Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde sizden ve ilişkinizden hoşlanmayan birileri var ve bunlardan bazıları dost bildiğiniz insanlar. Dostlarınız ise ilişkinize daha çok önem vermenizden dolayı ilişkinizi desteklemiyorlar.
30 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda parlak bir gün geçireceksiniz, kendinizi amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermeye çalışıyorsunuz ve bu konuda bugün bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.
30 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.
30 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Karar verirken, üç kez düşünüp sonra karar vermelisiniz. Yanlış kararlar başınızı ağrıtabilir.
30 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın karşılaşacağı bir olay, buna neden olacak. Bugün bazı karmaşık düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz güven, birçok konuda onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
30 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Pazar gününe saat 04:48 Ay-Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugün partnerinizin ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Günlük enerjiler bazılarınızın aşk konusunda değişkenlikler göstermesine, geriye çekilmesine neden olabilir. Bunun nedeni, partnerinizin tepkisini görebilmek içindir. Saat 05:59 Ay-Venüs görünümü, mesleki konularda ve kişiler arası ilişkilerde sizi temkinli olmaya, akıllı davranmaya çağırıyor. Hassasiyetiniz yoğun ve takdir edilme arzunuz ön planda. İtibarınızı fazlasıyla önemsemektesiniz. Kendinizden, ailenizden, başarılarınızdan söz ettirmek istiyorsunuz. Geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmek için var gücünüzle çalışıp çabalamaktasınız. Bu duygularla güne uyanırken, seçeneklerinizi şöyle güzel bir şekilde gözden geçiriniz. Evham yapmadan, aşırı duyarlı davranmadan olana bitene bir bakınız. Saat 22:20 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, düşüncelerinizle duygularınız arasındaki paralellik, adım attığınız her konuda sabırlı bir şekilde ilerlemenizde destekçinizdir. Mutlu Pazarlar dileğimle,
30 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli bir ilişki yaşıyorsan, bugün bazı kişilerin ilişkinizi bildiğini öğrenebilirsin. Bugünkü planların değişebilir.
30 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz. İnsanlar sizden etkilenirken, karşı çıkamıyorlar. Siz tutku ve aşk insanısınız. İhtiraslı aşklarınız dillere destandır. Aşk kaçamaklarına da hazır olun.
30 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizden gelen destekler hayatınızı önemli ölçüde değiştirecek. Seyahatler ve eğitim hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yaratabilir. Bu alana gerekli özeni gösterin.
30 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizi ve sorumluluklarınızı ilgilendiren konular dikkat çekiyor. Kendinizi daha fazla öne çıkarabilirsiniz.
30 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. Evinizde olmak ve sevdikleriniz ile birlikte vakit geçirmek moralinizi yükseltecek. Hayallerinizi ve isteklerinizi ortaya koyup güçlü kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
30 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük işleriniz bugün oldukça yoğunlaşabilirler. Bu işlerin detaylarına da çok vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Ek olarak, beklenmedik durumlarla da karşılaşabilir, programınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz; esnek olun
30 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
30 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal statünüzü parlatabilecek başlangıçlar yapmak için çok uygun bir Güneş günündesiniz. Bilhassa annenizle ilişkilerinizi pekiştirmek için güçlü etkilere sahipsiniz. Mesleki atılım yapma hevesinde bulunabilir, hizmet alanınızdaki ideallerinizi gerçeğe dönüştürme coşkusuna sahip olabilirsiniz. Hayal gücünün ve yaratıcılığın yüksek olacağı bugün, kariyerinize yön veren ortama kendi öz değerlerinizi katabilir, taktir çekebilir ve destek alabilirsiniz. Sanatçı ve yaratıcı tarafınızı doyurabilecek bir iş bulabilirsiniz.
30 Nisan 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yoğunluğunuz fazla olabilir. Temponuzun ve sorumluluklarınızın giderek arttığını göreceksiniz. Toplumsal konulara her zamankinden daha fazla ilgi duyacaksınız. İlişkilerinizde başkalarından istediğiniz desteği ve yardımı alabilirsiniz, bunun değerini bilin.
Reklamı Kapat