Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkın doğal gelişimine izin vermelisiniz. Baskıcı sabırsızlığınızla, onu uzaklaştırabilirsiniz. Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız.
11 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Epeydir süregelen olumsuzlukları bir bir ortadan kaldırıyorsunuz. Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.
11 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Sıkıntılı dönem geride kalıyor. Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz.
11 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde sağlığınızı çok fazla ihmal ediyorsunuz. Bu gidişle hasta olacaksınız ve işlerinizi aksatacaksınız.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili iletişimin ve diyalogların artacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizle, sevgilinizle ve ortağınızla daha sık görüşebilirsiniz. Birlikte yapacağınız seyahatler gündeme gelebilir.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, muhalif kişilerle hesaplaşmanın veya mücadelenin göstergesidir. Bunlar bizi İçten içe yormakta ve istediğimiz gibi adımlar atmamıza engel olmaktadır. Bu yüzden gerginlik duyabiliriz. Dürüst davranmayan insanlardan hoşlanmayız. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşum etkisinde, partnerinizin sözleri ve davranışlarında tutkulu, ilişkisinde baskın tavırlı olduğunu görüyoruz. Bir yandan problemleri çözmeye çalışırsınız diğer taraftan ne olacaksa olsun artık diyerek tavır alabilirsiniz. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, eşler (partner) arasındaki ilişkide geçmişe ait sorunların veya durumun tekrar gözden geçirilmesini sağlar. Venüs gerilediği için beraberlikte dargınlık, kırgınlık veya anlaşmazlık yaşanabilir. Bunlar ılımlı ve gerçekçi ele alınırsa, ortaklaşa çözüm bulunursa tabii ki gayet iyi olur. Yasal konular (boşanma) gibi durumlar hukuka uygun şekilde yeniden incelenmelidir. Barışmak, tekrar bir araya gelmek mümkündür. Fakat sıkıntıların üstü kapatılırsa, bunlar ileride kendini tekrar gösterir. Onun için bir şeylerin üstünü kapatmayın, konuşun, tartışmayın ve ortak bir çizgide buluşun. Bugünlerde başlayan yeni bir ilişki, karşınıza çıkan bir kişiye dikkat edin. Onu tanıyın. İş ortaklıkları, iş hayatıyla ilgili konularda da aynı şekilde zaman ve risk olgusunu gözetin. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, partneriniz veya iş ortağınızla bir mesele üzerinde farklı düşündüğünüz için bir sorun yaşanabilir. Bu aileyi yakından ilgilendiren bir mesele de olabilir veya evinizle ilgili olabilir. Ortağınızla yaşanan sorun ise, ofisle alakalı veya parasal bir anlaşmazlık olabilir. Bunların çözülmesi için farklı bir yol ve yöntem gerekecektir.. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, bizden saklanan gerçekleri bilmek isteriz. Karşımızdaki doğru biri mi diye düşünürüz. Öğrenmek için iz süreriz. Duygularımız öylesine güçlüdür ki, partnerimizin her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde çalıştığın ortamda kişisel çıkarlarını korumak için adil davranmaktan uzaklaşan insanlarla çatışmana sebep olabilir. Haklı olduğuna emin olduğun konuları sonuna kadar savunmayı kendine amaç ederken, bu sefer düşüncelerini yüksek sesle dile getirmekten geri kalmayacaksın. Bulunduğun çevreye güveniyorsun, maddi konularla ilgili çabalarının seni olumlu ilerleyen günlerde olumlu etkileyecek. Kırılma, affedici ol! Bugün hayatında birine ikinci bir şans tanıyabilirsin. Aşk hayatına daha mantıklı bir tarzla yaklaşıyorsun. Akşam saatlerinde kardeşinle yapacağın telefon görüşmesinde, yakın akrabalarınla ilgili şaşırtıcı olaylardan haberdar olabilirsin.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven ihtiyacınız sebebiyle partnerinize karşı fazla sahiplenici ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu sırada nazik davranmaya ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün daha çok ön plana çıkabilir. Ortaklaşa kazançlar var. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yenilik getirme isteği içinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Rakipleriniz işinizle ilgili gelişmeleri öğrenmek için her türlü entrikayı yapacak ama kazanan siz olacaksınız.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi uygulayacak, dostlarınızla birlikte küçük programlar yapacaksınız. Eğlenceli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkabilir, yeni programlar yapabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzündeki hızlı tempo sizin dingin enerjinizle uyumsuzluk yaratabilir. Günü masaja gitmek, yoga ve meditasyon yapmak, film izlemek ve dinlenerek geçirmeniz en doğrusu olacaktır. Zira aceleci birilerine ayak uydurmaya çalışırken kendinizi bir sinir ve öfke havuzunun içinde bulabilirsiniz. Bedene değer vermek ve onun sesini dinlemek önemli.
11 Ekim 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merak edilen, beklenen kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Geçmişten gelen hukuki konularda hareket olabilir. Sizi yoran ilişkilerden uzak durup, girişimlere odaklanırsanız gün verimli geçer.
Reklamı Kapat