Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2015
Henüz en başında olduğunuz ilişkinizin nasıl gideceğine dair yeterli deneyime sahip olmadığınız için, atmayı düşündüğünüz bazı adımları erteleyin. Vaktinden önce atılan adımlar ilerde problem yaratabilir. Çevrenizde seviliyorsunuz ama seçici olamıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2015
Bugünlerde işinizi sıkı tutmanızda sayısız yarar var. Önemsiz gibi görünen bir iş aksaması ilgilenmezseniz büyüyebilir. Alacaklarınızı sürüncemede bırakmayın. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2015
Parayı fazla önemser bir ruh hali içine girmektesiniz. Bu sıkıntı yaratabilir. Ödüllendirilecek bir başarıya imza atmanız ve maddi sıkıntılarınızın bazılarından kurtulmanız ihtimali gözüküyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2015
Size yardım etmeye çalıştığı izlenimi veren, çok yakınınızda bir kişi var, ama dikkatli olun. Çünkü o, karşılığını almadan kimseye yardım etmeyecek bir karakter olarak görünüyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Kendinizi gereksiz yere sıkıyorsunuz. Kendi üzerinizde kurduğunuz bu baskı sağlığınıza da etkileyebilir. Bazen olayları kendi seyrine bırakmak ve seyirci durumuna geçmek yararlı olabilir, bunu deneyin. Dostlarınıza akıl danışmaktan kaçınmayın. Her ne kadar onları ihmal etmiş olsanız da, onlar sizden yardımlarını ve ilgilerini esirgemeyeceklerdir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sevgili Teraziler saat 21:36 itibariyle Balık burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Bu Dolunayda, endişeli ve sürekli bir şeyleri kurcalayıcı tarzda düşünmek, hatta her an sanki bir şeyler olacakmış gibi kuruntu yapmak, detaylara fazla takılıp, günlük akışa duvar örmemek lazım. Çünkü bu sizin çalışma hayatınızla ilgili konularda yanlışlıklara, hayal kırıklıklarına ve kendinizi çaresiz hissetmenize yol açar. Kendinize iyi davranmalısınız. Rahatlatıcı çalışmalar, meditasyon, olumlamalar, iç gözlemde bulunmakta yarar var. Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, bu Dolunayda kendinize özen göstermeniz, sizi üzen bir şeyler olduğunda bunu paylaşmanız, hayatla birebir bağlantı içinde kalmanız halinde iç dünyanızdaki endişelerden eser kalmayacağın söylüyor. Dolunayın hepimiz için hayırlı sonuçlanmalara vesile olması dileğimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sizi geçmişe bağlı sorunların içerisine çekmek ve katılımınızı sağlamak isteyen kişiler olabilir. Ancak, günün hassas atmosferi bu konuda dikkatli hareketi gerektiriyor. Önemli pozisyondaki kişilerle tanışmanızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı sağlayabilecek etkinliklere katılabilirsiniz. İş birliği ve ortaklık şanslarınızı arayabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bugün aşk konulu olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Özel ilişkiler söz konusu olduğunda beklenmedik gelişmeler gündeme gelecek. Ani yapılan planlar, verilen kararlar ve hızlı başlangıçlar hem heyecan hem de risk getirecek.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Geçmişte yeterince sorun yaratmış bazı konularda daha fazla ilerlemek için, sizin de katılımınızı sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Ancak, günün atmosferi itibariyle herkes gereğinden fazla hassas ve kırılgan olabileceği için dikkatli karar vermeniz bekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bugün gerçekleşen dolunay, zaman alan işler ve fedakarlıklar getirebilir. Hizmet ve sağlık konulara özen göstermelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bugünlerde sıkıcı zamanlar geçiriyorsunuz. Hayatınızın monoton gidişatı sizi yormaya başladı.Yeniliklere ve değişiklilere ihtiyacınız var. İş hayatınız da en az özel hayatınız kadar sıkıcı fakat bu ara parasal açıdan ferah bir dönem.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bu dolunay ruhsal sorunlarınıza çözüm getirebileceği gibi, size harika bir terapistte getirebilir. Yalnız dolunay neptünyen olduğundan dolayı, iş konularında yanlış anlamalara, alınganlıklara, işaretleri yanlış okumaya çok eğilimli olabileceğinize işaret etmekte. İş kurmak isteyebilir, yeni iş yeri açmak isteyebilirsiniz

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
İş hayatınızda bazı sorunlar ve stresler oluşabilir. Sağlığınızla ilgili konular gündeminize oturabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Halsizliklerinizin nedenini görmeye başlayacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu