Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insanın karşısına sürekli yeni taleplerle çıkmanız hoş değil. Birlikte olduğunuz kişi sizi nasıl tatmin edeceğini şaşırmış durumda. Özellikle iş çevrenizde size ilgi duyan bir başkası olabilir.
11 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşbirliği çabalarınız nihayet meyvelerini veriyor. Başarınızı fark eden amirlerinizden destek göreceksiniz. Yeni girişimler için ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz maddi desteği alacaksınız.
11 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Beklediğiniz bir paradan ses çıkmaması üzerine endişelenmişsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber endişelerinizi bir ölçüde yatıştırıyor. Çıkmayı istediğiniz tatil için gereken parayı ayırabileceksiniz.
11 Ekim 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile içinde ortaya çıkacak tatsız bir durumu kafanıza fazlaca takma ihtimaliniz yüksek. İş yaşamınızın etkide kalmamasına dikkat!
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, gizli ve kimsenin bilmesini henüz istemediğimiz projeler üzerinde çalışmamız anlamına gelir ki, bunları tam olarak bitirmediğimiz için biraz sıkılırız. Bu görünüm, araştırma, üzerinde çalışma, derinlikli bir şekilde meseleleri gözden geçirmenin işaretçisidir. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, inandığınız yoldan sizi hiç kimsenin döndürmesi mümkün gözükmüyor. Tutkularınız oldukça derin ve gerekirse korkularınızın üzerine giderek engelleri güce dönüştürebilirsiniz. Aşkta bir hayli baskın taraf olabilirsiniz. Vazgeçmeye niyetiniz yok. Gönlünüz kimi ve neyi istiyor, hedefliyorsa, onu elde etmekten yanasınız. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, dünyaya bakış açımızı, ilişkileri ele alış şeklimizi derinleştiriyor. Öyle yüzeysel veya çok fazla iyi niyetle yaklaşamıyoruz. Bizi içten içe rahatsız eden, özgür hareket etmemizin önüne geçen etkenler var. Venüs gerilediği için, karşımıza çıkan yeni bir insanı, geçmiş etkisinde kalarak sorgulatıyor. İlişkimiz varsa, aynı şekilde inceliyoruz. Gizli bir ilişkinin sıkıntıları, beklenmeyen bir mesele rahatsız edebilir. Geçmişe dair konular gündeme gelir. Bunlar Kasım ortasına doğru yavaş yavaş düzelir. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, söylediklerimizin anlaşılmaması, birilerinin işine gelmemesi halidir. Her şekilde izah ederiz, ancak şartlar yüzünden istediğimiz gibi ilerleyemeyiz. Birileri kendine dönük düşünür, bazıları görmezden gelir, kimi anladığı halde yardımcı olmaz. Sabah saatlerinde ılımlı olmak pek kolay değilse de, elimizden geleni yapalım. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, içinizdeki ses, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermezsiniz. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok işin var ve hangisine başlayacağını bilemiyor musun? Bugün doğru seçimler yapabileceğin bir gündesin. Yeni sorumluluklar yüklenmek yerine yarım kalan işlerini önceliğine taşıyarak adeta hayatını toparlayacaksın. İkili ilişkilerin gündeminde olacak. İlişkinde dengeyi kurmakta zorlanırken, sevdiğin insanın gereksiz kaprisleriyle de uğraşmak zorunda kaldın. Eğer sorunlar havada kaldıysa ve cevapsız sorular çoğaldıysa, iyi ya da kötü bu duruma bir son verecek gelişmeler yaşayabilirsin. Sanatla ilgilenen bir Balık burcuysan, çalışmalarını maddi gelir sağlayacak şekilde yeniden düzenleyebilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, hafta sonunu onlarla geçirmek için bilet alabilirsin.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pozitif davranışlar sergilerseniz, eğitiminizi veya kültürünüzü geliştirmek adına bazı önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü bugün kullanın.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü görmeniz daha kolay olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni açılımlar yapma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Aşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşacağınız olaylardan çok keyif alacaksınız. Kendinizi son derece güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz. Ancak, enerjiniz giderek artacak ve bunu kullanamazsanız büyük bir gerilim duyabilirsiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olabileceğiniz bir dönem. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürpriz yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bir gün sizi bekler. Yeni insanlarla tanışıp daha önce denemediğiniz bir hobiye adım atarsınız. Canlı, dinamik, neşeli insanların enerjisi size iyi gelecektir. Aniden aşırı para harcamamaya dikkat edin. Sonradan kredi kartınızı ödemekte zorlanırsınız. Hayatınızın akışında bugünden itibaren hızlanma meydana gelir. Daima merkezdeki enerjiyi güçlendirmeyi sakın unutmayın.
11 Ekim 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi yoran, kaynaklarınızı tüketen insanlara karşı tedbirli davranın. Hızlı gelişen olaylar nedeniyle krizler yaşayabilir, ilişkilerinize zarar verebilirsiniz. Bu dönem iradeyi elinize alıp hayatınıza yön vermeniz onemli.
Reklamı Kapat