Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal dengesizlikler özellikle ikili ilişkilerinizde can sıkıcı olabilir. Aşk hayatınızda aşırılıklara kaçmayın ve risklerden kaçının. Sevgilinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz.
11 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün rutin işlerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı çalışarak zorlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Günün ilk yarısını rahat geçireceksiniz.
11 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal konular açısından hareketli ve değişikliklerle dolu bir gün geçireceksiniz. Gün boyunca olumlu fırsatlar size ilginç kazançlar getirebilir, fırsatları kaçırmayın.
11 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal ilişkilerinizde hareketli günler geçiriyorsunuz. Bu hareketlilik sağlığınızı bozabilir.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabiir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 01:02 Ay-Mars görünüm etkisinde, derinlikli düşünüyoruz. Ancak birçok kişiyle anlaşmakta zorlanmaktayız. Bunun bir nedeni de, maddi ve manevi anlamda özgür olamayışımızdır. Her anlamda rahat ve huzurlu düşünmek bu saatlerde pek kolay değil. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap arıyorsunuz, diğer yandan artık yeter dediğiniz ne varsa onun üzerinde hakimiyet kurarak elde etmekten, kendinizi kanıtlamaktan yanasınız. Sizin için kazanmak çok önemli. Her türlü ilişkide baskın taraf olmayı tercih edebilirsiniz. Amacınızı gerçekleştirmek, hedefinize varmak arzunuz bir hayli yükseliyor. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, sosyal yaşamınız, arkadaşlıklar, finansal konular üzerinde etkili olup, her yönüyle gözden geçirmenizi sağlıyor. Yaşamdaki değişimlere farklı gözle bakacağız. Daha sorgulayıcı ve daha fazla çıkarlarımızı düşünerek. İş görüşmeleri, toplantılar, uzlaşma ve ortaklaşa hareket etmede gecikme, yanlış anlaşılma olabilir. Fikirsel yönde kimi insanlarla aramızda duvar oluşabilir. Bizi anlamamakta ısrar edebilirler. Bunlar zamanla düzelecek ve yerine oturacaktır. Merak etmeyiniz. Venüs gerilediği için hassasız. Yeni tekliflere, karşımıza çıkan kişilere, finansal konulara üstün körü yaklaşmayalım. Hesabımızı bilelim, iyice tanımadan kararlar vermeyelim. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, yaptıklarımızın karşılığını alamadığımızı düşünürüz. Sanki herkes kendi çıkarını daha fazla önde tutarak bizi anlamamazlıktan gelir. Bu bizi yorar, endişelendirir. Bu saatte verilen karar pek doğru olmayacaktır. Özellikle birilerinden destek görmemiz kolay değildir. Bir çıkış yolu bulmak için gerçekçi olmalıyız. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, yolunuz üzerinde duran engelleri aşıp, hedefinize ulaşmak istersiniz. Haklı olduğunuz bir mücadele içindesiniz. Birileri beğense de beğenmese de artık bu yoldan geriye dönüş yok diye düşünebilirsiniz. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birilerinin iyiliğini isterken, başka insanların amaçlarına alet olmadığından bugün emin olmalısın. Şans senden yana, sen de şansına güvenmelisin. Eğer yaptığın iş gereği göz önünde olan biriysen, bugün oldukça verimli geçecek. Adından söz ettirmen ve insanların seni konuşmasını sağlaman oldukça kolay olacak? Uzun zamandır ilişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinle birlikte aileleri tanıştırmak için organizasyon düzenleyebilirsiniz. ?Benim rengim belli?? diyen bir Oğlak burcuysan; hayatındaki bazı konuları önümüzdeki günlerde tekrar ele alman gerekebilir. Değişiyor ve eviriliyorsun? Akşam saatlerinde kalabalık ortamlara karışıp, yeni insanlarla tanışabilirsin.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bir projenin başlatılması için aldığınız onay birden durdurulabilir. Bunun için doğru zamanı bekleyin, sabırlı olun.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlı hareket edin. Gelecek beklentilerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Sorumluluklarınız nedeniyle çok yorulduğunuzu da düşünebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Sıkışıklıklar olabilir.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabırsız ve kararsız bir tavır içinde bulunarak yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı zorlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi kabul ettirmek için uğraşmayın ve gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Ayrıca, kafanızda kurduğunuz olayların doğruluğunu araştırmalısınız. Yanlış anlamış olabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev mi dış dünya mı? Hangi yaşam alanında vakit geçireceğinize önce karar verin. Yoksa gününüzü kendinize zehir edersiniz. Eve odaklanacaksanız dış dünyadan gelen tekliflere kulaklarınızı tıkayın. Zira aynı anda farklı mekanlarda bulunma şansınız yok. Anne ve babanıza bugün ekstra vakit ayırmak ihtiyaçlarını gidermek sizin sorumluluk duygunuza iyi gelir.
11 Ekim 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara değil, olayların akışına odaklanmanız önemli. Düşüncelerini doğrudan ifade etmeyen art niyetli insanlarla yapacağınız anlaşmalar uzun vadede aksi sonuçlar doğurabilir. Finansal konularda tedbirli davranın.
Reklamı Kapat