Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

22 Aralık 2014
Bütün kaprisler, zorlama inatlaşmalar, gün aksatmayan küçük küskünlükler, bütün hepsi boşuna gibi. Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorun yaşayacaksınız gibi görünmüyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük İş Falı

22 Aralık 2014
İş dışı özel bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük Para Falı

22 Aralık 2014
Para konusunda özverili ve sorumluluk sahibisiniz. Aile bağlarınız çok güçlü. Ailenizin hemen hemen her gereksinimine katkı koyuyorsunuz. Bu konuda önemli bir desteğiniz de yok.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Aralık 2014
Sıkı dostluk ve arkadaşlık arasında kavram kargaşası yaşıyorsunuz. İkisinin çok değişik boyutlu sorumluluklarla yükümlü olduğunu kavrayabilmeniz gerekiyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
İç dünyanıza dönebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünceleriniz ve duygularınız çok yoğun olarak hedeflerinize yönelecektir. Duygusal anlamda hassassınız ve çevrenizden etkileniyorsunuz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Çevrenize karşı her zamankinden ciddi davranabilirsiniz.Duygusal olarak bir rahatlama içine girebilirsiniz ancak çevrenizden gizleyeceğiniz bazı duygulara kapılacaksınız. Kökenini geçmişinizden alan konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sevgili Teraziler, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş, ailevi değerlerin bir hayli önemsendiği ve sorumluluk duygusu içinde hareket edildiği zamanlardır. Problemlerin üstesinden gelebilmenin yolu, kişinin kendine olan saygısına bağlı olup, ailesine duyduğu sevgiyle de iç içedir. Eğer bu enerji süreci başladığında aranızda problemler varsa, bunların saygı, sevgi ve güven içinde halledilmesinde yarar var. Karmaşık, herkesin birbirinden ayrı havalarda olduğu bir evde mutlu olmak kolay değildir. Sizler bu süreçte ileriye yönelik hedeflerinizi bilhassa aileniz ve yuvanızla alakalı konularda belirlemek için iş hayatınıza bilhassa önem vermelisiniz. Genç yaşta olanlar, aileleri tarafından disiplin altına alınabilirler.  Sıkıntılarınızı uygun bir dille ifade etmenizde yarar var. Bu dönem bir ev almak, geleceğinizle ilgili yatırım hususlarında düşünmek anlamında da etkilidir. Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın iki farklı görünümle örtüştüğünü görüyoruz. Neptün ile olan bağlantısı, çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür. Merkür ile olan bağlantısı ise, gerek iletişimsel gerekse hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde şöyle içten içe düşünmenizi sağlıyor. Ev içindeki ilişkiler çok önemli. Eğer burada tatmin olunmuyorsa, doğaldır ki keyifsizlik duyabilirsiniz. Elinizde olmadan kendi kendinizi üzmemek için, lütfen sakin olunuz. Bazen hayat zorlasa da bizi, bu kendimize yüklenmemizi gerektirmez. O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün Ay'ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Yeniay ev ve aile yaşamınızı ilgilendirecek daha çok. Gayrı menkul alımı satımı, ailevi yeni sorumluluklar, eve yeni birinin gelişi ve ebeveynlerle ilgili yeni durumlar, taşınmak ya da tadilat işleri de gündeme gelebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte gündeminize ev alım satımı, yeni kiracı veya kiralık ev, ev de dekorasyon değişikliği veya tadilat tamirat türünde yeni başlangıçları taşıyabilir veya aile üyelerinizi ilgilendiren yenilikle TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Herkese akıl veriyorsunuz ama kendi sıkıntılarınızda ser verip sır vermiyorsunuz. En azından bazen hayatınızı kendiniz için yaşayın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün saat 14:33’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte yaşamınızda kardeşler, yakın çevre, trafik, eğitimler, seyahatler ve iletişim konuları ön plana çıkıyor olacak. Hafta genelinde özel yaşamınız ve iş hayatınızda yeni tekliflere açık olduğunuz bir zaman sözkonusu iken, keyifli bir seyahate çıkabilir, kitap yazma kararı alabilir, sosyal ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Yeniay zamanı finansal anlamda zorlanma yaşayabileceğiniz gibi, yaşamınızdaki erkek figürlerle ilişkilerinizde daha dengeli ve mücadeleden uzak yaklaşmanız faydalı olacaktır. Yeni ay size iyi bir iş teklifi getirebileceği gibi, devam eden işlerinizde pürüzlerin giderilmesi anlamını da taşımakta.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu