Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle herkesi imrendiren bir ilişki sürdürüyorsunuz. Bu ilişkide ailelerin sevecen yaşlılarının da çok payı var. İlişkinizin, heyecanın dolu, dolu yaşandığı dönemindesiniz.
11 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz. Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek.
11 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

İşlerinizin en sekteye uğradığı durumlarda bile asla sıfırlanmıyorsunuz. Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor.
11 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile ortamınızdaki genç bireylerin çıkardığı sorunlara, büyüklerin verdiği tepkileri yumuşatabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artıyor, polisiye romanları elinizden düşürmeyebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, hedefe yönelik hareket etmektir. Maddi ve manevi anlamda sıkıntılarımız vardır ve bunları gidermemiz gerekmektedir. Eğer istediğimiz gibi gelişmeler olmazsa sıkılabiliriz. Bu görünüm bazı kişilerle yapılan derin sohbetlerin, bağlantıların de işaretçisidir. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşum etkisinde tutkuluyuz. İlişkimizde sorunlar varsa, sevdiğimiz kişinin tavırlarını tehdit olarak yorumlayabiliriz. Eğer huzurumuz yerindeyse tam tersine tutkulu davranabiliriz. Maddi konularda da çıkarlarımızı kollamaktan yanayız. Aşkın derinliklerinde yol alarak, aşkla var olarak beraberliğimizi güçlendirmek istiyorsak elbirliğiyle sorunları aşabiliriz. Eğer sevgi bitmişse, birbirimizi tehdit olarak görüyorsak, ayrı yolların yolcusu olabiliriz. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, yakın ilişkilerde (evlilik, iş ortaklığı) daha önce fark edilmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Venüs gerilediği için, ortaya çıkan problemleri mutlaka gözden geçirmek kabul ederek çözüm bulmak gerekiyor. Beklenen paraların gecikmesi söz konusu olabilir. Birileri kendi çıkarlarını öne alarak düşünebilir. Bunlara karşı gözümüz açık olsun. Finansal kararlarınızı ileriye dönük olarak mutlaka inceleyin. Acele etmeyin. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ortaklaşa bir mal-mülk paylaşımı, bir davanın seyri, parayla alakalı bir meselenin halledilmesi, ilişkinizle ilgili konuların gerçekçi bir şekilde gözden geçirilmesi gerekiyor. Çünkü gelişmeler bu saatlerde pek hoşunuza gitmeyebilir. İfade etmeye çalışırsınız. Birileri anlamamakta ısrar edebilir veya yetersiz bulabilir. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, kimsenin üstünüzde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz. Sizden hiç bir şeyin gizlenmesine, hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa, hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrendeki herkesin kendine dönük hareket etmesi, bazı iletişim problemlerinin yaşanmasına neden olabilir. Yaşça büyük ya da otoriter insanlardan herhangi bir konuda destek alırken, uyarılarını da dikkate almalısın. Beklemediğin bir yerden gelen iş teklifi, iş yerindeki değişimler (iş arkadaşlarının, yöneticilerinin değişimi?) ve geleceğini düşünerek aldığın kararlar bu süreçte ön plana çıkabilir. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinin yapacağı romantik sürprize çok sevineceksin. Evli bir Koç burcuysan, eşinin ailesi ile ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Kilo problemi yaşıyorsan, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi bazı araştırmalara verebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve keşfetmek bazı içsel korkularınıza son verebilir.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sizi yoran koşullar oluşacaktır. Ortaklı para konularında karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için fırsatlar var. Maddi anlamda bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz. Endişelerinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüksek gelir fırsatları birden fazla kaynaktan gelip sizi bulacak. Bütçenizini genişletebileceksiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geriliminiz azaldığı halde moraliniz hala düzelmemiş olabilir. Bu yüzden olaylara karamsar açıdan bakabilirsiniz. Özellikle karar vermek ve fikirlerinizi ısrarla kabul ettirmekten kaçınmalısınız. Gelişmeleri kendi haline bırakıp gözlemek, sizin için şu sıra daha iyi. Sevdiğinize ilgi göstermelisiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci yarısında zihninizle kalbiniz farklı dillerden konuşacaktır. Karşınızdaki insana beklediği ilgiyi göstermelisiniz. Yoksa aranızdaki enerjinin kopmasına neden olursunuz. Sorumluluklarınızın bilincine varmanız gerekiyor. Hayatınızı güvence altına alacağınız konulara eğilmelisiniz. Başkalarını harekete geçirip motive etmekte çok başarılısınız.
11 Ekim 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen anlaşmalar, yarım kalmış işlerin sonuçlanması imkanları olabilir. Verimli olmak için detaylı düşünmek ve yasal sonuçları değerlendirmek önemli. Sağlığınıza dikkat edin, direnci artırın. Sindirim hassasiyetleri olabilir.
Reklamı Kapat