Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde sorunlu günler yaşıyorsunuz. Sevgilinizle iletişiminiz çok kısıtlı ve ona yeteri kadar açılamıyorsunuz. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz.
29 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olmakta. Özellikle bir iş arkadaşınızla ilişkiniz sizi çok geriyor.
29 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda rahatsınız fakat yine de tutumu elden bırakmıyorsunuz. Bugün eviniz için bazı harcamalarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün iletişimlerinizde başarısız olabilirsiniz. Duygularınızı açmakta zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz sıkıntılı bir gün olacak. Sorunlarınıza çözüm bulamamak ve yakın çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz yardımı alamamak sizi oldukça üzüyor. Bugün akşam saatlerinde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu sıralar yalnızlığa gerçekten ihtiyacınız duyuyorsunuz.
29 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizi motive edici ve güne güzel bir şekilde başlamanızı  sağlayıcıdır. Hiçbir düşünceye körü körüne bağlanıp kalmazsınız. Seyahate çıkma veya yeniliklerde bulunmak istersiniz. Entelektüel bakış açınız, hayatı farklı şekilde ele alışınız, duygularınızdan daha fazla mantığınızın sesini dinlerseniz rahat edersiniz. Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor. Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü gün içinde özellikle kişisel gelişimimiz, psikolojik sağlığımız anlamında bizi rahatlatacak ve sakıntılarımızı azaltacak aktivitelere önem vermemiz gerektiğini işaret ediyor. Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, coşkulu tarzda konuşuruz. Düşüncelerimiz belli konular üzerinde odaklanır. Arkadaşlarımızla sohbet etmek, fikirlerimizi paylaşmaktan yanayız. Dışa karşı iletişimde bir sorun yok. Ancak ne zaman değerlerimize biri yanlışlıkla laf etse veya önemsediğimiz bir mesele hafife alınsa, tepki gösterebiliriz. Parasal konularda da durum buna benzer şekilde gelişebilir. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,
29 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle uyum içinde olmanız ve beraber güzel vakit geçirmenize rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz.Bugün,uçucu şeyler düşünmek yerine ayaklarının sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins tarafından ilgi gördüğünüz bir gündesiniz.
29 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle geçmiş aylarda yaşadığınız tüm sorunlara elveda demeye ve yeni başlangıçlara hazırlanıyorsunuz. Olmadık sebeplerden çok fazla kırdığınız ve sizin de alınganlık yaptığınız konularda karşılıklı konuşarak ilişkinizi ortak bir noktaya bağlamaya çalışacaksınız.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tavsiye ve önerileri dinlemeli, ama sizi mantıksız şeyler için zorlayan kişilere izin vermemelisiniz. Bazı kişileri memnun etmeye çalışmak veya sizi suistimal etmelerine izin vermek arasında kesin çizgiler var. İlişkilerinizde adalete önem vermeniz gerekiyor. Sizi sevmelerini sağlamak için bedel ödemeniz gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha hayalci olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmalısınız.
29 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşktan yorulmuş bir haliniz var. Karşı cinsten sizin için doğru olanı ile bir türlü karşılaşamadığınızı düşünüyorsunuz, haksız da sayılmazsınız.
29 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
29 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
29 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Majör eğitimler ve felsefeyle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Hukuki bir süreçteyseniz davanızı savunmak için iletişiminiz yüksek olacaktır. Ancak bugün kısa süreli bir gerginlik yaşamanız da olasıdır.Ulaşımla ilgili trafikte gerginliklerden kaçınmaya özen göstermelisiniz. Hayatınıza sıra dışı bir ortaklık veya beraberlik dahil olabilir. Sürprizli tanışmalara ve hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilecek ilginç ortaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Gizli düşmanlarınıza karşı da tetikte olmalısınız. Mesleki olarak yaratıcılığınızın ön plana çıktığı bir süreç yaşıyorsunuz.
29 Temmuz 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda parasal olarak aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bu da beraber iş yaptığınız insanları iğnelemenize neden olabilir. Hırslarınızı ve sinirinizi iyi kontrol etmeye çalışın.
Reklamı Kapat