Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Mart 2015
Sevgilinizle uzun süredir bir dargın bir barışık süren ilişkinize son noktayı koydunuz. Duygusal yönden kendinizi yalnız hissettiğiniz bu günlerde kendinizi işinize yönelttiniz

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Mart 2015
İş yaşamınızda geldiğiniz konumu kıskanan arkadaşlarınızın olması bugün veriminizi düşürecek. Oysa meyveli ağacın taşlandığını düşünüp işinize dört elle sarılmalısınız. İşinizle ilgili önerileriniz gerçekten dikkate alınmaya değer şeyler. Bu konuda taviz vermemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Mart 2015
Birikimlerinizle uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şeyi kısa zaman sonra satın alacaksınız. Son zamanlarda sizi mutlu eden tek şey de bu. Bugün evinizle ilgili masraflar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Mart 2015
Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor. Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız, size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Enerji yüklüsünüz. Sık sık kişilik değiştirerek karşınızdaki insanları şaşırtıyorsunuz.. Bugün kendinizi evinize ve sevdiklerinize adayacaksınız. Onların çeşitli sorunlarına yorulmadan maddi manevi çözüm bulacaksınız. Bu arada soğuk algınlığınızı da önemsemezlik yapmayıp dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Sevgili Teraziler  cumartesi gününe,  saat 02:41 Ay-Mars saat 08:27 Ay-Venüs mücadeleci görünümleriyle adım atacağız. Bu iki oluşum,  mesleki konularda ve kişiler arası ilişkilerde sizi temkinli olmaya, akıllı davranmaya çağırıyor.  Hassasiyetiniz yoğun  ve takdir edilme arzunuz ön planda.  İtibarınızı fazlasıyla önemsemektesiniz. Kendinizden, ailenizden, başarılarınızdan  söz ettirmek istiyorsunuz. Geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmek için var gücünüzle çalışıp çabalamaktasınız. Bu duygularla güne uyanırken, seçeneklerinizi şöyle güzel bir şekilde gözden geçiriniz. Evham yapmadan, aşırı duyarlı davranmadan olana bitene bir bakınız. Saat 04:58 Ay-Neptün olumlu görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Saat 08:54 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, sizi rahatsız eden konuları şöyle bir yana koyarak, hayatın keyifli yanlarına doğru yönelmeniz için destekleyici olabilir. Tabii ki siz de bunu isterseniz. Yoksa tam tersine, hadi şunu çözeyim, hadi bunu halledeyim derseniz güzelim saatler  heba olur gider. Saat 18:49 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Saat 19:53-2 Mart saat 01:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Nelere dikkat edeceğimizi birlikte gözden geçirelim. İş ilişkilerinde öncelikle güvensizlik duygusu üzerinizde hakim olabilir. Mücadele etmek isteğiniz azalır. Eğer son günlerde birisiyle  anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bugün benim tavsiyem her zaman yaptığınız işlerinize devam etmek. Ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. İş meselelerinde ben dikkatli olmanız, notlar almanız, birine söz vermeden önce bir daha düşünmenizden yanayım. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde düşünmek gereği duyabilirsiniz. Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Sizden yaşça büyük kişilerin desteğine ihtiyacınız var. Ailenizle aranızda duygusal ilişkiler çok önemli. Bugün, uzun vadeli bir eşyayı satın alma yoluna gidebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı dengeleyerek, evinizle ilgili istediğiniz değişimi yapabilirsiniz Sağlıklı bir beslenme türünü tercih etmemeniz yüzünden, vücudunuz gereksiz yağlanıyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Koruyup, kollayan, toparlayan, dertleri, sorunları çözmeye çabalayan, diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılık veremeye çalışan yaklaşımlarınız bugün kıymetli olacak. İnsanlar sizinle kendini güvende hissetmeli.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Yapacağınız analizlerde ve başkalarıyla birlikte giriştiğiniz işlerde veya planlarda detaycı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Yanlış adımlar atmanız veya yanılmanız durumunda şikayet ve eleştirilerden kurtulmanız zor olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Duyacağınız sözler yüzünüzü güldürecek ve kendinizle barışacaksınız. Geç saatlerde yemek yeme alışkanlığı olan Teraziler gidişat iyi değil.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Parasal konulara odaklanmanız mümkündür. Yapmayı düşündüğünüz maddi nitelikli hamlelerle ilgili fikirleriniz, aklınızı tamamen doldurabilirler. Bunları başkalarıyla paylaşmak, farklı görüşler almak isteyebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Bugün olası sert ve soğuk tavırlarınız, mesafeli yaklaşımlarınız sonucunda aşk hayatı ve çocuklarla iletişim konusunda ciddi problemlere açık bir gündesiniz. Yüksek bir enerjiye sahip olacağınız için, enerjinizi doğru yönlendirmeli, ilişkilerdeki sorunların üzerine gitmektense, spor yapmak ve varolan işlerinize yönelmek faydalı olacaktır.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu