Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Giderek yoluna giren bir ilişkinin içindesiniz. O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir.
24 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Her zaman sizi alttan alan birileri oluyor karşınızda.
24 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkiniz yok gibi. Olunca herkesle paylaşıyor ve düşünmeden harcıyorsunuz, olmayınca da problem etmiyorsunuz. Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz.
24 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı yakınlarınızın sorunlarına samimiyetle eğilmeniz, daha çok sorun üretmelerine neden olabilir. Kendi sorunlarının çözümünde onların önünü açmalısınız.
24 Mart 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor.
24 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:45 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, dış etkenlerin bizi sınaması ve gücümüzü test etmesi halidir. Evet hem ilişkimiz hem ailevi konular hem de fiziksel anlamda üzerimizde bir baskı söz konusu. Bizi belli sınırlar içinde hareket etmeye, bazen bastırmaya, kontrol altında tutmaya çalışıyor. Fakat şu bir gerçek ki, hiç kimse zorluk yaşamadan kolaylığın, mutluluğun, kendinin, hayatın değerini anlamıyor. İşte bu dışarıdan gelen etkiler sayesinde ders alıyoruz, yolumuzu belirliyoruz, güçleniyoruz aslında. Onun için lütfen sakin olalım. Hiç kimsenin azmimizi, güvenimizi sarsmasına, bizi etkilemesine izin vermeyelim. Biz içimizde sağlam olacağız ki, dışarısı bizi yıkmasın olur mu canlarım. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, bir ilişkide her iki tarafın da, ortaklaşa düşünmesi ve el birliğinde bulunması gerektiğini işaret eder. Yeni bir ilişkide tabii ki fikirlerin paylaşımı, birbirinizi tanımanızda önem taşır. Ancak sorunlu bir ilişkide anlaşmak için tarafların niyeti önem taşır. Bu ilişkiyi sürdürmeye niyetliyseniz, birbirinizi dinlemeye çalışın. Önemli konularda aceleci karar vermeyin. Her şeyi iyice gözden geçirin. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, ailemiz ve evimiz içindeki bir çok meselenin bizi endişeli kılmasına veya bizim bu şeklide durumları ele almamıza neden olabilir. Ancak benim tavsiyem kendinize zaman ayırmanız, hayatın güzelliklerini yaşamanız, elden geldiğince hayata katılmanızdır. İşler, güçler, sıkıntılar bir şekilde gelir geçer. Yine söylüyorum siz önemlisiniz. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümü olumlu yöndeki bir iletişimin, ilişkide etkin olacağını işaret ediyor. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
24 Mart 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerinde yakınlarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak sohbetinizde gerilim yükselecek.
24 Mart 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işle ilgili abartılı konuşmayın. Bugün de, diğer günlerinizden farkı yok. Yorgunluğunuzla ilgili sitemli hareketler edip, kendinizi naza çekmeyin. Bu durumda anlayış gösterecek yakınlarınız bile uzak kalıyor.
24 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel başarılarla çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Her zamanki fedakar tavrınızı bugün siz hak ediyorsunuz.
24 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde, birlikteliğiniz veya evliliğinizde düşüncelerinizle eşinizi, sevgilinizi etkileyebilir, ikna edebilir hatta manipüle bile edebilirsiniz. Ancak bu durumun karşınızdaki kişide yaratabileceği gerginlik ve baskıyı dikkate almalısınız.
24 Mart 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden de bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor. İnsanlarla fazla içiçe bulunmamayı tercih ediyorsunuz.
24 Mart 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda yaşadıklarınız, sinirlerinizin bir parça gerilmesi sonucunu doğurabilirler. Bu gerginliği atmak için alışveriş merkezine doğru yola çıkabilirsiniz. Para harcarken dürtülerinizi susturmaya çalışmazsanız, boş bir cüzdanla geri gelebilirsiniz.
24 Mart 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihin dünyanızdaki pozitif enerji ve iyimser etkilere rağmen bugün unutkanlık ve dalgınlıklara hem günlük hayatınızda hem de trafikte dikkat etmelisiniz. Eğitim, eşle iletişim konularında belirsizliklerle karşılaşabilir, karşınızdaki insanlar yalan mı söylüyor doğru mu ayırt edemeyebilirsiniz. Genel sağlık durumunuza özen göstermeniz, fiziksel ve mental olarak dinlenmeniz gereken bir gündesiniz.
24 Mart 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilim kurgu filmlerine gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın dahice planlarına yol göstermekten ve onlarla ilginç konularda sohbet etmekten büyük keyif alacaksınız. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Bugün hayattan aldığınız zevkler daha çok toplumsal olacaktır. Yaşamınızda gerçekleri öğrenmeye karşı adeta takıntılı bir tavra bürünebilirsiniz. Paranoyalara karşı dikkatli olun. Gereksiz kıskançlıklardan kaçının. Dört gün bu etki geçerli olacaktır.
24 Mart 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, değişik bir danışmanlık veya eğitimsel konu devreye girebilir. Ani bir taşınma işi gündeme gelebilir. Aile hayatınızda kafanıza takılanları gözünüzde çok büyütmeyin.
Reklamı Kapat