Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizi çok çekici buluyorsunuz. Bu da, ona gösterilen ilgiden duyduğunuz rahatsızlığın, gitgide kıskançlık nöbetlerine dönüşmesine yol açıyor.
11 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İşleriniz bugünlerde biraz karmaşıklık içinde. İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız.
11 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Parayı keyif verici madde gibi görüyorsunuz. Kötü günler için kenara bir şeyler koyacak birine benzemiyorsunuz. Parayla zaaflı ilişkiler içinizi bulandırıyor. Ama parasız kalmamayı da becerebiliyorsunuz.
11 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Toplu para yatırmanız gereken bir katılıma ortak edilmeye çalışılıyorsunuz. Kötü bir niyet görünmese de işin sonunda büyük zarar var.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlik ve esneklik gelebilir. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, ailevi konuların, mecburiyetlerin bizi sıkıştırması anlamına geliyor. Biz özgür olmak istiyoruz ve maddi-manevi anlamda kuvvetlenmek. Bizi kimsenin yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bunun için gerekirse tepki gösterebiliriz. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkilerde güçlü taraf olmayı istediğinizi hem tutkulu ve baskın kişi olmaya çalışacağınızı gösteriyor. Size oldukça çekicilik katıyor. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükseliyor. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, fiziksel anlamda yapılacak değişimlerin (saç şekli, rengi v.b) dikkatli şekilde gözden geçirilmesinde yarar var. Ani kararlar vermeyiniz. İlişkinizde sorunlar varsa bunları ortaklaşa çözmeye çalışınız. Girişimde bulunulacaksa, her yönüyle ele alınması gereken günlerden geçiyoruz. Venüs burcunuzda geriliyor. Bu nedenle öyle her aklımıza eseni yapamayız. Çünkü daha sonrasında pişman olabiliriz. Daha önceden düşünülmüş işler şimdi tekrar gündeme gelir. Bir başka yere taşınmak, yatırımda bulunmak gibi. Bunları gözden geçirelim. Uygun olup olmayacağına bakalım. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, size uymayan şartlara karşı mücadelenizin, ikna çabanızın işaretçisidir. Aynı şekilde başkaları da sizi kendileri gibi düşünmeye zorlayabilir. Dikkate alınması gereken noktaların bu saatte doğru ve sağlıklı biçimde ele alınması zor olur. Biraz beklemeniz yararlıdır. Ne zor durumda kalın ne de başkalarına eğilin. Sadece yeni bir formül bulmak için düşünün. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde dışa karşı güçlü görünmek isteriz. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevrenle ilgili radikal kararlar almak için acele etmemelisin. Çevrendeki kişilerin beklentileri değişiyor. Bu anlamda etrafındaki insanlar senden farklı taleplerde bulunabilir. Bu duruma her ne kadar anlam veremesen de karşılıklı iletişimden uzak durmak isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişiyle hızlı bir aşka yelken açabilirsin. Bu duruma karşı gelen arkadaşların olabilir. Çevrene karşı aşırı tepki gösterirken bulabilirsin kendini. En ufak bir sese bile tahammülün azalırken, komşularınla alakalı şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Eğer önceden gelen bazı problemler varsa, konunun tekrar gündeme gelmesi seni rahatsız edecektir.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hislerinizin derinliği sizi bazı konularda bir şeyler yapmaya itebilir ve yaşamımızdaki bazı durumları irdelemeyi tercih edebilirsiniz. Geçmişi düşünerek öfkelenmeyin.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda iken daha çok dikkat çekebilirsiniz. Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. İlişkilerinizdeki olayları algılamakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki işlerin içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Bazı konularda bitişler yaşanabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Duygularınıza çok yoğunlaşmayın.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşamınızda sorunlar kendiliğinden ortadan kalkıyor. Sevdiğiniz insanla bütünleşeceksiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylardan keyiflenecek ve yepyeni tasarılar içine gireceksiniz. İsteklerinizin artması sizi fazla zorlamayacak. Son derece sıcak kanlı ve enerjik bir tutum içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızda yepyeni gelişmeler olabilir.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gizli kapaklı yürüttüğünüz bir ilişki su yüzüne çıkabilir. Dikkatli olun. Telefonunuzdaki bir mesajı herkes okuyabilir. Ya da yanlış kişiye mesaj atarsınız. Partnerinizin yürüttüğü gizli bir ilişkiyi öğrenmeniz de mümkün. Ne de olsa hiç kimse sizden daha iyi dedektif olamaz. Kontrol edebileceğinizden çok daha fazla enerjiye sahipsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat edin.
11 Ekim 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel gelişim imkanları söz konusu olabilir. Ailenizin sebep olduğu duygusal yoğunluk nedeniyle dengeniz bozulabilir. Geçmişten gelen olaylar açığa çıkabilir, yersiz meraktan kaçınıp duygu durumunuzu koruyun.
Reklamı Kapat