Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu 0 Ruh Hali

Balık Burcu Günlük Aşk Falı
10 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin ilişkinizle ilgili almak istediği kararlara çok kolay ortak olup onu da şaşırttınız. Bu kadar kolayca, herkes yoluna diyeceğinizi hiç tahmin etmiyordu.
Balık Burcu Günlük İş Falı
10 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün telefon trafiğiniz yoğun olacak. Dün akşam aradığınız arkadaşlarınız size birçok iş önerileri getirecekler. Sizde bağımlılık haline gelen, sayfiyede iş özlemi, önümüzdeki günlerde kafanızda şekilden şekile girecek.
Balık Burcu Günlük Para Falı
10 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz. Sağda, soldaki alacaklarınızın da peşine düşeceksiniz.
Balık Burcu Günlük Sağlık Falı
10 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Sağlık Falı

Bugünlerde cesaretle çılgınlığı birbirinden çok iyi ayırmanız gerekiyor. Alacağınız kararlarda dikkatli olmalı ve uzun uzun düşünmelisiniz.
Balık Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
10 Ekim 2018

My Burç Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle bir türlü barışamıyorsunuz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, sizi bunu takıntı haline getirmekten kurtarıyor. Şu günlerde dayanılmaz bir yenilenme ihtiyacı duyuyorsunuz, zorlama şeyler yaşamak istemiyorsunuz. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz.
Balık Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 10 Ekim saat:03:40-31 Ekim saat:07:38 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Öncelikle çalıştığımız yerle ilgili meselelerin ve durumumuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz ve inancımız gayet önemli. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz. Karşılaştığımız kişilerin bizden farklı olan yönlerine odaklanacağız. Bu insanlarla nasıl bir iletişimde bulunmak gerekiyor, bunları çözmeye çalışacağız. Eğitimden geçebiliriz, biz eğitim verebiliriz. Bize danışılabilir, biz başkasına danışabiliriz. Merkür 1-7 Aralık 2018 tarihleri arasında kısa süreli Akrep burcunda gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek hususlar o tarihlerde tekrar üzerinde duracağımız noktalar olacak. Onun için lütfen bir daha gözden geçiriniz. Birbirimize karşı anlayışlı, sevgi dolu yaklaşmamız dileğimle,
Balık Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yerden alman gereken para varsa, bugün alabilirsin. Haberleşme ve yazışmaların hızlanırken, telefonun susmayabilir. Fakat karşı tarafı yanlış anlaman ve özel eşyalarını unutman mümkün? Hızlı olduğu kadar, kafa dağınıklığının da bol olduğu bir gün? Uzun zamandır ilişkinde fikir ayrılıkları yaşıyorsan, bugün bunları kafana takabilir, duygusallaşabilirsin. İçindeki her şeyi anlatmalısın. Hayatında seni rahatsız eden ne varsa, bugün bütün gücünü sorunları çözmek için kullanabilirsin. Evcil bir hayvanın varsa, onun sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Akşamüzeri arkadaşından alacağın haberle sevinçten havalara uçacaksın.
Balık Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Evlilik ya da ortaklık gibi bir fikriniz varsa bunu açıklamak için çok güzel bir gün. Teklifte bulunmak ya da teklif almak bugünün konusu olabilir. İletişimlerinizde kibar ve nazik olmanın faydalarını göreceksiniz.
Balık Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı alanda güzel bir gündesiniz. Bugün yabancılarla ilgili konularda daha hevesli olabilirsiniz. İşlerinizde akıcı koşullar söz konusu. Aldığınız destekler işlerinizi tamamlamanız için size fırsat yaratabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirip fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Bitirmek istediğiniz konularda daha yapıcı davranmak ilerlemeniz için iyi olacaktır.
Balık Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Aşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.
Balık Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
10 Ekim 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı netleştirip, karar verip ilerlemelisiniz. Bir süredir devam eden yönsüzlük hissi yerini kararlılığa bıraktı. Yeni yaratımlar, hayallerin tezahürü için imkanlar söz konusu, ancak girişimleri sizin başlatmanız gerekir.
Balık Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
10 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat etmek, akademik konularla ilgilenmek, web sitesi açmak, medyayla ilişkileri düzenlemek, devlet kurumlarıyla yürütülen işleri geliştirmek için çok ideal bir gün. Kişisel gelişim kamplarına katılabilir, ruhsal yolculuğunuzda yeni bir ufka yönelebilirsiniz.
Reklamı Kapat [X]