Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ocak 2015
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğiniz insana rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Günlük deneyimlerinizde bir yoğunluk ve sizin için yeni olabilecek bazı duygular yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Duygusal konularda yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

25 Ocak 2015
Gerçekçilik ve pratiklik özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. İsteklerinize ulaşmak ve beklentilerinizi yerine getirmek için bugün her zamankinden daha sabırsız davranacaksınız. Zihinsel olarak oldukça aktif olacaksınız ve aynı anda birden çok konuyu değerlendirmeye alabileceksiniz. Ancak işlerinizi sonuna kadar takip etmeyebilirsiniz ve sık karar değiştirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

25 Ocak 2015
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı maddi kazançlar elde etmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ocak 2015
Bugün bazı sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız. Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmenizde yarar olacak. Özel ilişkilere yarı bohem, yarı korumacı bir mantıkla bakıyorsunuz. Bu da sizde kapalı, fazlaca bilinmezleri olan gizemli, biraz da hoş bir imaj yaratıyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Sevgili Teraziler saat 13:01 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Saat 13:01 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Saat 20:30 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmakta ve özellikle partnerimizle ortaklaşa hareket etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Kimseye uymak istemeyiz. Amacımız özgür olmak ve üstümüzdeki baskılardan kurtulmaktır. Durumumuzu her anlamda gözden geçirmek yönünde bu görünüm bir hayli etkilidir. kendimizce tespitlerde bulunabiliriz. Saat 23:06 Güneş-Ay görünümü,  aşkın hızlı ve insanı değiştiren, yenileyen gücüne hayran olmanızı sağlar. Ancak partnerin bencil yaklaşımları ve taviz vermeyen halleri kimi zaman sinirinizi bozar. Rahat tavırlar sergileyerek,  sanki onun bu halini pek dert etmiyormuş gibi durabilirsiniz. Ancak sabrınız taştığında gerekeni söylemekten çekinmezsiniz. Kimileri için bu enerji, aşkın tadını çıkarmak ve olan biteni kafanıza takmadan geceyi  geçirme arzunuzun işaretçisidir. Farklı insanlarla bir arada olmaktan zevk alırsınız. Keyifli, huzurlu, gülümseten bir cumartesi günü geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
İnatçı tavırlar sergileseniz bile, içsel duygularınızın yoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Düşüncelerinizde ısrar etmek yerine yenilikler karşısında uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Bugün iş olanaklarınızı ailenizin istekleri dahilinde değerlendirmek isteyeceksiniz. Güven olgusunun önemli olduğu bir gün.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Bugün eşinizin desteğinize ihtiyacı var. Önemli bir konuşmayı onun adına yapmanız, anlattıklarını can kulağıyla dinleyip yorum getirmeniz, sorumluluk almanız onu rahatlatacak. Sözleriniz eğer önemserseniz terapi etkisi yapacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Belli konuları dikkatle ele almalı ve doğru argümanlar üzerinden yolunuza devam etmelisiniz. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine kendinize en uygun olan yoldan devam etmeli, kendi istekleriniz doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Evli Teraziler eşinizin ailesinden gelecek hastalık haberleri biraz canınızı sıkabilir ama endişelenmeyin. İşle ilgili planlarınız istediğiniz gibi gidiyor.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Bazı işlerin gizliden gizliye yürütüleceği, alenen yapılsa bile sizin görmezden gelmeye eğilimli olacağınız bir gün. Siz de bazı gizli planlar yapabilir ve bunları kimseye sezdirmeden uygulamaya koymayı en uygun yol olarak görebilirsiniz. Gizlilik ve açıklığın dengeleri bugün biraz karışabilir.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Gün içinde moralli, yüksek enerjili ve ruhsal olarak yaşama sevinci ile dolu olduğunuz bugün, içsel mutluluğunuzu hayatınızdaki herkese aktarabilir, özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun deneyimleyebilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu