Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa Burcu 0 Ruh Hali

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizin gösterdiği ilgi ilişkinizi olumlu etkiliyor. Bugün onunla alacağınız ortak bir davet, bu daveti kabul etmeniz halinde hoş sürprizlere çok açık. Bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz.
Boğa Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir.
Boğa Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz. Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.
Boğa Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Sağlık Falı

Parasal konularda ani kararlar vermekten kaçının. Gereksiz masraflara girmemeniz gerekiyor. Ayaklarınızı yere sağlam basma zamanı.
Boğa Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakın ilişkilerinizde gelişen birçok olaya bugünlerde belli bir ilgisizlik içindesiniz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Kişisel sorunları olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz. Akıldan çıkarmadığınız bir konuyla ilgili olarak bugün girişimlerde bulunacaksınız.
Boğa Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta olan Ay, 03:28 itibariyle Terazi burcuna geçiyor. Bugün çalışma hayatınızdaki koşullara odaklanabilirsiniz. Daha özgür olmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Psikolojik olarak daha iyimser bakacağınız bir gün olsa da fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Gündüz Ay ve Venüs arasındaki güzel açı sebebiyle iş hayatınıza dair güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu maddi olarak da sizi besleyecek bir iş teklifi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığın kazandıracak!Gökyüzü kalbinde iyi haberleri barındırıyor. Sabırlı davrandığın sürece istediğin her şeyi elde edebilirsin. Bir süredir kafanda planladığın projeleri hayata geçirmek adına çalışmayı tercih edebilir, kendi işinin patronu olmak adına artık adım atmanın zamanının geldiğini düşünebilirsin. Yaratıcılığın bugün sana her zaman olduğundan daha çok destek olabilir. Etrafında olan biten olaylar ve fikirlerin bugünlerde bir bütün halindeyken, senin de var olan ilişkinde iniş çıkışlar yaşıyor olmanı kaçınılmaz kılıyor. Bu süreçte hayatına girip çıkıp kafanı karıştırabilecek insanların artabileceğini söyleyebilirim. Kilo problemin varsa kalorisi düşük gıdalardan uzaklaşmalı, sağlıklı, lifli gıdalara yönelmelisin.
Boğa Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamınız ya da çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bazı gelişmeler bugün gündeminizde olabilir. Parasal konularda bazı anlaşmalara doğru gitmek isteyebilirsiniz.
Boğa Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar yaşanabilir. İş hayatınızda yazılı iletişim daha iyi sonuç getirebilir. Gizli koşulların olduğu konular canınızı sıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar içindesiniz. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir.
Boğa Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda sizi harekete geçiren durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle ilişkiler açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, üretken ve verimli bir gün size bekliyor.
Boğa Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
Boğa Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa; iş ortamında yaptığın ortaklık ve iş birliklerinin ekonomik olarak da karşılığını almaya başlayabilirsin. Ekip çalışmaları yapman başarılı olmanı sağlayacağı gibi yeni ilişkilerin gelişmesine de faydası dokunacaktır. Kişisel bakımın için sağlık ve estetik kuruluşlarına gidebileceğin bir gündesin.
Boğa Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşyerindeki bazı gelişmeler canınızı sıkacak gibi görünüyor. Siz bir an önce işlerin hallolmasını istiyorsunuz, ama etraftan size saçma gelecek fikirler duyacaksınız. Sabırlı olun, size çılgın gelen o fikirler aslında yararınıza olabilir.
Boğa Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcuna geçiş yaparak ofis ortamınıza adeta neşe getirecek. Mesai arkadaşlarınızla yemeye gidebilir, sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz. Diğer yandan bir iş arkadaşınızla aranızda güzeli bir elektriklenme olabilir. Kendinizi bir anda duygularınızın akışına kaptırabilirsiniz.
Reklamı Kapat [X]