İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onda ilk kez rastladığınız ve tanımlayamadığınız bir şeyler bulduğunuzu gizlemiyorsunuz. Sevgilinizin bunu çok fark etmesi gerekmiyor. Tavrınız yaşanacak hoş süreci kısaltabilir.
11 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının bir önkoşulu sayılıyor. Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz.
11 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Para kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor. Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz
11 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Küçük bir ortaklığa soyunduğunuz kişiyle ilgili aldığınız referanslar, biraz şaibeli gibi. Şu birkaç gün içinde sıkı bir iş insanı duyarlılığıyla sinyalleriniz açık olmalı.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Sırt ağrılarınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, rahatlayacaksınız. Asla unutamadığınız doğal bir çevreyi unutamıyor ve yine gitmeyi düşünüyorsunuz. Herhalde baharı bekleyeceksiniz.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşamınızla ilgili bugün kendinizi sorgulayabilirsiniz. Gerçekten hayalinizdeki işi mi yapıyorsunuz yoksa bir rutine bağladınız öylesine mi devam ediyorsunuz? Bugün çalışırken en çok bu konuyu düşüneceksiniz. Belki yöneticinizden bunu düşündürtecek bir davranış görmüş olabilirsiniz. Bunun sonucunda verdiğiniz emeklerin değmeyeceğini anlamış olabilirsiniz. Unutmayın bugün kariyerde duygusal kararlar almaya yatkınsınız. Bir anlık bir düşünceyle karar vermeyin. Çalışmayanlarda da bir karamsarlık hakim olabilir. Özellikle geleceğiniz hakkında çok düşünceli olabilirsiniz. Önünüzü görememek, negatif bir ruh hali yaratabilir. Güneş-Plüton kavuşumu maddi konularınıza vurgu yapacak. Maddiyatınız güçlenecek ama bir şartla; eğer benim yeterince param var deyip, ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girerseniz, bu sefer elinizdeki para da gidebilir. Bu görünümün iyi yanı var ama tedbiri elden bırakırsanız her şeyi tam tersine çevirir. Dengeli harcama yaptığınız sürece, aksine daha da maddi olarak güç kazanacaksınız. Sağlık probleminiz varsa ameliyat konusu gündeme gelebilir. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Kendine yeterince vakit ayırmadığını fark ediyorsun!Düşüncelerin oldukça yapıcı ve yaratıcı bir güne merhaba dedin. Ancak bir yandan da bugünlerde kendini çok eleştiriyorsun. Detaylar önem kazanabilir ancak önemli olan fırsatlarını değerlendirmek olacak. Özgün fikirlerin sayesinde kariyerinde güzel bir iz bırakıyorsun. Bugün hiçbir şey seni sinirlendiremeyecek. Aksine her şeye ve herkese duygudaşlık yapmak isteyeceksin. Eğer bir sevgilin varsa onun sağlık durumuyla yakından ilgilenebilir ve ona yardımcı olmak isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir İkizler burcuysan, ailecek kültürel-sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Akşamüstü bir ataya geleceğin arkadaşlarınla keyifli saatler geçireceksin. Gündemin oldukça yoğun olurken gün sonunda kendine zaman ayıramadığını fark edebilirsin. Haftalık programlar yaparak, kendine zaman ayıracağın günler belirleyebilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgiye dair beklentilerinizin olumlu gelişebileceği bir gün olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda yaratıcılık enerjiniz oldukça yüksek. Eğer kabullenici ve teslimiyetçi olursanız olumlu etkilerini göreceksiniz.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşleri yetiştirmekte zorlandığınız bir gün yaşayabilirsiniz. Günlük işlerin ve aksiliklerin içinde sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde tükendiğinizi hissedebilirsiniz. Gizli kalmış olaylardan dolayı kabullenme içine gireceğiniz zamanlar var. Üstlerinizle ilgili konulara dikkat edin.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dağınıklık hali ve yeteri kadar kendinizi verememe durumu yaşanabilir. Sakin olun ve odaklanın.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca mutluluğu ve huzuru zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek ortamlarda yer alarak ve evinizde bulabilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bugün, iş hayatınızda problemlere açık bir enerjiden geçerken, cinsel bölge rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Bugünlerde hesap işlerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütebilir, gizli anlaşmalar yapabilir, hayatınıza dair gizli özel konulara eğilebilirsiniz. Metafizik ve okült bilgilere ilginiz artabilir.
11 Ocak 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yönsüz ve kararsız olabilirsiniz. Sağlık sorunları, gerginlikler olası. Ebeveynlerle çatışmaktan kaçının. Uzun vadeli planlarınızı gözden geçireceğiniz durumlar gelişebilir. Gün içinde bir yandan derin anlam arayışları diğer yandan kararsızlık söz konusu olabilir.
Reklamı Kapat