Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Karşınızdakinin kişisel kaygılarıyla ilgili davranışlarını üstünüze alınmamalısınız. İkinizi de hızla etkisine alan elektriklenmede, sevgili adayınız sizin kadar hazırlıklı görünmüyor. Bunu günden güne hissedeceksiniz.
11 Ocak 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında küçük yanılgılar büyük sonuçlar getirebilir. Çalışma arkadaşınızın ne kadar sabit fikirli olduğunu en iyi yine siz biliyorsunuz. Onu en sonunda ikna ettiğinize, inanmış görünüyorsunuz.
11 Ocak 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor. Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız tespitler, seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir.
11 Ocak 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk konularında yabancısı olduğunuz sorumluluklarla tanışabilirsiniz. Etkilendiğiniz kişinin ilişkiye hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim kurarken sözcüklerinize dikkat etmelisiniz. Bulunduğunuz çevrede söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. İletişim kurduğunuz kişiler iş ortamındaysa ağzınızdan çıkan ufak bir kelime gitgide olayı büyütebilir. Eğitim hayatında da elinizde olmadan gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz veya akrabalarınızdan da beklemediğiniz bir tutum görebilirsiniz. Güneş-Plüton kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizi güçlü hissettiğiniz, başarılarınızın konuşulacağı bir gün geçirebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz, emek verdiğiniz konuların meyvesini alabilirsiniz. İşinizle veya özel yaşamınızla ilgili hep olmak istediğiniz yere erişebilirsiniz. Fakat güçlenirken daha fazlası için zorlarsanız; Plüton'un kül etmek için fırsat kolladığını hatırlatmak isterim. Ölçülü ve mütevazi oldukça başarı sizinle olacaktır. Bir diğer konuysa sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem ruhsal hem fiziksel güçleniyorsunuz ama en ufak bir ihmal sağlığınızda problemler yaratabilir. Partnerinizle aranızdaki ilişki daha da tutkulu bir hal alabilir. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: İletişimin güçleniyor!Bugün otokontrolünü sağlaman biraz zor olabilir. Sabır, dayanıklılık bir test gibi olacak ancak başarılarını engelleyen insanlara karşı en güçlü silahın olacak. Herkesin gözünün üstünde olduğunu hissedebilirsin. Bu durum egonu okşarken varsa eğer partnerinin ufak çaplı kıskançlık krizleri geçirmesine neden olabilir. Merak etme, bu kıskançlıklar günün büyüsünü bozmayacak. Özel bir gün istiyorsan, bundan daha uygun bir gün olamaz? Yıldızların desteği üzerinde! Evliliğinde sorunları olan bir Oğlak burcuysan, eşine rahatsızlık duyduğun tüm konuları anlatacaksın. İyi bir dinleyici olursan, onun da haklı olduğunu anlayacaksın. Ailenle ilgili gelişmeler de yaşanacak. Özellikle gayrimenkul alım satımlarında ya da birikimler konusunda önerilerini sunmaktan geri kalmayacaksın.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten getirdiğiniz korkular ve yanlış yargıları değiştirmek için kendinizle büyük bir mücadele verebilir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar duyusal hissedebilirsiniz.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Arkadaş gruplarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Denekteki işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. İşten gelecek destekler sizi gün içinde çok fazla rahatlatabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sonlanmalar yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili hareketli bir gün. Romantik zamanlar yaşayıp hayatın tadını çıkaracaksınız.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. İşlerinize verdiğiniz önemi sevdiğinizede verin.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda enerjinizi en iyi şekilde aktarmanızı, yeni tanışmaları ve görüşmelerinizi destekleyen görünümler sözkonusu iken, bugün her alandaki görüşmelerinizde yeteneklerinizle takdir görebilirsiniz, ancak arkadaş çevrenizle ilgili sorunların gündeme gelebileceği bir zamandasınız.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. Son derece güçlü olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Gayrimenkul yatırımlarınızda değer kazanan hamleler yapabilirsiniz. Tapu işlemleri gündeminizi meşgul edebilir. Çevreniz tarafından ciddiye alınmak, otoritenizi sağlamlaştırmak için bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın.
11 Ocak 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık hassasiyetleri olabilir. Eş partner ilişkilerinde objektif davranın. Anlaşma beklediğiniz işler için koşulları gözden geçirmek  gerekebilir. Gün boyu yazılı işleri kontrol etmek faydalı olur.
Reklamı Kapat