Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu 0 Ruh Hali

Balık Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, henüz ilişkinin başındayken farklı birtakım kararlara yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor.
Balık Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor.
Balık Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız.
Balık Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Sağlık Falı

Her zamankinden daha çok huzura ihtiyacınız olabilir. Sosyal yaşamınızda güvensiz yaşadığınız ilişkilerden sıyrılmanız gerekiyor.
Balık Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkaları için kapanmış olan bir konu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor, ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz. Özellikle inatçı olduğunuz konulara daha esnek bakmayı deneyebilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda boşlukta olan Ay, saatler 03:28 olduğunda Terazi burcuna geçiyor. Ödemelerinizin, borçlarınızın gündemde olacağı bir güne başlıyorsunuz. Uzun zamandır ertelediğiniz borçlarınız için harekete geçebilirsiniz. Gündüz saatlerinde aktif olan Ay-Venüs olumlu görünümüyle beklediğiniz paralar elinize geçebilir. Miras konunuz varsa sizin lehinize durumlar gelişebilir.
Balık Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesur davranıyorsun!Hayatının hatta günlük yaşantının dahi kafanda planladığın doğrultuda ilerlemesi adına şartları yeniden şekillendirecek kadar cesur davranacaksın. Mevcut sorunlarını rafa kaldırmak isteyip, arkadaşlarınla eğlenmeyi tercih edebilir, yeni çevrelere girmek isteyebilirsin. Şans senden yana olacak, hiç merak etme. Aile şirketinde çalışıyorsan, önemli anlaşmalar sağlanabilir. Bir süredir iş yerinizi zorlayan ekonomik konular rayında gitmeye başlayacak. İlişkin varsa, sevgilinin bazı konulardaki inatçı tutumunu kırman zor olabilir. Günün sonunda nüksedecek baş ağrısı problemine dikkat!
Balık Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızla mantığınız arasında bazı konularda çelişkide kalabilirsiniz. Kendinizi çelişkili durumlardan uzak tutabilmek için inandığınız kararı vermelisiniz.
Balık Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Kriz karayan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Ortak para konularıyla uğraşabilirsiniz. Uğraştığınız konuları ilerletebilme için çaba göstermek zorunda kalacağınız zamanlar var. Bazı işlerinize yön vermekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı bastırdığınızı düşünebilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilir, ilişkilerinizde karşınızdaki kişiye bunu hissettirebilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık; finansal konularda yaşanan krizleri akılcı ve sağduyulu bir bakış açısıyla çözülebilirsin. Aileden ve geçmiş ilişkilerden gelen destekle objektifliğini muhafaza edebilir ve soğukkanlı davranabilirsin. İlişkilerde görüş alış verişinde bulunmak, ortak kazançların paylaşımında daha adil olmanı sağlayabilir.
Balık Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlığınızla ilgili, bir arkadaşınızdan değerli bir öneri, öğüt alabilirsiniz. Pek kulak asmak istemeseniz de sakince düşündüğünüzde sizin için en iyisini istediği için bu öneride bulunduğunu fark edeceksiniz.
Balık Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcunda seyahat ederken spiritüel çalışmalar yapan bir topluluğa rahatlıkla dahil olabilirsiniz. Alacak verecek arasındaki dengeleri korumak için uygun bir gün. Banka krediler, vergi ödemeleri sigorta primleri ile haşır neşir olabilirsiniz. Miras konusu gündeme gelebilir.
Reklamı Kapat [X]