Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mayıs 2015
İlişkinizle ilgili olmayan ama onu etkileyen birtakım problemlerin, sevgilinizin bilgisi dışında olduğunu üşünüyorsunuz. Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

28 Mayıs 2015
Aksamalarla ilgili sıkıntıları yalnız yaşıyorsunuz. Ortak çözüm arayışları daha yararlı olabilir. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

28 Mayıs 2015
Parayla daha gerçekçi ve daha sorumlu ilişkilere girme zamanı. Eleştirilere hak veriyor olmanız, eleştirenleriniz için artık fazla bir anlam taşımıyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mayıs 2015
İyimserliğinizi biraz törpülemeniz gerekiyor. Daha gerçekçi beklentiler, size düş kırıklıkları yaşatmayacak.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Özellikle iş konularındaki maymun iştahlılığınız çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar. Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, çok özel bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Kararlı görünümünüz, bazı ciddiyet gerektiren konularda zafiyet gösterebiliyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Sevgili Teraziler saat 00:42 itibariyle burcunuzda  ilerleyecek Ay, seçkinliğin timsali olan sizler için hakikaten olumlu bir enerjidir. Toplum içinde, ikili ilişkilerinizde gün boyu nezaketinizi muhafaza edersiniz. Güzel görünmek, beğenilmek istersiniz. Gönlünüz şenlensin, ruhunuz canlansın diye bakarsınız etrafınıza. Bir güzel söz, bir cümle hayat verir size. Saat 03:16 Ay-Satürn görünümü, bizim doğamızda olan nezaketi, sevgiyi, asaleti tüm insanlara sunmak istediğimizi işaret eder. Gerçekten yaraya derman olan, cana can olan insanlarla aramız bu enerji sayesinde güçlenir, köklenir. Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, sizi rahatlatır, canlandırır ve günün bu saatlerini keyiflendiricidir. Olumlu hisler, huzur verici paylaşımların vaktidir diyebiliriz. Özel ilişkilerde  her şey yolunda gider. Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu görünüm, aile, partneriniz, sevdiklerinizle bir arada hoşça vakit geçirmenizi sağlar. Daha önce gittiğiniz bir yere tekrar gidebilirsiniz. Kısa bir yolculuk için yeni bir karar verebilirsiniz. Geçmiş bir mesele hakkında doğru bir karar verebilirsiniz. Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü seyahat, ticaret, hukuk, iletişim, medya faaliyetleri, görüşmeler, yabancılarla olumlu ilişkiler yönünde gayet faydalıdır. Kişisel anlamda güçlenmenizi sağlar. Başkalarıyla doğru bir iletişimde bulunarak kendinizi ifade etmenizde yarar sağlar. Bu görünüm sayesinde, dengenizi koruyabilir, tarafsız bir bakış açısıyla olayları ele alabilir, barış yanlısı olursunuz. Bu haliniz, bir çok kişi üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir. Sahip olduğunuz değerlerinizi kıymetini çok daha fazla bileceğiniz bugünlerde, dış etkenlerin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyeceksiniz. Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır. Kendi isteklerinizde ısrarcı olmanız, daha fazla efor sarf etmenize neden olacak. Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün üzerinizde şeytan tüyü var misali istediğiniz şeye ulaşmakta zorlanmayacaksınız. İkna eden, istediğini dile getirmekten çekinmeyen ve bu isteği almakta zorlanmayan bir tarzınız olacak. Kaçırmayın bu güzel fırsatları.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
İş birliği içerisinde olduğunuz kişileri veya partnerlerinizi bazı konularda uyarmanız gerekebilir. Kötü olansa, sizi ve uyarılarınızı muhtemelen görmezden gelecek olmaları! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İlişkileriniz gün içinde ön plana çıkabilir. Uğraştığınız işlerde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda daha fazla kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim artabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Jüpiter, Venüs planetinize girip, çekiciliğinizi bir kat daha arttırdı. Hoşgörüyü ve nezaketi bu tablodan aldınız. Yeni fikirler üretip, yakın çevrenize de yardımcı olacaksınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren kendinizi iletişim konusunda en iyi şekilde ifade edebilecek, yurtdışı bağlantılı işler, medya, basın yayın, eğitim öğretim işlerinden fayda elde edecek ve yeni iş teklifleri ile finansal durumunuzu iyileştirme imkanı geliştirebileceksiniz. Bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla iletişim krizleri, dedikodular, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu ayrıca iletişim konusunda genel bir problem olmakla birlikte, sağlık durumunuzu ve evcil hayvanlarınızı da negatif etkileyebilir. Ne var ki yeniayın ilerleyen günleri ile birlikte şartların iyileştiğini ve sizin lehinize döndüğünü fark ederek yaşamınızdaki sorunlu dönemlerin bittiğini fark ediyor olacaksınız.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün Ay burcunuzda  seyahat ediyor. Kararsız kalmak sizleri zora sokabilir, ne istediğinizi bilmek zorundasınız ,yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz. Bugün saç boyatmak, estetik yaptırmak, fiziksel olarak güzelleşme adına girişimlerde bulunmak içinde gayet uygun bir gündür. Sadece bugün baş ağrılarına karşı hazırlıklı olmanızda yarar var.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Kişisel istekleriniz öne çıkmaya başlayacak. Özel ilişkilerinizde bazı huzursuzluklarınız olsa bile, ortaklaşa atılacak adımlarda fırsatı bol bir gün olabilir. Fikirsel olarak kolay kandırılmaya açıksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu