İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Evliliğin kutsal bir kurum olduğu görüşünü paylaşıyorsunuz. Ama kutsanmış kurumlarla ilişkiden kaçınıyorsunuz. Bu yüzden sevgilinizin gizli evlilik isteği sizi üzüyor.
11 Ekim 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Yaratıcısınız. İş dünyasının tüm kurallarını yadsıyorsunuz. Boğaz tokluğu karşılığında geçen ömre iş yaşamı denmesi, sizde aşağılanmışlık hissi uyandırıyor. İş hayatınızda kronik bir bunalımdan başka bir şey görünmüyor.
11 Ekim 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Sürekli bir para krizi içindesiniz. Bugün elinize geçen paranın yarınla ilişkisini anlayamıyor, bu ilişkiyi kuramıyorsunuz. Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi kurtarıyor.
11 Ekim 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Sıkıntılarınızdan kurtulmanız için size yardımcı olmaya çalışan yakınlarınıza karşı olan tavırlarınızda dikkatli olmalısınız.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür bugün burç değiştiriyor ve günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, huzursuzluk yaratabilir. Sakin olmakta yarar var. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, bir yandan gücünüzü kanıtlamaya çalışırken, diğer taraftan sizi birilerinin baskı altına alması anlamına gelebilir. İş veya gündelik hayatınızda ilişki sorunlarının sebep olduğu kaygılar rahatsız edici olabilir. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, günlük hayatımızda veya çalışma yaşantımızda sorun çıkartan durumların ele alınmasını ve bunları düzenlenmesini gerektiriyor. Venüs gerilediği için bizim her şeyi derinlemesine analiz etmemiz lazım. Öyle oldu bittiye getiremeyiz. İşler durgunlaşır, biraz sağlık problemleri yaşanır. Diyet programına uymak gerekir. Her şey ince elenir sık dokunur. Fakat bunun iyi tarafı, sonradan sıkılmayız. Kendimize, bedenimize iyi bakmalıyız. Öncelikli işlerimize odaklanmalı, yarım kalanları bitirmeliyiz. Hiçbir şeyi aceleye getirmemeli, enine boyuna düşünmeliyiz. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor. Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bir işin kolayca halledilmesinin önüne geçebilir. Siz konuşursunuz, yazarsınız, anlatırsınız. Bileri anlamamakta ısrar eder. Sizin söylediğiniz başkalarına uymaz, önemsenmez, yeterli bulunmaz. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, ihtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün unutkanlığın üzerinde! Mutlaka ufak notlar almalısın. Maddi konulardaki sıkıntıların beklediğin ödemenin eline geçmesiyle hafifleyebilir. Borsada ya da başka bir sektörde yatırım yapmayı düşünüyorsan gökyüzü biraz daha beklemen gerektiğini söylüyor. Evet, evli İkizler burçları yine eşleri veya çocukları tarafından önümüzdeki günlerde de şikayet dinleyebilir, bol bol eleştiri alabilirler. Bu konuda dik başlı tarafını, en azından bu süreçte biraz törpülemen yararına olacak. İstemediğin sürece kimse fikirlerini değiştiremez. Çözümü uzaklarda arama! Kararlarını iki kez gözden geçirmek aslında derdine deva! Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini aksatmamalısın.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlıkla ilgili konuların gündemde olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sindirim sisteminizle ilgili bazı konular açığa çıkabilir ve yeni bir sağlık programı uygulayabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş arkadaşlarınızla görüşleriniz nedeniyle tartışmaya girmemeye özen gösterin. Planlı olmaya bakmalısınız. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Önünüzü görmekte zorlandığınız zamanlar olabilir. İşlerinizde yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Aldığınız yeni işler nedeniyle zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sabır göstermeniz gereken zamanlardasınız.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünden maddi manevi iyi etkiler yayılıyor sizler için. Aklınızı kullanıp servet kazanabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Düşündüklerinizi sevdiğinizle paylaşacak ve böylece fikirlerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları rahatlamanıza yardımcı olacak. Sosyal faaliyetlerinizle birlikte istekleriniz de fazlalaşıyor.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündelik hayattaki ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Belki de karşılaşacağınız birisi, kalbinizde bir etki bırakabilir. İlk görüşte aşk buna derler. Ama dikkatli olun, bu tarz enerjilerin uzun soluklu olması pek kolay olmaz. Günü birlik birlikteliklere yelken açabilirsiniz. Ayrıca partnerinizle öfkeli bir konuşma yapmaktan kaçının. Hayatın dingin tarafını deneyimlemeye çalışın.
11 Ekim 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş fırsatları, düzenlemeler olabilir. Bir süredir beklediğiniz konularda hareket, geliştirici iş ilişkileri olabilir. Gün gergin başlasa da ilerleyen saatlerde beklentileriniz karşılanacaktır. Sinirsel gerginliğe bağlı sağlık sorunları yaşanabilir.
Reklamı Kapat