Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uçuk projeleriniz sevgiliniz tarafından pek kabul görmüyor gibi. Onunla paylaşamadığınız bambaşka şeyler de olabilir. Aşk ilişkiniz ve hayata dair önemli projeleriniz arasında sıkışmış gibisiniz.
11 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşinizle inatlaşıyor ve sonuca çabuk ulaşıp iyi verim alıyorsunuz. Başarılarınızın önü açık. Bugünlerde yapacağınız bir görüşmede istediğiniz bazı yetkileri elde edebileceksiniz.
11 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Gereksiz harcamalarınız olmamasına karşılık, ayın son günleri biraz sıkışıklıklar yaşayabiliyorsunuz. Tahsilat problemleriniz var. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden olabiliyor.
11 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostluk başka, alışveriş başka anlayışı ancak, dostluğun değil, alışverişin ön planda tutulduğu ilişkilerin özdeyişi olabilir. Sevdiğiniz iki arkadaşınızın çıkmaza doğru giden dostlukları bu anlamda dersler taşıyor.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi ateşleyebilir. Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz birileri var
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinize ve evliliğinize yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Hayal ettiğiniz ilişkiyle gerçekte olanın farklı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumu partnerinize yansıtmamaya dikkat edin. Sert etki alıyorsunuz, vereceğiniz bir cevap karşı tarafı kendinizden soğutabilir. Karşı tarafın da duyguları olduğunu unutmayın. Ortak iş açmışlar varsa aynı durum ortağınız için de geçerlidir. Ufak bir sorun büyüyebilir. Güneş-Plüton kavuşumu aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili durumları karşınıza getirecektir. Aşk hayatınızda her şeyi kendinizin istediği gibi yönetmemelisiniz. Her şeyi kontrol ettiğinizde sanki düzgün gidecekmiş sanırsınız ama bir bakarsınız aslında tam tersi olmuş. Partnerinize karşı güç savaşına girmeyin. Ortak noktalarda buluşmaya çalışın. Bunu denerseniz bu kavuşum aranızdaki aşkı daha da güçlendirecektir. Partnerinizle aranızdaki cinsel çekim her zamankinden fazla olabilir. Çocuğunuzun başarısıyla ilgili haberler alabilir, gururlanabilirsiniz. Bir başka etki ise, fazla otoriter bir ebeveyn olmanız çocuğunuzla olan ilişkinizi zedeleyebilir. Mümkün olduğunca onu kendi haline bırakmaya çalışın. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Ayrıntılara önem veriyorsun! Diğerlerinin sahip olmadığı ayrıntılara göz kulak oluyorsun. Daha büyük noktalar yıkılmadan önce küçük detayları atlamamak gerektiğini görüyorsun. Ancak insanlarla tartışmaya girmeden önce başkalarının konuşmasına izin vermen gerekir. Bugün Ay?ın konumu sevgilisi olanların romantik anlar yaşaması için elinden geleni yapacak. Aslında ne sürpriz yapmasını ne de sana yapılmasını seviyorsun. Çünkü sen daima hayatın kontrolünü elinde tutmaktan yanasın. Plan dışı olan şeylerin seni rahatsız etmesi çok normal? Fakat bu Cuma akşamının özel olmasını isteyebilirsin Sevgiline jest yapmak yerine, karşı tarafın bir şeyler yapmasını bekliyorsan; istediğini elde edeceksin! Bugün spor ya da bu tarz bir aktivite için harcama yapabilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizde olabilirAilenizin maddi oluşumları ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Uğraştıran durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Mahkeme ile ilgili işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler yaşanabilir. İşlerinizdeki aksamalar yüzünden kendinizi hırpalamayın.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızı dinlemeli ve sakin kalmaya gayret etmelisiniz. Yersiz çıkışlarınız size zarar veriyor.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir dönem başladı ama memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. Elinizden küçük mutluluklar kaçıyor. İşleriniz, arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, eğitim ve iletişim alanlarında muazzam olumlu etkiler alırken, seyahat edebilir, eşiniz ve sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevre, trafik, kardeşler ve alım satım işlerini ilgilendiren görüşmelerde problemlerle karşılaşabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Çocuğunuzla ilgili önemli gelişmelere açıksınız. Ayrıca psikolojik araştırmalar, seanslar veya metafizik konulara ilginizi çekebilir. Partner ile aranızdaki bir sorunun derinine ve kökenine inmek için uygun zamanlardır. Önceden bastırılmış konular artık su yüzüne çıkar.
11 Ocak 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu ilişkilerde kandırılımış, yanlış yönlendirilmiş hissedebilirsiniz. Fedakarlık beklenen durumlara karşı tedbirli olun. Çabalarınızın karşılıksız kaldığını sezebilirsiniz. Kendini olduğundan farklı gösteren insanlara dikkat edin.
Reklamı Kapat