Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Tekrar konuşmak yarar getirebilir. Partnerinizin son günlerdeki evlilik tezlerini sürekli yorumsuz karşılarken, onun bu konuda size baskı yaptığı fikrine kapılmasına neden olabiliyorsunuz.
11 Ocak 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz. Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor.
11 Ocak 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Aldırmaz görünüşünüz, bazı söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor. Kendinizle alakalı nahoş duyumların üstüne gitmelisiniz.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir akrabanızın etrafını kırıcı davranışlarını sorun edip çözüm arıyor, bu ilişkide biraz sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bugünlerde kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz. Bu akşamı entelekte yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz. Habersizce gelen bir konuğunuz olabilir ve onunla bir tartışma yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız her işte dikkat etmeniz gereken nokta abartmamak olmalıdır. Duygusallığa açık bir gündesiniz, hislerinizi gizlemekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Herkese güvenmeyin, bugün doğru sandığınız her şey yanlış olabilir. Güneş-Plüton kavuşumu eğitim hayatınız, seyahatleriniz, hukuki işleriniz ve yurt dışı bağlantılarınız ile ilgili konularda karşınıza çıkacaktır. Kontrolcü ve obsesif davranışlarınız çevrenizdekiler tarafından eleştirilebilir. Bu konularda özellikle işiniz varsa kendinize fazla güvenmeniz, iyi gidecek bir süreci tersine çevirebilir. Eğer gücünüzü kararında kullanırsanız, tam tersine çok güzel başarılar da elde edebilirsiniz. Özellikle akademik konularda başarılarınız herkes tarafından takdir edilebilir. Bir taraftan da bu kavuşum sizlerin hayata bakış açısını değiştirebilir. Şu ana kadar inandığınız her şeye sil baştan başlayıp hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Uzun zamandır belki de bunu bekliyordunuz. Sizi kamçılayan bir güç arıyordunuz. Şimdi o güç sizinle, tek yapmanız gereken eyleme geçmek. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Yakınlarından destek göreceksin!Enerjin bugün seni tatmin edecek! Planlarınla ilgili sana fikirleriyle destek vermek isteyen yakınlarının söylemlerine kayıtsız kalmayacak. Seni asıl mutlu eden, sevgilinin cesaret isteyen konularda sana verdiği destek. Çok daha sağlam adımlarla ilerlediğini hissetmek, seni oldukça mutlu edecek. Sevdiğin insan cesaretini ve tutkularını körükleyecek. Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, özellikle toplantılarda, yurtdışı bağlantılı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, artık karara varmak isteyeceksin. Çocukların varsa, onların bu süreçteki psikolojik durumunu da göz önünde bulunduracaksın. Sanatla ilgileniyorsan, çalışmalarından maddi gelir elde etmek için kolları sıvayabilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre iletişimlerinizin aktif olacağı özel bir gün. Kendinizi yardımlaşmanın sıcak enerjisine açtığınız takdirde olayların daha kolay bir şekilde geliştiğini fark ediyor olacaksınız.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. İşlerinizin akışı yavaş olduğundan, yazışma ve konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. Olaylara karşı sakin tavrınızı korumakta fayda var. Yapmak zorunda olduğunuz sözleşmelere daha fazla özen göstermelisiniz. Yaşadığınız bazı olaylarsa sonlanmalar olabilir. Dedikodulara karşı dikkatli olun.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve kariyer anlamında güçleneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Sözleşmeler servet getirecek.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Yurt dışıyla ilgili bir konunun derinine inebilir. Alt detaylarını ortaya çıkararak uzun süreden beri hayatınızda önemli bir yer kaplayan bu konunun akışını değiştirebilirsiniz. Bu hukuki bir mesele ya da devletle bağlantılı bir gündem de olabilir.
11 Ocak 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak idealler, sanatsal zevkleri paylaşabileceğiniz sosyal ortamlarda bulunurken objektif davranmak önemli. Gün boyu değişen duygu durumları, arzuların karşılanmamasından kaynaklanan hüzün olası.
Reklamı Kapat