Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Kova Burcu 0 Ruh Hali

Kova Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiye iki değişik yerden bakmanız, farklı duygusallıklara neden olabiliyor. Size ayak uyduramayışını zaman zaman sorun ederken, farklı koşullar içinde olduğunuzu da görmelisiniz.
Kova Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Herkesin gönüllü olduğu bir konudaki çekimserliğiniz bugünlerde ilgi çekiyor, dikkat edin. İş ilişkilerinizde halledilmesini bugünden yarına erteleyemeyeceğiniz bazı problemler var.
Kova Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Dostlar arasındaki para alışverişlerinizde, sıkıntılı ilişkilerden bugünlerde uzak durmanızda yarar var. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Ama siz bu konuda pek meraklı ve istekli görünmemeyi tercih edeceksiniz.
Kova Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Sağlık Falı

Vurdumduymazlık yapmamanız gereken bir dönem. Sizinle ilgili birtakım görüşlere ilgili davranmanız, belli konularda önünüzü açacak.
Kova Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün belli endişelerle gizlilik içinde yapmayı uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi. Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir.
Kova Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk ışıklarında boşlukta olan Ay, saat 03:28'de Terazi burcuna geçiyor. Pozitif enerjili bir güne merhaba diyorsunuz. İçinizdeki iyimser ruh haliyle olumlu şeyleri kendinize çektiğinizi göreceksiniz. Akademik hayatınızda da verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Gündüz saatlerinde meydana gelen Ay ve Venüs arasındaki uyumlu kontak sayesinde sevdiğiniz kişiden de güzel davranışlar görebilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklentilerin artıyor!Bugün sosyal çevrendekilere karşı duyarsız davranışlar sergilerken bir taraftan da beklenti içine girebilirsin. Öğle saatlerinde çalışma alanında yaşayabileceğin beklenmedik problemler işlerini yürütmekte sana engel olabilir. Değişken ruh halin seni ve çevrendeki insanları biraz zorlayabilir. Her ne kadar sakin kalmak istesen de gezegenlerin seyri hiç de öyle olmayacağını söylüyor. Sürekli memnuniyetsiz halin eleştirilmene sebep olabilir. Çok iyi anlaştığın bir arkadaşınla sorun yaşayıp, daha sonra özür dilemek zorunda kalabilirsin. Uzun zamandır süren bir ilişkin varsa, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsin. Kilo problemin varsa, işlenmiş, sağlıksız, kalorisi yüksek besinleri hayatından çıkarman gerektiğine karar vereceksin.
Kova Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ve özgün fikirler üretmek adına gayet açık ve bir o kadar da ilham verici bir gündesiniz. Düşündüğünüz bir proje ile ilgili beklenmedik başlangıçlar yapabilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitim veya görüşmelerde aksaklıklar meydana gelebilir. İşleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Karamsarlık içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgilenebilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve seyahatler yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir.
Kova Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
Kova Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova; bugün entelektüel faaliyetlerde bulunmak, fikir alışverişi ve görüşlerini paylaşmak seni mutlu edebilir. Uzun yolculukları, yüksek eğitim ve yayıncılıkla ilgili konuları planlayabilir, yaratıcılık gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsin. Sevdiklerinden alacağın destek girişimlerinde olumlu sonuçlara yol açabilir.
Kova Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarınız, eşiniz, sevgiliniz günün odak noktası. Sevgilinizle, ilişkinizi resmileştirmek, bir sonraki adımı atmak, geleceğiniz için önemli bir karar vermek üzeresiniz. Bugün hayalci ve romantik bir havanız var.
Kova Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcunda seyahat ederken siz de uçakta yanınıza oturan biriyle keyifli bir sohbete dalabilirsiniz. Bu kişinin zarif kişiliği sizi etkiler. Yeni bir ilişkiye başlamak için düğmeye basma zamanı. Akademik dünya sizi mıknatıs gibi çeker. Öğrenmeye açık bir gün. Yaşam felsefenizi değiştireceğiniz bir dönem.
Reklamı Kapat [X]