Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu 0 Ruh Hali

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama iyi niyetiniz pek anlaşılmıyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız, yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.
Akrep Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak. Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir.
Akrep Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Sağlık Falı

Canınızı sıkacak gelişmelere hazırlıkla olun. Sinirlerinize hakim olmaya çalışacağınız ziyaretler söz konusu olabilir.
Akrep Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra, özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünüzü korkutsa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay, saat 03:28 olduğunda Terazi burcuna geçiyor. Günün başlamasıyla kendinizi düne göre daha halsiz hissedebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Fiziksel olarak kaldıramayacağınız işler altına girmemelisiniz. Ay'ın gündüz saatlerinde Venüs ile kurduğu olumlu kontak sayesinde geçmiş ilişkinizle ilgili birileri tekrardan hayatınıza girmek isteyebilir.
Akrep Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birikim yapmak isteyeceksin!Herkese karşı temkinli tavrın ön plana çıkıyor. Yaptığın işleri tekrar kontrol edebilir, iletişim adına bir sorun yaşamamak için gönderdiğin mesajları, e-postaları tekrar tekrar kontrol etmek isteyebilirsin. Biraz rahatlaman gerek, her şeye müdahale edemezsin! İşinden memnun değilsen, biraz birikim yaparak kendine yeni bir yol belirlemek isteyebilirsin. İlişkini sonlandırdıysan, etrafında seni sorgulayan, ayrılık nedenini öğrenmeye çalışan kişilere sert bir tutum sergileyebilirsin. Akşam saatlerine doğru uzun zamandır görmediğin bir dostunla buluşup uzun bir sohbet edebilirsin, bu sana iyi gelecektir. Küçük bir tavsiye bugün, saçlarınla çok fazla uğraşma ve radikal bir değişim yapma!
Akrep Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Huzursuz duygularınızın yüzeye çıkmasına izin vermeyin. Bugün ekonomik bazı düzenlemeler içine gitmek veya ödemelerinizi düzenlemek için doğru bir gün.
Akrep Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı kayıplar yaşanabilir. Kontrollü olmaya çalışın. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden yetersizlik hissine kapılabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.
Akrep Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
Akrep Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep; bugün yeni girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durmanda fayda var. İç huzurunu ve dengeni yakalayabilmek için biraz yalnızlığa ve kendi içine çekilmeye ihtiyaç duyabilirsin. Bir süredir yaşanan gelişmeleri dingin bir kafayla değerlendirmek, olaylara uzaktan, akılcı ve sağduyuyla bakmanı sağlayacaktır.
Akrep Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün size iyi enerji verecek yeni insanlarla tanışacaksınız. Ayrıca güzel olasılıklara gebe bir gün, o yüzden fırsat gördüğünüz durumlar olursa, kaçırmayın. Çabuk davranın.
Akrep Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Terazi burcuna geçiş yapmasıyla gizli ilişkilere vakit ayırmanız gerekiyor. Uzun zamandan beri ihmal ettiğiniz sizi seven biriyle zaman geçirebilirsiniz. Kimseye söylemeden güzelleşmek için bir operasyon yaptırabilirsiniz. Platonik aşklar sinyal verebilir. Dikkatinizi ilişkilerde aradığınız ahenk ve uyuma yöneltmelisiniz.
Reklamı Kapat [X]