Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla küçük bazı fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Yaşamınızda bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz ancak bugün bu anlamda kendinizi güçlü hissetmeyeceksiniz. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için doğru bir günde değilsiniz.
21 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda metotlarınıza bağlı kalarak çalışmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Çalıştığınız konuların üzerine yoğunlaşmayı başaracaksınız ve detaylar sizin için önem kazanacaktır. Oldukça temkinli hareket etmenize rağmen bazı küçük aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Bugün karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir gün olmayacaktır.
21 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda daha çok hesaplı hareket edeceğiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceğiniz bir gündesiniz. Bugün maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
21 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bazı münakaşalar yaşayabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratik zekanız pratik yöntemler üretebilir ve gelişmiş sorumluluk duygunuzla iradeniz dışında çözülemeyen bazı problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Değişmesini kaçınılmaz bulduğunuz birtakım özelliklerinizin üzerine gitmeniz için uygun bir dönem. Bu konuda göstereceğiniz kararlılık ve azim, çabanızı kolaylaştıracak destekleri getirebilir.
20 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:13 Ay-Mars görünüm etkisinde yeni haftanın ilk gününü karşılıyoruz. İlişkide her iki tarafın da, ortak bir karar vermesi, sorunlar varsa bunların konuşulması ve karşılıklı şekilde karar verilmesi gerekiyor. Birbirinizin farklı yönlerine saygı duymanızda yarar var. Saat 15:31 Ay-Merkür görünümü, bizi rahatlatıyor. Yeniliklere açık olmamızı sağlıyor. Bir takım durumları yoluna sokabileceğimizi işaret ediyor. Saat 17:38 itibariyle etkili Ay-Uranüs görünüm etkisinde, sürpriz gelişmeler ilişkinizle alakalı konular üzerinde etkili olmaya başlar. Hem siz hem de partneriniz özgürce kendinizi ifade etmekten yanasınızdır. Saat 19:49 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişimi, paylaşımı ve güzellikleri çoğaltan bonus bir etkidir. Yazışırız, konuşuruz, ilgi uyandırırız. Genelde kaliteyi, güzelliği ve seçkinliği önemseriz. İlişkilerimizde uyumu gözetiriz. Ancak özgürlüğümüzü de önemseriz. Nezaket bizim için kıymetlidir. Fikirlerimizi kibar bir şekilde ifade ederiz. Hayattan zevk alırız ve aynı şekilde zevk veririz. Saat 20:56 Ay-Chiron görünümü, şu anda en önemli meselemizin, iş, sağlık, ilişki konularının akıllıca ele almak gerekliliğini işaret ediyor. Evet, birçok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim. Yeni haftamız sizin için hayırlı gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki harcamaların nedeniyle pişmanlık yaşayabilirsin. Yakınlarının desteği seni rahatlatabilir.
20 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eğlenceyle aranızın iyi olduğu bir dönem..
20 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanlış ilişki seçimlerinizden dolayı arkadaşlarınızla gerginlikler oluşabilir. Gizlilikler sosyal yaşamda daha görünür olabilir. İlişkilerde rekabete dayalı bazı sorunların sıkıntılarını çekebilirsiniz.
20 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda gelecek yönünde kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi yürütebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Eğitsel konularda ani değişiklikler gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili işlerinizde yardım alabilirsiniz. Bazı konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir
20 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız her işi iki kez gözden geçirerek uygulamaya koymalısınız. Fevri davranış şekliniz sizi zora sokuyor ve üzülüyorsunuz. Parasal meselelerinizi ailenizle paylaşın.
20 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüz, sosyal ortamlarda ve yoğun şekilde geçebilir. Arkadaşlarınızla eğlence amaçlı bir aktiviteye katılabileceğiniz gibi, kariyerinizle bağlantılı bir toplantıda da bulunabilirsiniz. Çevreyle olan iletişiminizin artması, iki durumda da faydalı olacaktır.
19 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile iletişim alanında muazzam fırsatlar elde etmiş oluyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilir, iş görüşmeleri yapabilir, partnerinizle olumlu kontak kurabilir, yakın çevre desteğini alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ikili ilişkilerde bir teklif veya haber alabilir, partnerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.
20 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak sakin ve rahat bir gün geçirmeniz mümkün. İsteklerinizi gerçekleştirmeye başladığınızı düşünebilirsiniz. Ufak tefek sorunları büyütmeyecek, ilişkilerinizi sıcak ve güçlü bir biçimde sürdüreceksiniz. Kendinize olan güveniniz ve anlayışlı olmanız olumlu etkileyecek.
20 Şubat 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanlış ilişki seçimlerinizden dolayı arkadaşlarınızla gerginlikler oluşabilir. Gizlilikler sosyal yaşamda daha görünür olabilir. İlişkilerde rekabete dayalı bazı sorunların sıkıntılarını çekebilirsiniz.
Reklamı Kapat