Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

18 Nisan 2015
Her şeyi öğrenmeye hakkı olduğunu biliyor, ama onu kaybederim korkusuyla bir şeyleri saklıyorsunuz. İyi ya da kötü her şeyi, sonuna kadar paylaşma kararınızı unutmuş görünüyor, ona fazla haksızlık yapıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

18 Nisan 2015
Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olabilir. Çok sorumluluk isteyen bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden bekleneni yapacak, elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

18 Nisan 2015
Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Nisan 2015
Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor. Önümüzdeki günlerde size çok yakın biriyle böyle bir yolculuğunuz olabilir


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle tanışacaksınız. Bu kişi, sizin içinizi coşturacak. Gelecekte onunla sağlam bir arkadaşlık kurmayı düşüneceksiniz. Bugünlerde biraz başınızı ağrıtan bir probleminiz var. Ondan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bu problemi birlikte yaşadığınız insanların bunu sizin kadar sorun etmemesi canınızı daha çok sıkıyor. Ailenizden birinin size sevindirici bir haberi olacak.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Sevgili Teraziler saat 21:57 de, Yeniay-Koç burcunda oluşacak. Ne gibi etkileri bulunmakta ve nelere vurgu yapmakta olduğunu tam olarak anlamamız için, gün içindeki diğer önemli görünümleri de hesaba katmamız gerekecek. İlk görünüm, saat 01:05 Ay-Pluto arasında gerçekleşecek. Sizin bu Yeniayda, ailevi ve ilişki anlamında zorlandığınızı, hiç kimsenin bilmediği ancak sizi içten içe yoran bir takım meseleler olduğunu işaret ediyor. Kaçıp kurtulmak, yeni bir sayfa açmak ve yaşananları unutmak istiyorsunuz.  Ancak bunları yapmak kolay olmadığı için yorgun olduğunuzu işaret ediyor.  Saat 03:29 Mars-Jüpiter görünümü, bu Yeniayın finansal paylaşımlar, krediler, miras ve hukuki bölüşümler yönünde zararlı çıkmamak adına dikkatli düşünülmesi gerektiğini vurguluyor. Doğru yatırımlar, bölüşümler, pay edişler için mutlaka ilerisi adına güven ve istikrarlı olana yönelmek lazım. Aceleyle kararlar vermemek gerekiyor. Bütün detayları, piyasanın durumunu gözetmekte yarar var. Kredi ile borçlanmak zamanı değil. Biraz bekleyiniz, artı ve eksi yanlarıyla ölçüp tartınız. Saat 03:36 Ay-Uranüs kavuşumu, bu Yeniayın ilişki meselelerinde aceleci kararlar verebileceğimizi işaret etse de, bizim mutlaka oturup tekrar bir gözden geçirmeye ihtiyacımız var. İster eski ister yeni veya devam eden ilişkilerde istikrar, güven ve sağlamlık ilkesini gözetmemizde yarar var. Saat 21:57 itibariyle Koç burcunda oluşacak Yeniay, adı üstünde yeni hedefler belirlemek, ilişkinizle ilgili meseleleri çözüme kavuşturmak arzunuzu işaret eder. Fakat partnerinizin de bencil düşünmek yerine,  Biz olma prensibine saygı göstermesi gerekir. Eğer problemli bir ilişki yaşıyorsanız, ilerisini göremiyorsanız, sürdürmekte zorlanıyorsanız Yeniay, bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir zamandır. Bu Yeniayın oluştuğu gün, yukarıda da izah ettiğim gibi, Mars-Jüpiter ile görünüm yapıyor. Bu da gösteriyor ki, bu ilişkide her iki tarafın da kendi arzu ve isteklerini dayatmaya çalışacaklar. Bu da sorun yaratabilir.Yeniayın gerçekten güven verici, uzun soluklu, temeli sağlam adımlar atmamıza vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Nisan 2015
Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.. Kıskançlık duygularınızın sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Sağlık konusuna biraz daha fazla önem vermeli ve kendinizi yormamalısınız

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Bekar Teraziler bugünlerde bir beraberliğe niyet edebilirler. Ya da bir birlikteliğin devamı ile ilgili radikal bir karar alabilirler. Çevresel etkenlerin alınacak karara olumlu, olumsuz anlamda tesir etmemesine özen gösterin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Nisan 2015
Belli bir işe, harekete ya da iş birliğine sorgulamaksızın bağlanmak ya da odaklanmak yerine alternatifleri gözden geçirmenizde fayda var. Bazı kişiler size bazı cevapları vermekte zorlanabilecekleri için, bu kişilerin üzerine gitmeyi bırakıp, seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
SEVDİĞİNİZ bir insanı motive etmek için bugün uzun bir zaman harcayabilirsiniz. O kişi başarıya ulaşınca siz gurur duyacaksınız..

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015
Gökyüzünde bugün Venüs 120 Jüpiter ile sizi ve ruhunuzu son derece rahatlatacak etkiler sözkonusu. Moraliniz ve motivasyonunuz yükselirken, olumlu iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, kariyer konusunda pozitif adımlar atabilir, daha yoğun destek görebilirsiniz. Aile büyükleriniz ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde sizi mutlu edecek görüşmeler yapabilir, yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu