Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

3 Eylül 2014
Ondan uzaklaştığınızı fark etmenize rağmen onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu idare etmeye çalışıyorsunuz. O sizdeki değişikliğin farkında. Bugün sizinle açık açık konuşmak isteyebilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

3 Eylül 2014
İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürme planları yapıyorsunuz. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

3 Eylül 2014
Geliriniz hiç fena değil ama siz daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için gerçekten de çok paraya ihtiyacınız var.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Eylül 2014
Sizin yaşamınızı yönlendirmek isteyen bir yakınınıza isyan bayrağını açabilirsiniz. Yine de bu sorunu onu kırmadan halletmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman zaman karamsarlık yaşamınıza neden oluyor. Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Sevgili Teraziler  saat 00:20 Ay-Chiron görünümüyle Çarşamba günümüze merhaba diyoruz. Bu enerji gösteriyor ki,  şu anda en önemli mesele, iş yaşamınız, sağlığınız  veya genel olarak durumunuzu akıllıca ele almak gerekiyor.  Evet bir çok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim. Saat 00:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yolunda gitmeyen ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı meselelerin aslında gözümüzü dört açmamız gerektiğini gösteriyor. İstikrarsız bir şeyin devamı mümkün olmaz diye düşünebiliriz. Saat 19:10 Güneş-Pluto görünümü, gücünüzü kanıtlamak, kaygılarınızı giderebilmek, geçmiş bazı meseleleri ele almak, sıkıntılardan kurtulup yenilenmek, ferahlamak arzunuzu işaret eder. Fakat bunu yapabilmek için sakin olmanız gerekir. Oysaki bir hayli  endişeli ve tedirginsinizdir. Bu durumda sağlıklı bir karar verebilmek pek kolay olmadığı gibi enerjinizi boş yere harcamış olursunuz. Benim tavsiyem sizi böylesine rahatsız eden, durduran, engelleyen durumları akıllıca ele almanızdır. Saat 21:06-4 Eylül saat 01:15 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay,  başta haberleşme olmak üzere, basın, yayıncılık faaliyetleri, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri alanlarındaki işlerinizde aksamalar yaratabilir. Tedbirli olmakta fayda vardır. Üzerinde düşünülmemiş ve planlamamış kararlar vermekten kaçınmalı, yenilik anlamındaki uygulamaları mümkünse ertesi güne  bırakmalısınız.  Eğer mecburi olarak gerçekleştirmeniz gereken işler varsa, o zaman her bir detayın üzerinde dikkatle durmalısınız. Böylece daha sonra sorun çıkarabilecek durumların önüne geçilmiş olur. Kendimizle barışık  ve hayata sevgiyle yanaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Jüpiter kombinasyon burcunuza geçmesiyle bir çok projeleriniz güncellik kazanacak. Bugün, maddi konularda çevresel faktörlerden yaralanacağınızı gösteriyor. Eğer gerçekleştirmek istediğiniz yeni planlarınız varsa ideallerinizin doğrultusunda hareket edecek ve yeni tanışacağınız kişilerle ortaklık kurma yolunda iyimser yaklaşımlar göstereceksiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Yakın çevrenizle, komşularınızla, yaşıt denilebilecek akrabalarınızla bir araya gelip birlikte bir şeyler yapmak ve de zamanı paylaşmak için elverişli bir gün olabilir. Onların sayesinde kendinizle ilgili şeyler keşfedeceksiniz.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Duygusal yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda harekete geçmeniz ve daha olumlu değişikliklere açık dönemdesiniz. Rutine bağlı kalmanın hiçbir anlamı yok. Değişimi kucaklama ve deneyimleme zamanı. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut ilişki içinde olduğumuz kişi veya çevrelerin ne yaptığımızı, niye yaptığımızı, ne yapacağımızı, nereye gittiğimizi ya da ne zaman geleceğimizi v.b bilmek isteyeceği ve bunun için bizi zorlayacağı gündeyiz. Genel olarak bu tür konularda konuşmayı sevmesek de, bu sefer çevremizdeki kişiler bizi konuşturma konusunda ısrarcı olabilirler. Genel anlamda kendimizi ifade edebileceğimiz, özellikle akşam saatlerinden itibaren alışveriş, sevgi temalı ilişkiler, evi güzelleştirmek, dekorasyon yapmak v.b türünde başlıklar günü keyiflendirebilir.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Daha canlı ve daha iyi hissedeceksiniz. Zeka ve beceri gerektiren çalışmalarınızda fark edileceksiniz. Özellikle eğitim konularında güzel haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde artış gözüküyor. Gün içinde pek çok buluşma ve görüşme yapabilirsiniz. Bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Çok kafanıza takmayın.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
YURT dışında gurbetçi yakınları olanlar keyifli haberler alabilirsiniz. Sınava girecek Teraziler kararsızlıklar veya karmaşalar yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2014
Bugün sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!