Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Önümüzdeki günler sizin için çok farklı anlamlar taşıyabilir. Duyduğunuz ilgiyi sezdirmeme çabanız pek de gerekli görünmüyor. Sıcakkanlı davranışlar sizi günden güne aşka doğru götürüyor.
11 Ocak 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Gelecek günlerde çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler, henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandırabilir. Birtakım işler son ana bırakıldığında, sıkıntıyı siz çekiyorsunuz
11 Ocak 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödemede kolaylıklarınız olabilir. Aile içinde yakında bir para sevinciniz var. Hesabınızı bilerek günübirlik yaşam sürüyorsunuz
11 Ocak 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün bazı girişimler için iyi bir başlangıç olabilir. Yapacağınız bazı hoşluklarla, aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak verdiğiniz kararların hemen arkasından gelen kısa tereddütlerle kararsız insan imajı verebiliyorsunuz. Bugünlerde yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenizi gerektirecek. Ayak sürümeniz, bu defa imajınızı tazelemeniz dışında da zararlar getirebilir.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bakımlı, girdiği ortamlarda kendine baktıran bir havanız var. Fakat günün genelinde aldığınız sert açılar, kariyerinizle ilgili gerginlikler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bazen enerjinizi kendi kendinize düşürebilirsiniz. Hayallerinizin gerçek olmayacağı hissine kapılabilirsiniz. Bunların hepsi geçici bir durum, siz hayatın pozitif tarafına odaklanmaya çalışın. Güneş-Plüton kavuşumu sosyal çevrenizde sizi ön plana çıkartacak gelişmeler sağlayabilir. Emek verdiğiniz konularda bugün takdir görebilirsiniz. İnsanlar sizden bahsedebilir. Arkadaşlarınızın vasıtasıyla hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında rol alabilirsiniz. Yapacağınız işlerle ihtiyacı olanlara çok güzel katkılar sağlayabilirsiniz. Şansınız da açık, bugünü iyi değerlendirin. Çünkü siz çabaladıkça, emek sarf ettikçe size şans gelecektir. Bu görünümün başka bir yanı ise, çevrenizdekilerle iş birliği yaparak kendinizi göstermenizi sağlayacaktır. Eğer yalnızlığı tercih eder, her şeyi kendim yaparım diye düşünürseniz, Plüton elinizdeki şansı tam tersine çevirebilir. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sosyal çevren genişliyor!Somurtkan ve sevimsiz bir atmosferde anlamsız tartışmalara girişebilirsin. Her anlamıyla bugün doğru iletişim kurmakta zorluklar yaşanabilir. Yönetici pozisyonundaki kişiler ile inatlaşmalar başka bir boyuta gidebilir. Aşka önem veren biri olarak gökyüzünün bugün sana jestleri bol olabilir! Ay?ın konumu günün sadece ilişkisi olanlar için değil, bekârlar için de oldukça eğlenceli geçeceğini müjdeliyor. Evli ve çocukları olan bir Balık burcuysan, ailecek keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Geçmişi düşünmek bugün tamamen külfet? Kafanın rahat olacağı ve bol bol sosyalleşeceğin bu keyifli günde, popüler insanlarla tanışabilirsin. Günün yorgunluğunu atmak için cilt bakımına gidebilir, detoks yaptırabilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili karşınıza gelen seçenekler arasında kalmak ve karmaşanızın artması sizi biraz yorabilir. Dengesizliklere karşı temkinli olmalısınız.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış olaylara karşı kişisel hassasiyet yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar olabilir. Gün içinde bitişler yaşanabilir. Elinizde olmayan nedenlerle yaşanan sonlanmalar nedeniyle kabullenme içine girebilirsiniz.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yargı... Hayatınızla ilgili kararlarınızı düzenleme günündesiniz. Adil olmaya çalışıyorsunuz. Oldukça romantik görünüyorsunuz.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok. Şu sıralar iş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirme ve bu konuda derin dönüşüm zamanı. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmaya karar verirsiniz. Ya da içinde bulunduğunuz sosyal grupla olan bağlarınız değişime uğrar. Gizli, mistik konular dikkatinizi çeker. Bir işi sonlandırmak için kararlı davranırsınız.
11 Ocak 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu enerjiniz düşük. Hayallerle günün gerçekleri çelişebilir. Bir yandan üretim ve finans konularıyla uğraşırken diğer yandan kendinizi yalnız ve yönsüz hissedebilirsiniz. Günü olabildiğince kısa molalarla geçirin.
Reklamı Kapat