedense aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz.
5 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizden gelecek ani çıkışlar ve beklemediğiniz tepkiler evin havasını bozabilir. Aynı şekilde karşılık verirseniz, yaralayıcı noktalara ulaşabilir konu. Onu kontrol edemeyeceğinize göre kendinizi kontrol edebilirsiniz.
5 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle veya akrabalarınızla seyahatlere çıkabilir, ziyaretler gerçekleştirebilir veya organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerle ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için yapılması gerekenleri yapmalısınız. Alacağınız kararlarda duygularınızı da es geçmemeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde normal akışın dışında gelişmeler veya değişiklikler söz konusu olabilir. Ardından Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta. Dolayısıyla, işler istenen hızda ilerlemeyebilir, belirsizlikler, halsizlikler veya isteksizlikler söz konusu olabilir. Yanlış yapmamak için, işlerimizi hallederken daha dikkatli olmamızda fayda vardır. Ancak, unutmayalım Jüpiter’in destekleyici ve fırsatları önümüze taşıyan enerjisinin devrede olduğu günlerdeyiz. Sadece, Merkür gerilemesinin, iletişim, teknolojik araçlardaki sorunlar ve elektrikle ilgili problemleri önümüze taşıyan etkileri geçtiğimiz haftadan beri ve 22 Mayıs’a kadar devrede unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
5 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili stresli durumlar gündeme gelebilir. Karşınızda olan kişilerin tepkilerinden oldukça etkilenebilirsiniz. Olaylar sizin denge de kalmanızı zorlaştırabilir. Sizi uğraştıran durumlardan kaynaklanan sıkıntılar oluşabilir. Ticari konularda daha dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinde ortaklı konular daha fazla gündeme gelebilir.
5 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.
5 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Nedeni ise tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz.
5 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçmişte yaşadığınız size yetersiz ve değersiz hissettiren olaylara takılabilir, geçmişi yoğun olarak düşünebilir ve ruhsal olarak kendi kendinizi üzebilirsiniz. Oysa ki bu atmosferi enerji çalışmaları, dua ve meditasyona kullanmanız sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonraki zaman dilimine dek, sağlık ve iş hayatı konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Akşamüzerinden gece yarısına dek, finansal konularda başarı ve özgüveninizin yükselmesi ile sabah saatlerinde yaşadığınız olası üzüntüleri geride bırakacağınız kaliteli bir zaman başlıyor.
6 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri ortağınız veya partnerinizle zaman geçirmeniz ve bundan keyif almanız olasıdır. Ancak enerjiniz düne göre epey düşük olabilir. Akşam saatlerinde hayatınızda pürüzler çıkaran konulara yönelebilir, onları ne şekilde düze çıkarabileceğinizin stratejilerini belirlemeniz gerekebilir. Başkalarının maddi kaynakları ile ilgili sıkıntılarına çözüm getirme çabasında da bulunabilirsiniz.Genel olarak ise; bugün Ay 06:18’de boşlukta kalacak ve 19:11’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Hareketli, dinamik, iş bitirici, enerjik olabileceğiniz bir gün. Bugün aklınıza esen spontane kararlar alabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranabilirsiniz. Ay Koç burcundayken beklemekten hoşlanmayız.Ay sabah saatlerinde Uranüs ile kavuşum yapacak. Sabırsızlık gösterebilir, kolay öfkelenebilir, trafikte huzursuzlanabilir, acele ve yetişme telaşı nedeniyle sakarlıklar yapabilirsiniz. Çok zamanınız olmadığını düşünerek pratik kestirme yollardan işleri halletmek isteyebilirsiniz. Çabuk bir şeyler atıştırarak güne başlayabilirsiniz.
5 Mayıs 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizin duygusal sorumluluklarını üstlenmek bugün sizi yorabilir. Aynı anda birden fazla olayla uğraşabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı açık olmak sizi zorluklardan koruyabilir.
Reklamı Kapat