Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
İlişkinizde daha sağduyulu davranmaya yönelmelisiniz. Kıskançlık sorununda, kıskançlık duyan tarafın tek sorumlu görülemeyeceğini kabul etmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
Sert görünme çabanızla, içinizdeki yumuşaklığı saklayamıyorsunuz. Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuç verebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Bugünlerde bütçeniz destek görmeden denkleşemeyecek gibi. Para konularında vefalı dostluklar içindesiniz. Pay sahibi olduğunuz bir satış işinde yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Bazı duygusal sert çıkışlarınıza artık kanıksanmış gibi tepki verilmesi, sizi bu konuda daha ciddi önlemler almaya yöneltmeli.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
İş yaşamınızda karşılaşacağınız olayların sizi duygusal olarak olumsuz etkileyebileceği bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Duygusal anlamda ortaya koyabileceğiniz tepkiler bazı kişisel ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Genel çevrenizde gelişen bazı olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz ancak bunlara müdahale etmek için bir kaç gün daha beklemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Ani kararlar vermekten kaçının.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Sevgili Teraziler saat 04:37 Merkür-Satürn kavuşumu sizi, maddi ve manevi kazanç konularında derinlikli düşünmeye sevk edecek. Gelirimizi yükseltme veya gelir kaynakları yaratmak adına odaklanacağız. Başkalarıyla olan temasımız da bu nedenle önem taşıyor. Belki de bu temas bize yeni kapılar açtığı gibi, farklı yollar araştırmamızda da yardımcı olur. Hani kul sıkışmayınca Hızır yetişmez derler ya. Biz de maddi anlamda sıkıştıkça, çözüm yolları bulmaya, yöntemler bulmaya, elimizdekini de ekonomik şekilde kullanmayı öğreniyoruz, deniyoruz. Para nasıl harcanır, nasıl yatırım yapılır, nasıl değerlendirmelidir, gereksiz harcamalardan nasıl kaçınılır, kimden ne alıyoruz, kime ne veriyoruz? Son bir yıldır neler yaşadık, neler gördük. Sonunda anladık ki, aklımızı başımıza toplayıp, ekmeğimize sahip çıkmamız, çıkarlarımızın bilincinde olmamız lazımmış. İşte bu kavuşum, bu türden yüzleşmelerde bulunmak için biçilmiş kaftan enerjidir. Bizim en çok odaklandığımız mesele bunlar olacak. Finansal anlamda mücadeleniz bir hayli yoğun olacak. Saat 10:07 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, dış dünyadaki mücadeleniz, özel hayatınızda sizi bir hayli düşündürür. Kendinizce durumunuzu ele alarak, neler eksik veya neler sağlam ve yolunda gitmiyor tespit ediniz. İçinize kapanmayınız. Karamsar düşünmeyiniz. Sadece zamanı iyi kollayınız. Saat 17:30-21:23 arasında boşlukta kalacak Ay, genel olarak ciddiyet ve sorumluluk hisleri içinde hareket etmenin önemini gösteriyor. Yargılarınız çok güçlüdür. Eğer adil ve tarafsız bir şekilde olayların derinliğine inebilir, kimseyi suçlamadan kendinizle barışık bir şekilde meseleleri ele alabilirseniz, boşluk süresini olumlu yönde değerlendirirsiniz. Saat 21:23 Ay-Kova burcu geçişi başladığında,  problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir. Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez. Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2014
Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Bugün, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Akşam saatlerinde dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Sinir sisteminiz biraz zayıf. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Daha önce yaptığınız bazı harcamaların ne kadar gereksiz olduğunu ve sizi zora soktuğunu fark edebilirsiniz bugün. Geriye dönük bir şeyleri telafi etme şansınız olmayabilir ancak bundan sonrası için dersler çıkarabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Hayata daha geniş bir perspektifle bakmanız durumunda, bazı ilişkilerinizi, işlerinizi veya yaşadığınız yeri başka bir gözle görebilir ve gerekli değişikliklerin yapılması ihtiyacının farkına varabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Malum bir süredir çoğumuz kendi hayatlarımızda oldukça zorlu zamanlar yaşadık, gergin hissettik veya gerilimli ortamlar ya da zorlu olaylar nedeniyle pek çok konuda toleransımızı yitirdik. Bu durum çoğumuz için geçerli olduğundan, şikayet, eleştiri, tavsiye ya da yorumların asıl niyeti ya da şiddeti ne olursa olsun diğer tarafı üzme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, bazı cümleler kurarken kelimeleri dikkatli seçmek ve karşı tarafın yanlış anlamasını engellemek gerekiyor. Tabii mümkünse!!! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Ailenize ait mülklerle ilgili bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ancak aşırı duygusal davranmazsanız ortak hareket etmeyi başarabilirsiniz. Ani tepkiler göstermekten kaçınmalı, anlayış geliştirmek için gayret göstermelisiniz. Gün içinde temizlik, tadilat veya boya badana gibi bazı eve dair işlerle uğraşmanız gerekebilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Karşı cinsin çekiciliğine dayanamıyor tüm düşüncelerinizi bir anda anlatıveriyorsunuz. Dengeniz sarsılabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!