Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Gözü karalık ve cesaretsizlik, yüreğinizde sürekli yer değiştiriyorlar. Çok heyecanlı bir fırtınanın içine girip girmemekte kararsızsınız. Gönlünüz ve vicdanınız bugünlerde çatışma içinde görünüyor.
11 Ocak 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün içinde insan unsurunun olmadığı bazı olumsuz gelişmeler, bir kez daha düşünmenize neden olabilir. Pek bilgi sahibi olmadığınız bir işe, içinde fazlaca güven beslediğiniz kişilerin bulunması nedeniyle, küçük çapta ortak olmayı düşüneceksiniz.
11 Ocak 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor. Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor.
11 Ocak 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Göstereceğiniz hassasiyet, sonradan yaşayabileceğiniz bazı üzüntülerin önünü kesebilir. İletişim konularını biraz daha dikkate almanız yarar var.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün umutlarınız yeniden yeşermeye başlayacak. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda, aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım alabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri değişik fikirleriyle sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda bu görüşlerden çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parayla ilgili işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Yeni bir yatırım düşünebilirsiniz. Fakat bugün maddi konularda riskli bir gündesiniz. Elinizdeki paradan çok daha fazlasına borçlanırsanız, kapatmakta zorlanabilirsiniz. Maddi değeri olan eşyalarınıza da dikkat edin. Güneş-Plüton kavuşumu sizi birkaç konuda etkiliyor. Öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü hissetmenize rağmen ufak bir ihmalkarlık hastanede vakit geçirmenize neden olabilir. İlacınızı ve kontrollerinizi ihmal etmeyin. Bunlara dikkat ederseniz tam tersine zinde ve sağlıklı bir döneme gireceksiniz. Duygu durum değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Bu görünüm bilinçaltınızdaki olayları ya da kişileri silmeniz için bir fırsat verecektir. Fakat silmek yerine daha da üstelerseniz, Plüton'ın etkisiyle saplantı haline getirebilirsiniz. O yüzden bu kavuşum aslında doğru tercihler yaparsanız ruhsal olarak arınmanızda sizi destekleyecektir. Güneş-Plüton artık sizleri değiştirmeye dönüştürmeye geliyor. Küllerinizden doğmak için, yeni bir hayata başlamak için sizi destekliyor. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Gerçekçi davranıyorsun!Şaşırtıcı gelişmelerle dolu bir gün seni bekliyor. Ay?ın konumu sende bireysel hareket etme isteği uyandırabilir. Örneğin, öğrenci yurdunda kalan bir Kova burcuysan ya da ev arkadaşların varsa ortak harcamalar yapmak yerine, kendini onlardan soyutlayabilirsin. Sürekli birileriyle iç içe olmak bir zaman sonra seni boğuyor. Şu günlerde, odaklanmak istediğin tek şey kendin? İkili ilişkilerde sabretmek ve cesaretini toparlamalısın. Eski aşklar sana geri dönüş yapsa bile, daha gerçekçi yaklaşımlar sergileyeceksin. Kariyer hayatında, farklı alanlarda çalışmalar yapabilirsin. Uzman olmadığın konular seni biraz korkutabilir. Zor işlerin ustası olduğunu hatırla ve elindeki işleri bugün özellikle yarım bırakma.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızla ilgili sorunları çözümlemek için harika etkiler altındasınız. Borç ve alacak dengesini oluşturabileceğiniz güzel bir gün.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel donanımınızı kullanacağınız işlere yönlenmek sizin için daha iyi olabilir. Gün içindeki ufak tefek işlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler günü daha rahat geçirmenize neden olabilir. Hayatınızda gizli kalmış olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi yormayacak olan işlere zaman ayırın. Böylelikle sevdiklenizle sakin kafayla vakit geçirebilirsiniz.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. İnsanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın. İş ve aşk birarada yürümez demeyin.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca patronlarınız, aile büyükleriniz ve kurumlarla ilgili problemlere açık bir enerjiden geçerken, toplum içinde kendinizi nasıl ifade ettiğinize özen göstermelisiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, ev ve aile ortamına zaman ayırmak için ideal bir zamandasınız.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Bugün bilinçaltınız sizi zorlayabilir. Geçmişten gelen bir takım korkularınız su yüzüne çıkacaktır. Eskiden beri görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir ya da gizli niyetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Soğukkanlılığınızı elden bırakmamakta fayda var.
11 Ocak 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda objektif olun. Gün boyu riskli harcamalardan kaçınmak önemli. Ailenizin sağlık sorunlarıyla meşgul olabilirsiniz. Olaylara fazla tepkisel olmadan, objektif yaklaşmak faydalı olur. Sağlık sorunları açığa çıkabilir.
Reklamı Kapat