Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu 0 Ruh Hali

Yay Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sadece zamanını iyi değerlendirememesi nedeniyle yeterince görüşemiyorsunuz. Yoksa her şeyin önünde siz varsınız, rahat olun. Onun iş yoğunluğu ve arkadaş zenginliği sizde haksızlığa uğradığınız duygusu yaratıyor.
Yay Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkilerde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.
Yay Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz, zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.
Yay Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Sağlık Falı

Size yapılan kimi eleştirilerde haklılık payı olduğunu unutmamalısınız. Biraz vefasızlık ettiğiniz düşünülen ilişkilerde daha duyarlı olmalısınız.
Yay Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendirecek bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
Yay Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, bugünün başında 03:28'de Terazi burcuna geçiyor. Sizler için de şanslı bir günün başlangıcı oluyor. Bugün enerjinizin yükseldiğini, mutlu olacağınız gelişmeleri yaşayabileceğinizi görebilirsiniz. Sosyal ortamlarda dostlarınızla beraber vakit geçirerek günü sonlandırabilirsiniz. Ay bu sabah Venüs ile güzel kontaklar kuruyorken sizler de gönül ilişkinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde hız kazanıyorsun!Egonun en üst seviyede olması, çevrendeki herkese kendini beğendirmek için uğraşmana sebep olabilir. Herkes bana baksın, beni dinlesin gibi düşünmen mümkün. Olayları gerçekçi değerlendirebilirsen sen kazanırsın! İletişim konusunda hız kazanmak, yeni arkadaşlar edinmek isteyebilirsin. Peki, bu nasıl olacak dersen şu an sosyal medyanı kurcalamaya hazırlandığını da bilmelisin. Sosyal olmak senin için zor değil ancak istemediğin durumlar içinde kalman an meselesi.  Akşam saatlerinde davetsiz gelecek misafirler programını bozabilir. Diğer yandan bugün uyku problemlerinin artabileceği bir gün.
Yay Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşadığınız olaylar karşısında sağduyulu davranmanız gereken bir gün. Önyargılı olduğunuz kişilere karşı durumun hiç de öyle olmadığını görebilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte planlar yapabilirsiniz. Gün içinde kendinizi kısıtlanmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. İletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı bastıracağınız olaylar yaşayabilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
Yay Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay; bugünlerde attığın adımlarda tek başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Fakat içinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşların seni her konuda desteklemekte. Danıştığın kişilerden aldığın fikirler olaylara daha objektif ve akılcı bakmana neden olabilir; kazançların iş birlikleriyle daha da artabilir.
Yay Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin bir nefes alın, sakın ani karar vermeyin, bugün hiç yeri değil. Bugün normalden daha duygusal olabilirsiniz. Yargılarınızda abartıya kaçabilirsiniz. Bugün vereceğiniz ani kararlar sizi sonradan sıkıntıya sokacak, demedi demeyin.
Yay Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Terazi burcuna geçişiyle sosyal hayattaki ilişkileriniz ön plana çıkar.Kokteyllere ya da organizasyonlara katılmak için harika bir gün. Dernek faaliyetleriniz için toplantılar yapabilir. Gönüllü kuruluşlar yararına gelir toplayabilirsiniz. Zihninizi uzun zamandan beri meşgul eden bir arkadaşlık bugün aşka dönüşebilir.
Reklamı Kapat [X]