Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bir bütünlük içinde ilişki sürdürmenize rağmen, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğmek zorunda kalabiliyorsunuz. Uzun zamandır baş başa kalma hayalinizi gerçekleştirmeniz bugün de zor.
12 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Sizden bugünlerde hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destekler istenebilir. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı ilginizi arttırmanıza neden olacak.
12 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugün bazı alım satım işleriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu anlamda çok yorulacaksınız. Beklediğiniz para bir süre daha elinize geçmeyecek.
12 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Her sorunu kendi başınıza aşmaya çalışmamalısınız. Hazırlıksız olduğunuz konularda size yönelmiş destekleri görmeniz gerekiyor.
12 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yorucu geçen günlerden sonra dinlenmeyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, ama yine yorucu bir gün sizi bekliyor. Yapmanız gereken sürüyle özel işiniz var. Hepsini dar zamana yığmak bazı ziyaretlerinizi biraz aksatacak gibi. Geç saatlerde yapacağınız ani bir program, sizi bu gece uykusuz bırakabilir. Sürprizlerle dolu bir gece geçirebilirsiniz.
12 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, tüm gün Terazi burcundaki hareketini sürdürüyor. Ay'ın önce Mars sonra da Satürn ile oluşturduğu sert açılar sebebiyle bugün aile içerisinde tansiyon yükselebilir. İstemeden de olsa kalp kırabilirsiniz. Evinizin içinde kendinizi riske atacak işlerden uzak durmalısınız. Ay, akşam itibariyle 18:15'te boşluğa giriyor. Yarına kadar boşlukta kalacak olan Ay, evinizde eksik kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
12 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişe dair haberler alıyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bir yakınına verdiğin maddi desteğin bugün de sana geri dönmediğini fark edebilirsin. Bu sebeple gereksiz harcamalardan kaçınman gerekebilir. Üst üste gelecek birtakım aksilikler atacağın yeni adımlara engel olabilir. Sabırlı ol! Ne de olsa her şey olması gereken zamanda olur. Öğleden sonra geçmişte kaldığına inandığın bir ilişkinle ilgili haberler alabilir, iletişim kurmak isteyebilirsin. Evliliğinde sorunlar varsa, olumlu ya da olumsuz artık yeni bir yol çizmek isteyeceksin. İlişkin varsa, sevgilinle birlikte kısa tatil planları yapabilirsin. Akşam saatlerinde arkadaşınla yapacağın yürüyüş, sohbet iyi gelecek.
12 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızla ilgili bazı endişeler aslında yeni fırsatlar olarak karşınıza gelebilir. İlişkinizdeki inatlaşmalara karşı daha hoşgörülü olmanız doğru olacaktır.
12 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde açık düşmanlara karşı tedbirli olmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerle aranızda huzursuzluk çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
12 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konusunda disiplin problemi yaşayabilir, aynı şeyleri tekrar etme fikrinden uzaklaşabilirsiniz. Aşk konusunda ise karşı cinsten ilgi göreceksiniz.
12 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak.
12 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
12 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim uzaktaki sevgilinizle aranızda telepatik bir bağ kurmanızı sağlar. Konuşmadan hissederek her şeyi algılarsınız. Tutkulu beraberlikler kalp gözünüzle açılım yaşar. Sahiplenme, koruma, idealize etme temaları baskın olarak hayatınızda olacaktır. Çocuğunuz için de fedakarlıklar yaparsınız.
12 Haziran 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklemediğiniz bir eleştiri alacaksınız, bunu çok üzerinize almayın. Bugün sosyal çevrenizle, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, akrabalarınızla anlaşamayacağınız konular olacak. Ama bu durum size ileride kullanabileceğiniz yeni iletişim yöntemlerini öğretecek.
Reklamı Kapat