Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Yenilikçi misiniz? Tutucu musunuz ? Buna bir karar verin de hem sevdiğiniz hem de kendiniz için davranışlarınızı belirleyin ve ondan sonra onunla aranızdaki sorunları çözüme ulaştırmaya çalışın.
15 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Başarınızı kıskanan iş arkadaşlarınızın kışkırtması ile, onlara karşı bir güç savaşı içerisine girebilirsiniz. Oysa politik davranarak arkadaşlarınızı avcunuzun içerisine alacak yeteneğe sahipsiniz.
15 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugün ailenizden birilerinin maddi sıkışıklığına çare olacaksınız. Onlara maddi yardımda bulunacaksınız. Bu arada yaptığınız parasal yatırımlarla ilgili Hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.
15 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün dikkatsizliğiniz sonucu ufak bir ev kazası geçirebilirsiniz. Ailenizdeki insanları bu kaza ile heyecanlandırabilirsiniz.
15 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanları kolay ikna edebiliyorsunuz. Bilgilenmek ve sosyal faaliyetler sizin için birer hoşluk. Arkadaş sohbetleri, yakın çevre gezintileri hafta sonunuzu doldurabilir. Küçük ayrıntılarla yaşanan gerginlikler, sizin için pek anlaşılır şeyler değil. Günü son dakikasına kadar değerlendirmeniz karşılığında gözden çıkartamayacağınız şeyler hayli sınırlı.
14 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında Merkür-Kova burcunda geçişini sürdürecek. Yeni biriyle tanışmanın işaretçisi olabilir. Devam eden ilişkiniz varsa, partnerinizle düşüncelerinizi paylaşmanız anlamına gelir. Bu geçişte birbirinizi dinlemek, bir mesele veya hayatın genelinde fikirlerinizi öğrenmek kıymetlidir. Arkadaşlıklar ve arkadaşça yaklaşımlar, etkinlikler, internette oyun oynamak, yeni insanlarla tanışmak bu geçişin keyifli yanlarıdır. Saat 00:59 Mars-Jüpiter görünümü, ilişkide her iki tarafın da ortaklaşa hareket etmesini sağlayan bir güçtür. Eğer sorunlar varsa, her iki taraf da birbirinden farklı düşünüyorsa, beraberliğin tekrar gözden geçirilmesinde yarar vardır. Bu görünüm, maddi, fiziksel ve ruhsal anlamda huzura kavuşmak, sorunlardan uzak durmak isteğimizin işaretçisidir. Aynı görüşte olmadığımız kişilerden uzak dururuz.  İlişkide ortaklaşa paylaşımı önemseriz. Saat 04:37 Ay-Neptün faydalı görünümü, hem başkalarıyla iletişiminizi güçlendirici  hem de güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızın işaretçisidir. Değerlerimize sahip çıkacağız. Saat 17:27 Ay-Pluto görünümü, arasındaki güçlendirici görünüm, şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor. Saat 22:35 Ay- Chiron olumlu görünümü, sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Bunları en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız. Bir gün değil, 365 gün 6 saatimiz aşkla sarmaş dolaş yaşansın Aşkla gelene selam olsun Aşktan söz eden her dem var olsun….iremSU   Keyifli bir aşk günü geçirmeniz dileğimle,  
14 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz.. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız.
14 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir takım mücadeleli durumların içinde bulabilirsiniz bugün kendinizi. Özellikle gönül bağınız olan insanlarla karşı karşıya gelmemeye gayret edin. Güçlerinizi birleştirip birlikte bir şeylerin mücadelesini verme şansınız var.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonunda işler hızlı akmayabilir, ama yapılacak çok işiniz olacağa benziyor. Planlar hızlı akmasa da, siz, motive olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
14 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yaratıcı konularda yeni imkanlar var. Aynı zamanda parasal konular yüzünden ilişkileriniz hassaslaşabilir.
14 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullanan Teraziler sinirlerinize hakim olun.
14 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki önemli konular ne kadar yolunda giderse gitsin, aşırı iyimser yaklaşımlardan özenle kaçınmalısınız. Bugün yaşayacağınız gelişmeler, tarafsız bir bakış açısı gerektirebileceğinden, dünyaya pembe gözlüklerle bakmamalısınız.
14 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde hayatınızda değer verdiğiniz kişilerle ve ilişkilerinizde etkili iletişim kurarak bugün yapacağınız görüşmelerden faydalı sonuçlar alabilir, davalar, eğitimler ve seyahatler alanında gelişmeler kaydedebilirsiniz.
14 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mevcut bir ilişkiniz varsa aranızdaki pürüzleri bu Sevgililer Günü’nde atlatabilmek adına çok olumlu enerjilere sahipsiniz. Partnerinize güven, huzur ve sevgi aktarıp aranızdaki ilişkiyi pekiştirmek için şanslara sahipsiniz. Maneviyatınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Merkür’ün Kova burcuna girişi sayesinde ise hizmet alanınızla ilgili eğitime tabi tutulabilirsiniz. Genel olarak ise; Sevgililer Günü’ne harika bir durumda, Ay Boğa burcundaki konumuyla giriyoruz. Merkür Kova burcuna giriyor. Gezmek, restoran ve kafeteryalarda yemek, içmek, keyif almak için çok uygun bir gündeyiz. Gökyüzünde zorlayıcı etkiler yok. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak, sevgilinize hediye almak ve ne istediğinizi bilerek mağazaları dolaşmak için harika bir gündesiniz. Bu özel günün bir diğer gökyüzü desteği de Merkür’ün Kova burcuna geçişi. Merkür Kova burcundayken yeni arkadaşlıklar kurup, bol bol arkadaşlarla vakit geçirmek sohbet ortamını destekler. Haklara, eşitliğe, politik ve sosyolojik normlara daha fazla dikkat ederiz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermek isteriz. Oldukça zeki ve orijinal fikirler öne süren kişilerle bir arada olabiliriz. Yeni çıkan elektronik cihazların alış verişlerini 6 Mart’a kadar olan bu süreçte yapabiliriz.
14 Şubat 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda güzel adımların atılması bu pazar sizi neşelendirebilir. Aşkı daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işleriniz için, tiyatro, sinema ya da kitap yazmayla alakalı bir projeniz varsa ideal bir dönemdesiniz.
Reklamı Kapat