Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu 0 Ruh Hali

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda hareketli bir dönem. Bugün bazı küçük işaretler gelebilir. Çevrenizde sizden adım atmanızı bekleyen birisi, bu beklentisini açığa çıkartabilir.
Terazi Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz. Yetkin birkaç kişi tarafından onaylanacaksınız. Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı çok belli etmeniz hiç de gerekmiyor.
Terazi Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor, fakat daha sorumlu davranmanız bekleniyor. İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz, ama biraz zaaflı görünüyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Sağlık Falı

Kimi durumlarda ani karar vermek önemli bir avantaj sağlayabilir. Çabuk davranmanız halinde özel bir fırsatı ele geçireceksiniz.
Terazi Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz Ama bu isteksizliği gizli tutmaya çalışacaksınız. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak. Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başlangıcında boşlukta olan Ay, 03:28 itibariyle sizlerin burcuna giriş yapıyor. Enerjinizin arttığı bir güne uyanıyorsunuz. Günün başından sonuna kadar kendinizin ne istediğine odaklanarak planlar yapabilirsiniz. Ay-Venüs arasında oluşan pozitif etkiyle beraber sevdiğiniz kişiyle de güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Gönül ilişkinizde bazı şeylerin olumlu yöne değiştiğini görebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili de değişimler yapabilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duyguların güçleniyor!Gezegenlerin seyri ve Ay'ın konumu bugün gelecek endişelerini arttırabilir. Daha önce kafanda netleştirdiğin sorunlarında karışıklık yaşayabilirsin. Çalışma ortamında dönen dedikodulardan sıkıldığını fark edeceksin. Konumlarıyla, yaşlarıyla örnek olması gereken kişilerin olumsuz davranışlarına içerlenebilirsin. İlişkin varsa ya da evliysen, değer verdiğin kişinin yapacağı sürpriz ona olan duygularını güçlendirecek. Çocukların varsa, akşamı onlara ayırabilir, çeşitli aktiviteler yapabilir ve sohbet edebilirsin.  Tarzında yapacağın ufak değişiklikler kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Akşam saatlerini her ne kadar yalnız geçirmek istesen de aileni ihmal ettiğini düşünerek, onları ziyaret edebilirsin.  
Terazi Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde biraz daha sabırlı ve sağduyulu olmalısınız. Beklentilerinizi biraz daha düşürmeniz çevrenizle iletişim kurmanızı daha da kolaylaştıracaktır.
Terazi Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlarla iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Kendinizi rahat ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda sıkışıklıklar yaşanabilir. Beslenmenize özen gösterin.
Terazi Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Epeydir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
Terazi Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla, kendine zaman ayırabileceğin, fiziksel görünümünle ve kişisel gelişiminle ilgilenebileceğin bir gündesin. Bugün aynı görüşte olduğun kişilerle beraber olabilir, sosyal gruplar ve çevren tarafından desteklenebilir, hayata bakış açını geliştirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumluluklardan kaçmayı istediğiniz bir gündesiniz. Çalışmak yerine seyahat etmek, keyif yapmak istiyorsunuz. Bu konularda karar alırken çok ani karar vermeyin, yavaşlayın, sakince karar verin.
Terazi Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuza geçiş yaparak sizi bir sosyal kelebeğe dönüştürecek. Sevdiklerinizle çevrelendiğiniz bir gün geçireceksiniz. Estetik ve güzellik temaları ön planda olacak. Kişisel bakımınızla yakından ilgilenebilir, estetik operasyon için bıçak altına yatabilirsiniz. Diğer yandan aile büyüklerine vakit ayırmalısınız.
Reklamı Kapat [X]