Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde her şey yolunda görünüyor. Bugün çok sık aralıklarla aranabilirsiniz. Sevgilinizin hafta sonuna yaptığı planlara, işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız.
11 Ocak 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bir problemle ilgili tutumunuz gerçekçi de olsa, pek sempati toplamıyor. Dejenere ilişkilerin iş yaşamında kangrene yol açtığını düşünüyorsunuz. Bu ilişkilere meydan verilmemesinden, varsa da tasfiyesinden yanasınız.
11 Ocak 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Şahsi harcamalarınızı da kısmanızda yarar var. Daha ekonomik yaşamak, masrafları en aza indirmek istiyorsunuz. Ama aile içinde buna yönelik aldığınız kararlarda, çifte standart uyguladığınız düşünülüyor.
11 Ocak 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı haklı suçlamalara karşı hazırlıklı olun. Önümüzdeki günler içinde akraba arasında bir tartışmanız olabilir.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ısrarlara karşı biraz savunmasız görünüyorsunuz. Küçük ısrarlarla sizden istenilen birçok şey, şu günlerde kolayca elde edilebilir. Sağlam karakterinizin teslimiyetçi günlerindesiniz. Bir konuda aldığınız karara uymanız yönünde baskılar söz konusu. Kararı geri alma durumunuz ve de çok hakkınız olmasına karşın, uygulama eğilimine gireceksiniz.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinize odaklanacağınız bir gündesiniz. Bugün sert açılar mevcut, evinizin içinde tadilat veya tamirat gerektiren şeyler varsa küçük kazalara karşı dikkatli olun. Aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Ufak sorunlar uzayarak çok başka yerlere gidebilir. Yanılgılara açık bir gündesiniz. Ailenizle ilgili kulağınıza çalınan her şeye itibar etmeyin. Önce ailenize gerçeği sorup, sonra karar verin. Aile bireylerinden birinin sağlık sorunu da ortaya çıkabilir. Güneş-Plüton kavuşumu maddi varlıklarınızı ön plana çıkaracak. Maddi getirisi yüksek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu bir iş ya da gayrimenkul yatırımı olabilir. Giderek parasal sorunlarınızı atlattığınızı düşünebilirsiniz. İşinizde terfi olabilir; maaşınız artabilir. Bu kavuşum sizi maddi olarak güçlendirecek ama bir şartı var. Eğer gereğinden fazla harcama yaparsanız, sonrasında kapatmakta zorlanabilirsiniz. Elinizdeki parayı biriktirmek yerine hep daha fazlası için riskler alırsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Elinizdeki parayı korumak önceliğiniz olmalıdır. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Geçmişi geçmişte bırakıyorsun!Bazı zorlukların üstesinden gelmek için olumlu düşünmek şart! Bugün alacağın haberler hemen canını sıkmasın. Her şerde bir hayır vardır. Davranışlarında zaman zaman değişiklik göstermen ikili ilişkilerde gergin saatlere neden olabilir. Kendin ile kavgan var ama çevrende buna tanık olan yok. Bugün geçmişi geçmişte bırakmanın en doğrusu olduğunu düşünüp, seninle ilgilenen insanlara şans vermek isteyebilirsin. Bir ilişki istemiyor olabilirsin fakat karşındaki insanı tanımak, onun sırlarına ortak olmak seni heyecanlandırıyor. Eğer çalışan bir Yay burcuysan bir iş arkadaşından kahve içme teklifi alabilirsin. Ortak hesaplar konusunda eşinle bir anlaşmaya gidebilirsin. Fiziksel görünüşüne daha çok dikkat edeceksin. Vücudunu korumak ve dengede tutmak adına spora yazılabilirsin.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile yaşamınıza dair konuların gündemde olacağı ve değişken şartlar karşısında ruhsal anlamda yorulabileceğiniz bir gün olabilir. İkili ilişkilerde heyecanlı sürprizlere açık olun.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Babanızla ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız konulara çekileceğiniz zamanlar var. Eskiye ait konular tekrar ortaya dökülebilir. Gün içinde bitirmekte zorlandığınız işlere yönelebilirsiniz. İşlerin akışı yavaş olabilir. Yaşanacak olaylara karşı sakin kalmakta fayda var.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etra-fınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız. Yalnızsanız bir ilişki isteyip istemediğinize artık karar verin.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.Destek beklenilen he konuda karizmatik, güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Parasal kazancınızda gözle görülür bir artış görülse de herkese güvenmeyin. Menfaatine düşkün insanlar çevrenizi sarabilir. Kendi çıkarlarınızı da asla göz ardı etmemelisiniz.
11 Ocak 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güvenli alan yaratma ve huzur bulma arayışınız yüksek. Geçmişte yaşanmış konularda hassasiyetler açığa çıkabilir. Gün boyu  konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Finansal risklerden kaçının. Dikkat gerektiren işleri iki kez kontrol edin.
Reklamı Kapat