Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Kıskançlık duymayan bir sevgilinizin olması size bir talihsizlik gibi geliyor. Onun bugün sinir bozucu bulduğunuz güvenli, rahat tavırlarını, yakın gelecekte sevgisizlik nedeni olarak görebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşleriniz epeyce zamandır yolunda gidiyor. İş yaşamında ölçülü, işle sınırlanmış insan ilişkilerini başarının önkoşulu olarak görüyorsunuz. İş ve arkadaşlığın birlikteliğini gereksiz görüyorsunuz.
11 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parayla, büyük ölçüde onun kurallarına tabi bir ilişki içindesiniz. Parasız kalma korkusunu bir fobi haline getirmişsiniz. Bir toplu konut işinde uğradığınız zararın altındaki neden bu korku olabilir.
11 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi istismar edip kullanan bir yakınınız var. İyi niyetiniz bunun farkına varmanızı engelliyor.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve yolculuklar açısından hareketli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yazmaya, konuşmaya, derdinizi, isteğinizi anlatmaya, aktarmaya meraklı ve ilgili olabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, çevremizdeki kişilerle ilişkimizde derinlikli düşünürüz ve onlarla güçlü bağlantılar kurmaya çalışırız. Ancak iş ve sağlık anlamında bizi yoran, özgürlüğümüzü kısıtlayan meseleler gerginlik yaratabilir. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, çevrenizle olan her türlü paylaşımınızda inandığınız ülkünüz, değerleriniz, çevreniz, aileniz, sevdiklerinizin son derece önem taşıdığını gösteriyor. Başarılı olmak, gücünüzü kanıtlamak arzunuz son derece yüksek. Bütün yaşadıklarınıza inat yine de ayakta durmaktan yanasınız. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, yakın çevre ve kardeşlerimizle ilişkimiz, yolculuk ve girişimlerimiz Venüs gerilediği için zorlanabilir. Sorunları halletmek, geçmişe ait meseleleri, işleri ve durumları çok dikkatli şekilde yeniden ele almak gerekiyor. Bunlar çözüm bulmanızda etkilidir. Yolculukların güvenli firmalarla yapılması, trafikte dikkatli olunması tedbir anlamında yararlıdır. Çalışma ortamınız, sağlığınızla ilgili konuları aceleye getirmeyin. Gecikmeler olabilir. Bunlar Kasım ortasına doğru yoluna girecektir. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sizi rahatsız eden bir gelişme, haber veya problemin içinden çıkamamanıza yol açabilir. Bu sizi rahatsız eder, geriye çeker, hatta canınızı fena sıkar. Bir şekilde çözüm bulmanız, anlaşmanız gerekecek. Aynı şekilde size söylenen bir şey, pek de arzu ettiğiniz gibi değildir. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, çıkarlarınız söz konusu olan her alanda fikirlerinizi dile getirmekten çekinmezsiniz. Bazı olayları ve kişileri affetmek istemezsiniz. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Damlayı taşıran son damla niteliğindeki olaylar ön planda! Olasılıkları göz ardı etmek, hayal kırıklığı yaratabilir. Yeni bir ortaklık, yeni bir iş kurma ya da çalıştığın yerden başka bir sektöre geçiş yapma fikrin varsa bugün ilk adımını atabilirsin, gökyüzü seni destekliyor. Aynı zamanda bugün çevrendeki haksızlıkların son bulmaması aşırı tepki göstermene neden olacak. Çalışmanın ne olduğunu bilmeyen ve hazıra konmaya meraklı olan insanlara tahammülün azalırken, onları sert bir dille eleştirmekten geri kalmayacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, aranızda sorun yaratmaya çalışan kişiler olduğunu fark edebilirsin. Bugün aynı zamanda saçlarında değişikliğe gidebilir, cesaret isteyen kesimler yaptırabilirsin.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizle birlikte sosyal aktiviteler içinde olabilir ve hep birlikte sinema, tiyatro gibi sanatsal alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren her konuda başarı şansınız yüksek.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrede çok yenilik ve konuşma var. Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar var. Gün ortasında kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Dikkat eksikliğinden dolayı hata yapmamaya özen gösterin. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. İlerleyen saatlerde sorumlu olduğunuz konularda yeni kararlar almanız gerekebilir.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda kelimelerin gücünü kullanabiliyorsunuz. İlişkinizi doya doya yaşayabileceksiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizin artması gerilim içine girmenize neden olabilir. Fizik güç gerektiren işler yapabilir, kendinizi çok fazla yorabilirsiniz. Bu devre içinde en iyisi seyahate çıkmak. Yolculuklar sayesinde enerjinizi dengeleyebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Para ve ortaklık paylaşımlarına dikkat edin. Şartlar birden bire aniden değişkenlik gösterebilir. İş hayatınızda kazanca yönelik ani kararlar alabilirsiniz. Büyük harcamalardan kaçının. Ortaklıklarda hakkınızdan feragat etmeyin. Sonradan pişman olabilirsiniz. Bugünün keyfini özgür ruhunuzu besleyerek çıkartın. Tehlikeli ekstrem sporlardan kaçınarak sizi besleyen yeniliklere yelken açın.
11 Ekim 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde ortak anlayışta buluşabileceğiniz insanlardan destek görebilir yeni ve geliştirici eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Hedeflerde seçici olmak adına müşkülpesent davranmayın.
Reklamı Kapat