Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ağustos 2014
Çevrenizde sizinle çok ilgilenen biri var, siz farkında bile değilsiniz. O bu duygularını sizin yakınlarınızla da paylaşıyor. Bugün size açık bir mesaj verebilir. Bu ilgi hoşunuza gidebilir, kafanız karışabilir ama o kadar. Onunla kısa vadede bir birliktelik gözükmüyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Ağustos 2014
Enerjinizi açığa çıkaramadığınız için karamsar olduğunuzun farkındasınız. Yeteneklerinizi ve enerjinizi gösterebileceğiniz bur durum gelişiyor. Bugün bunun ipuçlarını göreceksiniz. İş yaşamınızda aydınlık günler sizi bekliyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Ağustos 2014
Artık unuttuğunuz bir alacağınız bugün ödenebilir. Parasal açıdan küçük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz. Sizden destek bekleyenler var, fakat umursamıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ağustos 2014
Bir yakınınız vereceği bir karar için sizden onay almak isteyebilir, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Daha üretken olmak istiyorsunuz ama bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan bekledikleriniz bugün gerçekleşebilir. Sizi dostça davrananları ciddiye almanız pek çok problemi çözmenizde yardımcı olacak. Akşam üstüne doğru küçük bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Huzursuzluğun kaynağını siz değilsiniz ama bu canınızın sıkılmasına engel olmayabilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Sevgili Teraziler  1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, hem kendinizden emin konuşursunuz hem fikirlerinizle karşı cins üzerinde bir hayli ilgi uyandırırsınız.  Esprileriniz, cömert sözleriniz, ikna kabiliyetiniz yüksektir. Sosyal ilişkilerde de,  zekanız, artistik yetenekleriniz, organize etme kabiliyetiniz, sesiniz, taklit yeteneğiniz bir hayli parlaktır.  Animasyon, tiyatro, televizyon şovları, spor, eğlence dünyası, arkadaşlıklar tümüyle ön plandadır. Ortaklaşa işlerde tarafların birbirine karşı dürüst olmasında yarar görüyorum. Ne gibi yenilikler düşünülüyorsa veya sorunlarınız varsa bunu ele almak lazım. İşinizde yenilikler yapmak istiyorsanız bunların çok akıllıca düzenlenmesi ve sağlam olması gerekir. Ancak, 2 ve 3 Ağustos tarihlerinde iletişimde, tartışmalardan kaçınmak yararlı olur. Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkiniz, iş ortaklığınızla  alakalı konularda zorlayıcıdır. Sağlıklı bir şekilde yürümeyen, bir türlü yolunda gitmeyen beraberliklerde tahammül sınırı bir hayli güçleşir. Artık bu ilişkiyi verimli bir şekilde sürdürmek kolay değildir. Ancak ben, sakin olmanızı tavsiye ediyorum. Yakında Venüs-Aslan burcunda seyrine başlayacak. Olumlu yönde değişimler gündeme gelir. Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, amacımız ve hırslarımız, başarı hedeflerimiz anlamında bir hayli hassasız. Yaşadığımız ortamda, çalıştığımız iş yerinde ilişkilerimizde güvenlik unsurunu bir hayli önemseyeceğiz. Maddi konularda dikkatli hareket etmeye çalışacağız. Olan biteni iyi incelemek, analiz etmek gerekiyor. Yıllar sonra anladım ki, Bağırıp çağırmaya gerek yok Sesini duymak isteyene Bir fısıltın yeter..................iremSU   Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, bir takım özel konumlarınız gündeme gelebilir. İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve imkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. İş ilişkilerinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Ölçülü davranışlarınız, ince hesaplarınız ve samimi davranışlarınız sizi her konuda farklı kılıyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Asla dediğiniz bir şeylerin gerçeğe dönüşmesi ile birlikte ufak bazı krizler yaşayabilirsiniz bugünlerde. Özellikle iş konusunda zorunlu ya da ani olan bazı değişimler, planlamadığınız hamleler yapmanızı gerektirebilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Kariyerinizi ya da ekonomik durumunuzu ilgilendiren konularda ilerleme kaydedebilirsiniz, ancak dikkatli hareket etmenizde ve her şeyi yazılı olarak resmileştirmenizde fayda var. Ani hareketlerde veya tepkilerde bulunmak zorunda değilsiniz. Bazı kişiler ilginizi çekebilmek için mevcut pozisyonu abartıyor olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde değişim isteğiniz daha öne çıkabilir. Taleplerinizi son derece mantıklı şekilde dile getireceksiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu adımlar atabilirsiniz. Motivasyonunuzu arttıracak enerjiler var. Kararlarınızı hayata geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Hayallerinizi ertelemeyin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
YOĞUN duygular içerisine girebilirsiniz. Aklınızın karıştıracak iki aşk arasında kalabilirsiniz. Mutluluğuzu geçici insanlar için bozmayın.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!