Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

10 Ekim 2015
Bir süre daha kimselere bağlanmak istemiyorsunuz. İçinizdeki aşk yarasının henüz kapanmadığını düşünüyorsunuz. Adına aşk diyemeseniz de birtakım yakınlaşmalar, sizi tedavi edecektir. İnsanlardan kaçmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

10 Ekim 2015
Zor günlerden geçici olarak kurtuluyorsunuz. Tam bir ferahlama için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin da umutlarınızı sınırlıyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

10 Ekim 2015
Tahsilattaki sürünmelerinizi, siz de ödemelerinizi geciktirerek dengeliyorsunuz. Aile içinde uyguladığınız sıkı ekonomi politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

10 Ekim 2015
İş yaşamınızdaki bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Akrabalarınızın, yakınlarınızın veya çalışma arkadaşlarınızın sizden istedikleri veya bekledikleriyle, sizin onlara verebilecekleriniz ya da sunabilecekleriniz birbirinden tamamen farklı olabilir. Bu durumun ortamı germemesi için elinizden geleni yapmalısınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Sevgili Teraziler, 10 Ekim 2015-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Ay düğümleri, Başak-Balık aksına geçecek. Bu dönemde, endişeli, takıntılı, sürekli bir şeyleri kafamıza takar şekilde düşünmeyeceğiz. Fiziksel ve ruhsal sağlığımızla ilgili konularda bilgi edineceğiz, uygulamada bulunacağız, bu alanda kendimizi eğiteceğiz, geliştireceğiz. Hayata katılacağız, geri çekilip vesveseli insan haline gelmeyeceğiz. Bir şeyi kurcalayıp, deşeleyip, hayatı kendimize zehir etmeyeceğiz. Zararlı alışkanlıklarımız varsa (sigara, alkol, ilaç v.b) bunlardan kurtulmaya çalışacağız. Kendimize iyi davranacağız. Başkalarına yardımcı olacak şekilde çalışmalara önem vereceğiz. Hayatın her zaman kontrol edilemeyeceğini, hiçbir şeyin insanın ruh ve beden sağlığı kadar önemli olmadığını bileceğiz.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Akrabalarınızın, yakınlarınızın veya çalışma arkadaşlarınızın sizden istedikleri veya bekledikleriyle, sizin onlara verebilecekleriniz ya da sunabilecekleriniz birbirinden tamamen farklı olabilir. Bu durumun ortamı germemesi için elinizden geleni yapmalısınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Bugün etkinizi diğer insanlar üzerinde baskın bir biçimde göstermekten kaçının. Söz konusu sizin gerçek anlamda söz sahibi olduğunuz bir konu bile olsa herkese eşit söz hakkı tanımak asıl huzuru ve verimi getirecek.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Duygusal alanda ya ailevi işler içinde hassasiyetler var. Bugünlerde kafanız daha karışık olabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Kartınız Değişim... Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedeniniz çökebilir. Bu kadar yorulmanız anlamsız. Alkol tüketimine dikkat.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Üşengeç tavırlarınızla, ayağınıza kadar gelen şansları önemsemeyebilirsiniz. Soyut ve ruhani konulara odaklı olmanız güzel ama sizi yorabilir. Bu yüzden gerçek hayattan kopmamaya çalışın.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu