Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu 0 Ruh Hali

Başak Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süredir biriktirdiği pek çok şey var gibi. Suskunluğunu bugün bozabilir ve sizinle ilgili düşüncelerini söyleyebilir. Konuşmaya hazırlıklı gitmelisiniz, duyduklarınızdan hoşlanmayabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Ekip olarak biraz fazla yorulacaksınız, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmayacaksınız. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor.
Başak Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen yeni umutlar var. Son günlerde artan kaygılarınıza karşın, kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor.
Başak Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Sağlık Falı

Bir konuya dikkatinizi verdiğinizde aynı önemdeki başka bir konuyla bağlantıyı koparmamalısınız. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Başak Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe dönük planlarınız yeni gelişmelere açık. Değişik, yeni kararlarla karamsarlık içine girebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Siz ise bugünlerde ondan biraz uzaklaştığınızı hissediyorsunuz. Ataklığınız bugün başınıza dert açabilir. Sizi ilgilendirmeyen bir konuya müdahaleniz size fazladan bir yük getirecek.
Başak Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta hareket eden Ay, saat 03:28'de Terazi burcuna giriş yapıyor. Ekonomik koşullarınıza vakit ayıracağınız bir günde olabilirsiniz. Gelirinizin size yetmediğini düşünebilirsiniz. Yeni kaynaklar veya iş başvuruları araştırabilirsiniz. Ay'ın Venüs ile yaptığı uyumlu açı sayesinde gündüz saatlerinde maddi olarak sizi yükseltecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Güzelliğinizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamanını verimli kullanıyorsun!Tasarruf günü! Zamanını daha iyi değerlendirmeye başlayacaksın. Niteliklerini ve üretkenliğini ortaya koymaya başlıyorsun. Senden desteğini esirgemeyeceğine inandığın arkadaşlarının fikrine ihtiyaç duyabilirsin. Kalbin uzun süredir boşsa, senden çok farklı bir insanla ilişkiye başlayıp herkesi şaşırtabilirsin. Akşamüzeri aileni ziyaret edebilir, gerçekleştirmeyi düşündüğün projelerin için beklediğin motivasyonu sağlayabilirsin. Değişimi hayatının her alanına yaymak isteyeceksin. Evinde ya da kendinde farklılık yaratmak adına alışverişe çıkacaksın. Yaşam alanına verdiğin önem her zaman olduğundan daha ön planda olabilir. Ne isteyip, ne yaşadığını sorgulayabilirsin.
Başak Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde bazı kararlar verirken önyargılı olmamalı ve abartılı yaklaşımlarda bulunmamalısınız. Bugün vereceğiniz kararları bir kere daha düşünmeniz gerekli olabilir.
Başak Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar içindesiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bütçeleme yaparak ve yeni finansal kaynak arayışı içine girebilirsiniz. İletişimden dolayı yanlış anlaşılmalar olabilir. Akışta kalın.
Başak Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Hızlı ve aceleci kararlarla hareket edebilirsiniz. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hataların bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.
Başak Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
Başak Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak; sabah saatleri senin için oldukça verimli geçebilir. Kariyerinde geliştireceğin iş birlikleri ekonomik kazançlara yol açacak, yeni girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır. Adil, objektif ve sağduyulu davranışlar içinde olman üstlerin tarafından fark edilmene ve desteklenmene neden olabilir.
Başak Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız ilginçleşmeye başlayacak. İlginç, yeni insanlarla tanışacaksınız ya da sizden hoşlanan ancak bu duygusundan haberdar olmadığınız birinden bir itiraf duyabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcunda seyahat ederken, kendinize daha fazla değer vermeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Diplomasi yapmak, karşınızdakini incitmeden fikirlerinizi aktarmak, sizin için önemli olan değerleri ortaya koymak için oldukça uygun bir gün. İkili ilişkilerdeki öneminizin ortaya konması sizi mutlu eder.
Reklamı Kapat [X]