Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
İlişkinizi ilgilendiren konular ön plana gelebilir. Sabırsız davranarak daha önce yaptığınız planları aniden değiştirebilirsiniz. Daha önlemci olmaya bakın.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Bugün meslek yaşamınızda iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararları alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Kişisel yatırımlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle başkaları ile paylaştığınız maddi kaynakları nasıl kullandığınız önemli.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Harekete geçme isteğinize rağmen kimi beklenmedik gelişmeler bazı gecikmelere neden olabilir. Şartlara uyum gösterebilmeli, hatta inatçılıktan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Fiziksel bakımdan formda oluşunuz kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gün. Fikirlerinizle ve tavırlarınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Sevgili Teraziler, pazar günümüz saat 06:40 Ay-Yay burcu geçiş etkinliğindedir. Günlük aktivitede akıl, mantık, algılama, öğrenme, iletişim kurma, kısa yolculuklar ve yakınlarla irtibat yine ön planda. Fikirlerinizi söylemekten çekinmezsiniz.  Ayrıca hayatı güzel tarafından görmeye çalıştığınız sürece, sizi sıkmakta olan her şeyi bugün bir yana koyarak günün tadını çıkarabilirsiniz. Yakınlarınız başta aileniz, sevgiliniz, eşiniz, anne ve babanızla ilgili konularda bugün bir hayli aktifsiniz. 26 Ekim saat 12:43-5 Aralık saat 01:56 tarihleri arasında güçlü olduğu Oğlak burcunda ilerleyecek  Mars, eviniz, ailenizle olan ilişkiniz, iş-ev arası yaşamınız, yuvanızla alakalı konularda ciddiyet ve sorumluluk çerçevesi  içinde hareket etmenizi sağlar. Doğru ve dürüst bir şekilde,  amacınızın farkında olarak disiplinli davranmanız halinde her şey yoluna girecektir.  Mars Oğlak burcunda gayet güçlü bir enerjidir. Bu enerjinin desteğiyle doğru kararlar verebilir,   prensiplerinize uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Ev satın alma, kiralama, ev içinde çalışma, düzenleme,  onarım gibi işler için  planlamada bulunabilirsiniz. Bu süreç,  dış dünyadaki mücadeleniz,  özel hayatınızda sizi  bir hayli düşündürür. Kendinizce durumunuzu ele alarak, neler eksik veya neler sağlam ve yolunda gitmiyor tespit ediniz. İçinize kapanmayınız. Karamsar düşünmeyiniz. Sadece zamanı iyi kollayınız. Bu dönemi, doğru anlamda kullanmak tamamen sizin hayata bakışınızla alakalıdır. Siz ne yaptığınızı bilen, hedefini belirlemiş, aklı başında bir insansanız emin olunuz ki, Mars-Oğlak etkisi, size doğru yolu, doğru hedefi bulmanızda yardımcıdır. Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz,  güven dolu yarınlar kurabilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Güçlü planların kişisi olmanız rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için sizin desteğe ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru yolda kullandığınız göreceksiniz. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına başlatacağınız çalışmalar olumlu ilerliyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Bu aralar yeni şeyler öğrenme veya daha önce öğrendiklerinizle ilgili bilginizi tazeleyip genişletme ihtiyacınız artacak. Gezip sosyal hayatınızı hareketlendirmek içinde enerjiniz yüksek. Pozitif iletişimi mutlaka kullanın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Burcunuzda geri harekette olan Merkür’ün doğru harekete geçmesi daha çabuk ve net şekilde anlaşılmanızı, daha duyulur ve görünür bir hal almanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları…

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
DUYGULARINIZLA mantığınız arasında bir seçim yapmak durumundasınız. İki kişi arasında kalıp sorun yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Katılacağınız bir toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün. Anlaşmanız size bağlı. Para konusunda şanslı bir gün.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!