Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz.
11 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.
11 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor. Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.
11 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Kafanızdaki küçük doyumları ilk fırsatta değerlendirmelisiniz. Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın ağır bastığı bir güne başlıyorsunuz. Melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda kafanız karışık olabilir. Bilinçaltınızda çözemediğiniz konular sıkıntı verebilir. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Zehirlenmeler yaşanabilir. Alkol, sigara gibi keyif veren ürünlere eğiliminiz artabilir. Aşırıya kaçabileceğiniz bir gündesiniz. Güneş-Plüton kavuşumu, kariyerinizde güçlendiğiniz, zirveye tırmandığınız bir zaman diliminde olabileceğinizi gösteriyor. Kariyerinizde güçleniyorken özgüveninizi bastırmalısınız. Gücünüzü abartılı kullandığınızda yıkıcı sonuçlar yaşayabilirsiniz. Artık ben zirvedeyim dediğiniz an bir bakarsınız her şey kül olmuş. Eğer ki, bu gücü mütevazi bir şekilde kullanır, bireysel başarı yerine takım çalışmasına inanırsanız, kariyeriniz beklediğinizden çok daha güzel yerlere gelecektir. Çalışmayanlar ise bugün gelecek kaygısı yaşayabilirler. Özellikle bu düşüncelere fazla takılabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Kaygılarınızdan ötürü kendi kendinizin enerjinizi düşürebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Fikirlerini paylaşıyorsun!Bugün akıl almak değil aslında fikirleri paylaşmak günü. Önemli bir toplantı ya da organizasyon için hazırlık yapman gerekebilir. Düşüncelerin ile tavırların bir olması iş yerinde takdir toplamana neden oluyor. Bununla birlikte seni suiistimal eden insanlara mesafe koyuyorsun. İyilikten maraz doğar bunun için demişler. Bazı tartışmalar sayesinde gerçekler ortaya çıkabilir. Bugün biraz kendine zaman ayırmaya ne dersin? Uzun zamandır ihmal ettiğin kişisel bakımına zaman ayırmak isteyebilirsin. Güzelliğine düşkün olduğun bugün, sadece kendinle değil birlikte olduğun kişinin stili ile de ilgileneceksin. Eğer sevgilin yoksa bulunduğun ortamda tanımadığın birinin sana olan ilgisini hissedebilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çıkara dayalı olaylar olabilir ve siz zor durumda kalabilirsiniz, taraf tutmadan biraz daha geri planda kalmalı ve olayları gözlemlemelisiniz.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda fark edemediğiniz ve bugün açığa çıkan konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gizli kalan olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. İşleriniz istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Bugün günlük bitirmeniz gereken işlere yönlenmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Tükenme yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç konuda yardımcı olabileceğine inandığınız insanlardan destek istemeniz gündeme gelebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca üstlerinizden ve çalışma ortamınızdaki kişilerden destek görebilir, yaratıcılığınızı kullanarak iş hayatınızda daha fazla dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde tahammülünüzü sınayabilecek olaylar yaşayabileceğiniz için, problem olan konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Sizin kariyer hayatınızda meydana gelecek olan bu güçlü görünüm önemli kişilerden destek alıp, işinizde risk gibi görünen farklı konulara yönelik atılım yapacağınıza işaret ediyor. İnşaat sektörüyle ilgili gelişmeler de ayrıca önem kazanabilir.
11 Ocak 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu duygularınız çok değişken. Sizi anlayan, uyumlu insanlarla birlikte olmaya çalışın. Statü, kariyer ve ailevi konularda geçmişin yaraları zihninizi meşgul edebilir. Bugün sorun yaşamamak için hayaller ve günün gerçeklerinin uyumlu olmasına özen gösterin.
Reklamı Kapat