Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda gün içinde değişik iniş ve çıkışlar yaşamanız söz konusu olacak. Bu durumda zihinsel olarak çok yorulacaksınız ve kolay kolay kendinizi toparlayamayacaksınız.
19 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili planlarda bugün bir kaç aksaklıkla karşılaşacaksınız ve günlük işlerinizi yarım bırakıp bu konuyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu konuda amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz. Hedefinizi en kısa zamanda gerçekleştireceksiniz fakat yine de dikkatli olmalısınız.
19 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel faaliyetlerinizin oldukça yüksek olacağı bir gün. Zihninizin berrak olması bugün ikili ilişkilerinizde çok önemli rol oynayacak. Çevrenizdeki insanları rahatlıkla etkileyebileceğiniz bugün bazı önemli kararlar da alabilirsiniz. Yakın çevrenizden birinin sorunları bugün başınızı ağrıtabilir. Hazırlıklı olun.
19 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 07:06 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Kurallara boyun eğmek ve istenilenleri yapmaktan ziyade bildiğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır. Saat 18:17-20:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında özellikle mesleki ve ailevi konularda, size karşı anlayışlı davranılmasını beklersiniz. İtibarınıza fazlasıyla önem verdiğiniz için, elde edeceğiniz başarılarla kendinizden söz ettirmek, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmekten yanasınızdır. Bütün bunlar boşluk diliminde hissedilen duygulardır. Ancak başkaları da boşluk etkisi altında olacağından, birbirimize anlayışlı davranmakta yarar var. Saat 20:55 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinde, değerlerimizi koruma içgüdümüz fazlasıyla yoğun. Hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissederiz. İlişkimizi önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz. Sevgimizi cömertçe karşınızdaki kişiye ifade edebiliriz ancak takdir edilmeyi de bekleriz. Duygularımız zenginleşir, etrafımızdaki dünya ile temasımız artar. Yaşamı eğlenceli ve güzel yanlarıyla ele alabilir ve her şeyin güzel olacağına dair inancınız yükselebilir.
19 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi sorunlarınla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Duygusal yönlerini ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyorsun.
19 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz..
19 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostluklarınız aşka dönüşebilir. Yani aşk çok yakınlarınızda gözlerinizi dört açın.
19 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ailevi işler ya da sizi sorumlu kılan konular içinde daha aktif olabilirsiniz. Eve ait konularda da çok şey yapılabilir.
19 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizi gözden geçirmeli ve birçok ismi hayatınızdan çıkarmalısınız. Dost bildiğiniz düşmanlarınız var. Bu durum sizi iş hayatınızda oldukça zorlayabilir.
19 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
19 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda size fayda sağlayacak kişilerle görüşmeler yapabilir, planlarınızı daha kolay uygulamaya koyabilirsiniz. Finansal işleriniz açısından fırsatlar saklayan bugün, ilişkilerinize romantizm ve birlikte hareket etme arzusu ön planda olacak.
19 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay ışığını iyice küçültürken bugün sosyal etkinliklere katılımdan vazgeçin. Ne de olsa bazen partnerinizle baş başa zaman geçirmekte gerekir. Özel hayatınız için sizi zorlayan dinamiklerin neler olduğunu tüm çıplaklığıyla saptayın. Herkesin menfaatçi yönünü törpülemesi gerekir. Yoksa her zaman karşınızdakinin isteklerine evet demek zorunda kalırsınız.
19 Ağustos 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Plan, düzen, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Ancak yeni bir işe başlamak yerine elinizdekileri tamamlamaya odaklanmalısınız. Sizden büyük kişilerle kuracağınız iletişime de dikkat.
Reklamı Kapat