Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Bir özür yemeği için, bu akşam çok uygun olabilir. Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak ilişkinizi yeniden yumuşatabilirsiniz. Bazı suçlarınız olduğunu biliyorsunuz.
27 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa bir izin, size çok yararlı gelebilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama görülüyor.
27 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Geçici de olsa bir ferahlama dönemine giriyorsunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor. Bir para beklentiniz var. Bu konuda ümitlenebilirsiniz.
27 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk ediyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanıza neden olabilir.
27 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır yaşadığınız büyük özlem bugünlerde sona erebilir, çoktandır görmediğiniz dostunuza kavuşabilirsiniz. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.
27 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 16:50 olana dek  Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevremizdeki insanlara, yaşanması muhtemel tersliklere, yanlış anlaşılma veya gecikmelere karşı tedbirli olmakta yarar var. Saat 16:50 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, nezaket ve uyumluluk arzunuzu işaret ediyor. Çevrenizle iletişimde bulunmak, bağlantıda kalmak, hoş bir gün geçirmek arzumuz yoğun. Kişiliğiniz, fiziksel görünümünüzle etrafınızdaki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Huzurunuz kaçsın istemediğiniz için, genel olarak pozitif düşünebilen, ortamı germeyen kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Saat 19:16 Güneş-Merkür kavuşumu, kazanç anlamında her türlü mevzuda derinlemesine düşünmemiz gerekiyor. Güç sahibi olmak, kendi ekmeğinize sahip çıkmak istiyorsanız bu kavuşum sizi destekleyicidir. Bir mülkün satışı, restorasyonu, elden çıkarılması, yenilenmesi, değiştirilmesi gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Gereksiz şeylere para harcamayınız. Hesabınızı iyi bilin. Geleceğe yatırım yapın. Gün boyu her işinizde kolaylıklar dileğimle,
27 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.
27 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi olduğundan farklı göstermeye çalışmayın bugün. Sizi her halinizle sevecek insanlar zaten yanınızda yer alacaktır. Aksine, yapmadıklarınızı yaptınız gibi ya da olmayanı var gibi göstermek imajınızı sarsabilir.
27 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Size ait özel bilgileri ulu orta paylaşmamalısınız. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalı ve son dakika değişiklikleri yapmamalısınız. Sevdiklerinizle daha sık bir araya gelmeniz ve imajınızı yenilemeniz size iyi gelebilir. Öte yandan aşk hayatınızda da olumlu etkiler altındasınız. Günün Atmosferi:Hakikatin peşindeyiz! Bugünün iletişim trafiğinde bol bol soru sormak ve doğru cevapları bulmak gerekiyor. Araştırmalarımızı hızlandırmalıyız. Sabah saatleri biraz kontrolümüzün dışında ve türlü aksiliklerle geçebilir. Fakat günün geri kalanında aradığımız cevapların tamamına erişebiliyoruz. Merkür'ün konumu birkaç gün boyunca, bize özellikle yazılı ve sözlü her türlü iletişimde kendimizi doğru ifade etme fırsatı tanıyor. Sosyal ilişkilerde, iş görüşmelerinde, toplantılarda ya da yazışmalarda diyaloglarımız çok daha rahat ilerleyebilir.
27 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan konulardan dolayı sıkışmalar meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler engellenebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gün içinde sözleşmelerde aksaklıklar olabilir dikkatli olmanızda fayda var. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.
27 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

AŞK: Kıskançlık ve inatçılık üzerinde kendinizi terbiye etmelisiniz. Bugün aşk yaşamınızda olumlu gelişmeler olmasını istemeniz gayet doğal onun için kıskançlığı elden bırakmalısınız. PARA: Çok gezdiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hem ticaret hem ziyaret hoşunuza gidiyor. Ama paralarınızı toplamak için geç kalıyorsunuz. SAĞLIK: Yolculuklarda bel bölgenize yük biniyor. Kalça ve bel ağrılarından şikayet ediyorsunuz.
27 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.
27 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
27 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Estetik ve güzellik üzerine bedensel başlangıçlar yapabilirsiniz. Benliğinizde dengeye ulaştığınız ve kibar davranışlarınızın takdir gördüğü bir gün yaşayabilirsiniz.Hedef ve kararlarınızı işler hale getirmeden önce medeni, uyumlu ve orta yolu bulma arzusu taşıdığınız enerjilere sahip olmalısınız. Ortaklaşa kazançların alınabileceği bir sürece başlıyorsunuz. Mesleki olarak bilgilerinizin doğru ve dorukta olduğu bir süreçtesiniz. Ay ve Jüpiter sizin burcunuzda bulunuyor ve Venüs günündesiniz. En değerli günlerden birindesiniz.
27 Ekim 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz, hayat yolunda size yeni şanslar ve fırsatlar getirebilir. İletişim, satış, reklam alanında güzel teklifler ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Reklamı Kapat