Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
İlişkiniz çevrenizdekilerin etkisinde fazlaca kalıyor. Sanki ilişkiniz üçüncü şahıslar tarafından yönetiliyor. Bugün sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini belli edecek ve buna çok sevineceksiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
İş yerinizde bir dostunuzla yaşadığınız ortak dayanışma birçok başarıyı ayağınıza getirecek. Bu işbirliğiniz sayesinde altından kalkılması zor işlerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu döneminde fazla rahat davranmayın.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Hayata oldukça olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umutlarınız var. Bu umudunuzu daha da güçlendirecek gelişmeleri bugün yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Onların size güzel haberleri olacak.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili Teraziler  23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında Güneş Aslan burcunda seyredecek. Bu dönemi, sosyal faaliyetlerin yoğunlaşması, kendimize zaman ayırma, hoşlandığımız aktivitelerde bulunma, paylaşımcı olma, öne çıkma,  keyiflenme süreci olarak tanımlayabiliriz. Kişiliğimizi güçlü bir şekilde ifade ederek bulunduğumuz ortamlarda ilgi uyandırabiliriz. Bizim için, kendimizi göstermek gayet önemli olduğu için, ilgi uyandırmaktan zevk alırız. Aşk, yaratıcı faaliyetler, yeni ortamlar, arkadaşlıklar bu dönemde bir hayli öne çıkar. Gösterişten hoşlanırız. Bize ait olanı sergileriz. Elde etmekten hoşlanırız. Dönemin ilk etkili görünümü, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Bu sosyal ilişkileriniz, girişimleriniz yönünde gayet olumludur. Yeni insanlarla tanışabilir, projelerinizi öne sürebilir, başarılı bulunabilirsiniz. 27 Temmuz tarihindeki Yeniay ise,  bir amaç için harekete geçmenin göstergesidir. Kendiniz için olumlu bir dilekte bulunmanızı tavsiye ediyorum. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkartırken, çalışmalarınıza destek verecek arkadaşlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Birilerini ikna etme çabası sergileyebilirsiniz bugün. Ancak karşınızda her söylediğinize anında tamam diyecek birilerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Yaptığını sunmayı beceremeyen biri değilsiniz. Öyleymiş gibi davranmayın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, patron, öğretmen v.b) tartışmaya girmemenizde fayda var. Tüm kıvrak zekanıza ve politik dilinize rağmen bugün sizi anlamaları zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Eğitim ve akademik araştırmalarla ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Araştırmalarınızı sonuçlandırma açısından daha rahat edeceğiniz enerjiler var. Ayrıca çevrenizdeki kişilerle daha çok iletişim kurmakta size iyi gelebilir. Bu sohbetler sırasında ilerde faydasını göreceğiniz görüş ve yöntemlerden konu açılabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
CESUR kararlar almak isteyebilirsiniz. Gözünüzü karartıp engellerin üstüne gidin. Özgüveniniz her zaman bu kadar yüksek olmuyor.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!