Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

24 Kasım 2014
Gönlünüzdeki sancıyı, coşkuya dönüştürmeli, yeni yönelimler göstermelisiniz. Onu unutma çabalarınız, onu unutma niyetinizle doğru orantılı. Siz onu tamamen unutmaya pek niyetli değil gibisiniz

Terazi Burcu Günlük İş Falı

24 Kasım 2014
Kısa geleceğinizde yeni iş, yeni insanlar, yeni bir ülke gibi değişimler görünmüyor. Yaşamınızda düşündüğünüz kökten değişiklikler, bir süre daha ütopik bir amaç olarak kalacağa benziyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

24 Kasım 2014
Çok paylaşmacı özelliğinizi, istismara kapalı kişiliğinizle güven altında tutabiliyorsunuz. Etrafınızdaki bazı para, insan ilişkileri size hoş gelmiyor

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Kasım 2014
Önemsemediğiniz bir zaafınız yüzünden, önemli bir mevziiyi kaybetmek üzeresiniz. Bugün küçük bir gelişmeyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Genel olarak oldukça aktif bir gün geçireceksiniz ve geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmek için elinize çeşitli fırsatlar geçecektir. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz ve bunlar sizin için umut verici nitelikte olacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. İçtenlikle yapacağınız bir girişim sizin için olumlu olacaktır. Yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Sevgili Teraziler,  saat 05:16-18:32 arasına  Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. Yeni haftaya bu şekilde adım atıyoruz. Nelere dikkat edeceğiz? Başta haberleşme olmak üzere, basın, yayıncılık faaliyetleri, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri alanlarındaki işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Tedbirli olmakta fayda vardır. Üzerinde düşünülmemiş ve planlamamış kararlar vermekten kaçınmalı, yenilik anlamındaki uygulamaları mümkünse boşluk sonrası tekrar gözden geçirip halletmemiz yararlı olur. Saat 18:32 itibariyle,  sorumluluklarımızı hatırlatıcı Ay-Oğlak burcu geçişinde,  verilecek kararların yine  dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım düşünüyorsanız, mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Bu süre içinde, ciddi düşünürüz. Tespitlerde bulunabiliriz. İlgiye ve sevgiye ihtiyacımız vardır. Fakat bunu dile getirmekten kaçınabiliriz. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.Büyük Öğretmenimiz ATATÜRK olmak üzereKıymetli ÖğretmenlerimizinSadece bir günlerini değil,365 günlerini kutluyoruz...Ellerinden öpüyoruz,,Emeğiniz çoktur üzerimizdeHakkınızı helal ediniz bizlere......iremSUSaygılarımızla,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Ailenizin tutucu davranışları karşısında, bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bugün enerjinizi kontrol etmeli ve sevdiklerinizi üzmekten vazgeçmelisiniz. Onların farklı düşünceleri sizi üzmemeli ve olayları olduğu gibi kabul etmeli, karşınızdaki kişilerin kişiliklerini değiştirmemelisiniz. Göz sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Bugün sizi yoracak kadar fazla konuşmanın, haberleşmenin ortasında kalabilirsiniz. Her ne kadar bu sosyallik pek çok işinizi toparlama şansı verse de yine de kısa molalar verin kendinize. Sohbetlerin içi boş olanından kaçının.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Kısa mesafeli keyifli yolculuklar yapabileceğiniz, kardeşlerinizi, kuzenlerinizi veya diğer akrabalarınızı ziyaret edebileceğiniz ya da ilişkilerinizi yenileyebileceğiniz ya da bu kişilerden gelebilecek yeni haberlere sevinebileceğiniz 10 günlük süreçtesi Halkla ilişkiler, bilişim, eğitim, iletişim konularında yeni fikirleriniz olabilir veya bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Bugün iletişime dair konularda patlama yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki tanıdıkları ziyaretler, işe dair görüşmeler ve yazışmalar açısından yoğun bir gün olabilir. Kardeşlere özellikle de kız kardeşlere dair konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Oluşan yeni durumlar sayesinde kardeşlerinizle olan bağlarınız kuvvetlenecek.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Ailenizle bazı tartışmalar yapabilirsiniz. Bunlar biraz moralinizi bozsa da çabuk toparlanıp neşenizi bulacaksınız. Dostlarınıza pozitif enerji saçıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!