Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

27 Ağustos 2014
Son günlerde sıklaşan telefon görüşmeleri, sizi dikkatle izleyenlere gerekli belirtileri veriyor. Bir şeyleri saklamanın anlamı yok. Tersine, paylaşarak yaşamanız, hissettiklerinizi daha hoş hale getirecek.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

27 Ağustos 2014
Henüz sırasının gelmediğini düşündüğünüz oluşumun etrafında sabırsızlıklar var. İradeniz, hakimiyetini kaybedebilir. İlişkilerde duyarlılığı çok ön planda tutmanız gereken bir döneminizdesiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

27 Ağustos 2014
Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir. Yakın bir zamanda sıkı pazarlıklar gerektirecek yüklü alışverişleriniz var.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Ağustos 2014
Sosyal hayatınızda, sizi hiç aklınızda olmayan tercihler karşısında düşündürecek yeni gelişmeler söz konusu. Kendinizi baskılamadığınız oranda kazançlı çıkacaksınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan problemler çıkartabiliyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz ve bu, kendinize güveninizi zedelemese de sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bazı insanlarla ilişkilerinize fazla anlamlar yüklüyorsunuz. İlerde değer yargılarınızla hesaplaşmalar içine girebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Sevgili Teraziler saat 05:28-28 Ağustos saat 00:54 arasındaki Ay boşluk etkisinde Çarşamba gününe uyanıyoruz. Bu uzun süre içinde birçok mesele üzerinde  çelişkili düşünebiliriz. Öyle mi, yoksa böyle mi, şu yanlış, belki de doğrudur diyerek endişe duyabiliriz. Onayladığımız bir şeyden vazgeçebilir, bir başka doğrultuda karar verebiliriz. Ancak boşluk zamanlarında acil karar vermek veya karar değiştirmek yerine, olan duruma şöyle bir bakmak faydalıdır. İşlerimizi kusursuz bir şekilde yapmaya çalışsak da, bir eksiklik oluşabilir. Bunu doğal saymak, ancak dikkatli olmayı da ihmal etmemek gerekir. Saat 18:46 Venüs-Mars arasındaki itekleyici görünümü olumlu buluyorum. Hedefimize varmak için hem ilişkilerimizi önemseyeceğiz hem de kendimize güvenmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Mars Akrep burcunda kişisel gücümüzü başkalarının üzerinde gayet akıllıca kullanarak çıkarlarımızı korumamızı sağlıyor. Bir amaç belirlersek ve kazanmak için kendimize söz verirsek elde etmemiz gayet kolay. Bu görünüm özel yeteneklerinizi belli bir alanda göstererek kazançlı çıkmanızda yardımcınızdır. Yarışmaları teşvik eder. Kim öne çıkacak, kim kazanacak anlamındaki aktivitelerde sizi başarılı kılar. Sosyal hayatınızdaki paylaşımları arttırır. Ancak bazı kişilerle sizi yol ayrıma getirebilir. Kendinizi ne kadar mutlu ve ne kadar güvende hissedip hissetmediğinizi sorgular. Bunun yanıtını dürüstçe vermeniz gerekir. Ben şu nedenlerden dolayı mutsuzum,  şu kişi nedeniyle sinirliyim,  şu iş yüzünden moralim bozuk veya ben kendi kendime kızgınım gibi cevaplar verilebilir. Burada önemli olan bu cevaplara göre bir düzenlemede bulunmaktır. Sorunu bilirsek, çözmesi kolaydır dostlarım. Bu görünüm, sizi karşı cins üzerinde etkili kılar. Sıcak ve sevgi dolu oluşunuz, kendinize güven duymanız sonucunda elde edemeyeceğiniz kimse yoktur. AŞK,YÜREĞİN SIRRI ve EN BÜYÜK SINAVIDIR ASLINDA….iremSU Yüreklerimiz her dem güzel sevgilerle mutlu olsunHer şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Sinirleriniz çok çabuk değişime uğruyor. Kendinizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Zihniniz oldukça karmaşık bugün. Dış sesinizden çok iç sesiniz aktif sanki. Zihin yorucu işlere pek yeltenmeyin. Zira hem emek sarf etmiş hem de hata yapmaktan kaçamamış olabilirsiniz. Etrafınızdaki sessizlik işe yarayabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Bazı konularda alt yazıları doğru okumamanız durumunda, düşeceğiniz durumdan kendinizi kurtarmanız zor olabilir. İpuçlarına ve detaylara odaklanmanız gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe’ce!

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Kişisel gelişim konuları öne çıkıyor. Gizlilik ve geçmiş olaylarla ilgili düşünüp durmak yerine daha somut adımlar atma zamanı gelmiş gözüküyor. Sizi yıpratan olayları geride bırakmak ve yük haline gelen sorumluluklarınızı hafifletme yönünde girişimleriniz olacak. Bu konular hakkında bir uzmanla görüşmek isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
YALNIZ başınıza kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu yalnızlığın süresini fazla uzatmayın yoksa melankolik bir ruh haline geçebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!