Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sizde biraz cesaret noksanlığı gözleniyor. Bunu yenmek için aşka hamle yapmanız gerekiyor. Aşkı, bu duyguyu yepyeni tanıyormuşçasına yaşayacak enerjiyle dolusunuz.
11 Ocak 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Yaşadığınız doyumu, şansınız olarak yorumluyorsunuz. İş yaşamınızda, aynı zamanda inançlarınızı sergileme imtiyazınız var. Ama bu, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor
11 Ocak 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan yorumları algılayamıyor ve çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesine üzülüyorsunuz.
11 Ocak 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal dünyanızı hareketlendirmeniz için, sizinle yakınlaşmaya niyetli biri var çevrenizde. Bunu görmelisiniz.
11 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçen günlerde, doğrudan sizinle ilgili haksızca bir benzetmenin hazımsızlığını artık üzerinizden atmanız gerekiyor. Kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız genel bir güvensizlik içindesiniz ve arkadaşlarınızın zaaflı yorumlarıyla bu kadar yıkılmanızın altında da bu sorun yatabilir. Bugünlerde kendinize yönelip birtakım yenilenmelere açık olmanızda yarar var.
11 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı frenlemeniz gereken bir gündesiniz. Abartılı duygu durum değişiklikleri yaşayabilirsiniz. İyimser bakış açınızı kaybedip, kendinizi hep kötüye odaklayabilirsiniz. Geçici bir zaman dilimi, hayallerinizden asla vazgeçmeyin. Eğitim, hukuk, seyahat konuları gündeminizde olabilir. Seyahatlerde özellikle siz araç kullanıyorsanız hızı abartmayınız. Sert açılar var, aşırı hız ve dikkatsizlik istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. Güneş-Plüton kavuşumu ilişkinizde ve evliliğinizde etkisini gösterecektir. Partnerinizle güç savaşlarına girmeyin. İki taraf birbirine üstünlük kurmak, dediğini yaptırtmak isteyebilir. Hem siz hem partneriniz aşırı kıskançlık yapabilir. Özellikle her şeyi ince ayrıntısına kadar ajan gibi sorgulamanız bardağı taşırabilir. İlişkide “ben” değil, “biz” demeyi denemelisiniz. Eğer duygularınızda aşırıya kaçmazsanız, ilişkiniz daha da güçlenir. Sevgiliyseniz evlilik yoluna girersiniz. Evliliğiniz bitmek üzereyse tekrardan barışabilirsiniz. Büyük bir tutkuyla ilişkinize devam edersiniz. Ortak iş açmışlar varsa ortağınızla da aranızda otorite sorunu yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
11 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Üzerindeki yüklerden arınıyorsun!Kafan rahatlıyor! Ay?ın konumu hukuksal sorunlarda önemli gelişmeler ve kazançlar yaşayacağını işaret ediyor. Uzun zamandır kördüğüm haline gelen davaların çözüme yaklaşırken, kendini şanslı ilan edebilirsin. Bu durum aynı şekilde vergi, kredi, bankalarla ilgili sorunları olan Yengeçleri de etkiliyor. Aynı zamanda eğitim konusunda önemli atılımlar yaşayabilirler. Kalbi kırılmış gönüllere bugün güzel haberler vereyim: Küsmüş ve aynı şeyleri yaşayıp yeni hayallerin peşinden koşan bekâr bir Yengeç burcuysan, ilginç tesadüfler, hayatının akışını değiştirebilir. Ağladığın, kendine dert edindiğin konuların çözüme kavuşması bu sefer sevinç gözyaşları dökmene sebep olacak. Üzerindeki yükleri teker teker bir tarafa atacaksın.
11 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşantınızın gerekliliklerini sıralayarak onları gerçekleştirmek isteyeceğiniz önemli bir gün. Sosyal çevrenizle aranızda yardımlaşma söz konusu olabilir. Çevre ile ilişkilerinize belli bir sınır çekebilirsiniz.
11 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için isteyebilirsiniz. Yolculuk planları için çevrenizdeki insanları da heveslendirebilirsiniz. İnanç ve felsefelerle ilgili konularda düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceğiniz zamanlar var. İşlerinizdeki yavaşlama canınızı sıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı olaylar yaşanabilir.
11 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İddialı davranıp yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sorumluluğunuz artarken kazancınız da artacak.
11 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin.
11 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.
11 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler. İkili ilişkileri mercek altına alan 7. evinizde meydana gelecek. Gerek özel gerek iş yaşamınızda radikal değişimlere adım atmak üzere ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Bu enerjiyi kendi adınıza pozitif yönde kullanmanız önemli olacaktır.
11 Ocak 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu dargörüşlü insanlarla çatışabilirsiniz. Objektif davranmak önemli. Kendinizi anlatma çabanız yüksek. Duygusal yoğunluk kafa karışıklığına yol açabilir. Kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat