Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden saklıyorsunuz. Ama davranışlarınız sıkıntılı olduğunuzu çok belli ediyor. O da, bu sıkıntıların nedenlerini ilişkinizde arıyor. Güzel davranışınız, kötü yorumlara yol açabiliyor.
11 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Son sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınızı, şu günlerdeki daha küçük problemlerde gösteremiyorsunuz. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.
11 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave bir gelir sağlamayı başardınız. Ama bu da banka hesabınızın sıfırlanmasına neden oldu. Kısa bir zamanda bu hesabı yeniden doldurmaya başlayacaksınız.
11 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizden genç biriyle ilişkinizde mesafeyi koruyamadığınızı düşünüyor, pişmanlık duyuyorsunuz. O kadar sorun etmeyip sabırlı davranırsanız, ondaki davranışların gelir geçici olduğunu göreceksiniz.
11 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzun yöneticisi Merkür bugün burç değiştiriyor ve sizi mistik, spiritüel konulara ve maneviyata daha ilgili, meraklı kılabilir. Bu konularla ilgilenen kişilerle tanışabilir, ortak aktivitelerde yer alabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, sıkıntılar bizi zorlasa da, kurtulmak pek mümkün olmuyor. Hoşgörülü olsak da, aslında huzurlu değiliz. Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, özellikle gizli ilişki, arzular, tutkular anlamında etkili olduğunu gösteriyor. Fiziksel ve ruhsal anlamda kenetleneceğiniz bir aşk istiyorsunuz. Sahip olamadığınızda, elde edemediğinizde, elde olmayan engellerle karşılaştığınızda bunu kabul etmenizin mümkün olmadığını görüyoruz. Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, ilgiyi-sevgiye-anlayış görmeye olan ihtiyacımızı yükseltir. Ancak Venüs gerilediği için eskiye ait problemler veya yaşananları daha fazla kafamıza takarız. Yalnız olduğumuzu düşünürüz. Fiziksel ve psikolojik anlamda enerjimiz düşük olur. Özellikle başkalarıyla ilişkimizde, kardeşlerimiz veya çevremizle olan temasımızda duygularımızı saklarız, sıkıntılarımızı gizleriz. Kendi içimizde sorgularız. Üstümüze gelinirse mesafe koyarız. Bunların hepsi doğaldır. Kendinize yüklenmeyiniz. Siz önemlisiniz. Bunu unutmayınız. Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor. Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hayatın zorluklarına karşı güçlü olma arzumuzu işaret ediyor. Ne yapmak istediğimizi bildiğimiz halde, bunu gerçekleştirmek kolay değildir. Bu sizi yorar. Ancak tümüyle yollar kapalı diyemeyiz. İnancımız, güvenimiz, mücadele gücümüz ayakta durmamızı sağlayacaktır. Yeter ki pes etmeyelim. Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, tutkulu bir aşkın peşindeyiz. Arzu doluyuz. Hatta bizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yönelebiliriz. Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
11 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatında ön plana aldığın ve ikinci planda tuttuğun konular yer değiştirmeye başlıyor. Bir süredir devam eden maddi sıkıntılarından dolayı yaşadığın huzursuzluk eline geçecek bir ödemeyle yerini rahatlamaya bırakacak. Ailenden biriyle yapacağın telefon görüşmesi yüzünü güldürebilir. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle hayatınızı değiştirecek köklü kararlar alabilirsiniz. Yoğun çalışma temposu nedeniyle bünyenin zayıf düşmesi mümkün. Özellikle de dişlerin ve ağzınla ilgili bölgeler bugünlerde oldukça hassas olacak. ?Bugün kendimi iyi hissetmiyorum? derken, bunun altında yatan sebebin dişin ya da sağlıkla ilgili herhangi bir şey olduğunu hesaba katmalısın.
11 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle baş başa kalarak bazı duygu ve düşüncelerinizi süzgeçten geçirmek isteyebilir ve tam olarak çözemediğiniz konulara bir cevap bulmak isteyebilirsiniz. Ancak geçmiş için kendinizi suçlamaktan vazgeçin.
11 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha dikkatli olmanızı gerektiren durumlar olabilir. Gizli kalmış olaylardan dolayı bugün kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Öğle saatlerinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı düzenlemek ve daha iyiye götürmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz.
10 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arayan biriyseniz bu aralar işe başlayabilir ve kalıcı olabilirsiniz. İşiniz varsa terfi edeceksiniz.
11 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var.
11 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi destekleyen haberler alabilirsiniz. Bunun üzerinde fazlasıyla durmanız mümkün. Fakat, olumlu ve iyi niyetli bir tutum içinde bulunacak, böylece sorunları fazla büyütmeyeceksiniz. Dostluklarınızı güçlendirmek üzere harekete geçebilir, çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz.
11 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatla haşır neşir olun sakın bugünü evde geçirmeyin. Çocuğunuzla bir spor aktivitesine katılmak için harika bir gün. Onun taleplerine göre günü değerlendirmek size iyi gelecektir. Birlikte alışverişe çıkabilir. Oradan da bir maç izlemeye gidebilirsiniz. Hayatta bazen adrenalini dozunda deneyimlemek de iyidir.
11 Ekim 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendizi yalnız ve yönsüz hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen konular gündem olup huzurunuzu kaçırabilir. Yalnız kalıp duygu durumunuzu dengelemeniz önemli. Finansal konularda beklentiler geç de olsa karşılanacaktır.
Reklamı Kapat