Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aklından geçenleri açık açık söylediği için daha önce yaşadığınız endişeleri artık yaşamıyorsunuz. Onunla ilgili zaten olumlu olan düşünceleriniz, her geçen gün daha da pekişiyor. İşler yolunda.
12 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşmeniz olabilir. Konuyu yakından bilenler sizden yana, rahat olun. Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık, kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor.
12 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilgili yeni açılımlar söz konusu, bazı fırsatlarınız var. Bir alacağınıza karşı duruma razı olmuş gibi davranıyorsunuz. Siz böyle davrandığınız sürece, karşı tarafı daha da rahatlatabilir.
12 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Gereksiz yere incinmemek için doğru değerlendirmeler ve tespitlerle beklentilerinizi aza indirebileceksiniz.
12 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapatıyor ve ilgilenmiyorsunuz. Bugün bu konuyla ilgili bir tartışmada yine savunmaya geçip eleştirilere ilgisiz tavır alacaksınız. Yakınlarınızla ilgili alacağınız bir haber sizi bugünlerde şekillendirebilir. Birkaç gününüzü akraba çevrenizde geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlık konularında sevineceğiniz haberler var.
12 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün tamamında Terazi burcunda hareket ediyor. Bugün biraz daha sert etkiler altında olabilirsiniz. Özellikle gönül ilişkinizde Ay'ın Mars ve Satürn ile kuracağı gergin etkiler nedeniyle istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ay, günün devamında saat 18:15'te boşluğa giriyor olacak. Yarına kadar duygusal hayatınızda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
12 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğin insanlara zaman ayırmak isteyebilirsin!Ay, karşıt burcunda hareket ediyor. Bulunduğun konumu sorgularken,” kariyerimi daha fazla nasıl ileriye götürebilirim” gibi soruların hesaplarını yapıyor olacaksın. Umudunu kaybetmiş gibi hissedebilirsin fakat gökyüzü sana güzel haberler yollayacağını söylüyor. İş dünyanın yoğunluğunu bugün biraz hafifletmek isteyip, sevdiğin insanlara zaman ayırmak isteyebilirsin. Uzun zamandır ertelediğin aile ziyaretini gerçekleştirmen için güzel bir gün olduğunu belirtmek gerek. Sevgilinin ailesiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Sevgilin kendini kötü hissettiği noktalarda ona verdiğin destek ilişkiniz açısından önemli olacak. Akşam saatlerinde yakın arkadaşınla önemli bir konu üzerine telefon görüşmesi yapabilirsin.
12 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler konusunda tercihlerinizi sorgulayabilir ve hatalı kararlarınızdan dönmek isteyebilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili yapacağınız önemli bir plan sizi keyifli bir başarıya taşıyabilir.
12 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde planlarınızda değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde kararsız davranabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içine gireceğiniz zamanlar var. İletişiminizde baskın bir üslup tercih edebilirsiniz, dikkatli olun. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda uğraşı içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli koşullar söz konusu.
12 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konularında partnerinize anlayışınız oranında şanslı olacağınız bir dönemdesiniz. Sevginizi gösterin ve onu anlamaya gayret edin.
12 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.
12 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz ve aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerine açık bir zaman diliminden geçmektesiniz. 17.00 sonrasında ev temizliği, hijyen ve bakımla ilgili konulara yönelebilir, çalışma hayatınızı ilgilendiren konulara hız verebilirsiniz.
12 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars ile Neptün arasında destekleyici bir görünüm meydana gelecek. Oldukça sezgisel, şairane içe dönmeye müsait bir gün sizi bekliyor. Spiritüel çalışmalar, metafizik konularla ilgilenmek için şahane bir gün. Duygularınızın sesini dinleyin.
12 Haziran 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün günlük işlerinizde sizi zorlayacak bir kararla karşılaşabilirsiniz. Kararınızı verip fikrinizi belirtmeden önce tüm açılardan düşünüp olayı her açıdan tarttığınıza emin olun.
Reklamı Kapat