Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

19 Eylül 2014
Duygularınızla beraber mizacınızın da sık değişeceği bir gündesiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Duygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları çevrenizdeki insanlara belli etmemeye çalışacaksınız. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

19 Eylül 2014
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kimselerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

19 Eylül 2014
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Eylül 2014
Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve bilinçaltınızdan kaynaklanacak bazı korkular,kaygılar yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi ve duygularınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Sevgili Teraziler  saat 00:38 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz. Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, Mesleki konularda ve sorumluluklarımız anlamında ister istemez hassas düşünüyoruz. Güven içinde yaşamak isteriz.  Doğal olarak dikkatli kazanç-kayıp hesabımızı titizlikle yaparız. Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde hassas düşünmenizi sağlıyor. Güven unsurunu bir hayli önemsersiniz. Dışa karşı nazik ve sevecen davranırsınız. Aynı ilgiyi de görmek istersiniz. Sizin için huzur bu saatlerde bir hayli önemlidir. Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10 arasındaki etkili  Ay-Boşluk süresince, hassas düşünürüz. Eğer son günlerde birisiyle  anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bu saatler arasında, ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU   Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
İlişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacaktır. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir. Akıl sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün daha önce aldığınız bazı sorumlulukların meyvelerini toplayabilirsiniz. Eğer üzerinize düşeni yapmış ve sabırla bekliyor durumdaysanız yüzünüz gülecek. Bazı planlarınızın ise biraz daha olgunlaşmaya ihtiyacı var.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz. İşte uygulama zamanı da geldi. Bir karar aldıysanız, ikinci kere düşünmemeli ve geri dönememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
İş ve aile konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Gereksiz yükler altına girmemeye bakın. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Bugünkü çalışmalarınızda bürokratik süreçlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
PLATONİK hayranlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sizi hatalara yöneltebilir, pişmanlıklar yaşatabilir. Yol yakınken bu sevdadan vazgeçin.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!