Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizdeki yaratıcılık günden güne artıyor ve farklı bir boyuta ulaşıyor. İlişkinizi daha da farklı hale getirmek için sevgilinizle konuşup kendinize değişik sosyal aktiviteler seçebilirsiniz.
13 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş konusunda sağlam kararlar verebileceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girişebilir ve ileriye dönük yatırımlara ilgi gösterebilirsiniz.
13 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün yapmanız gereken bir ödeme yüzünden sıkışabilirsiniz. Bir arkadaşınız veya ailenizden borç almak zorunda kalabilirsiniz. Bundan böyle borçlanırken daha bilinçli hareket etmelisiniz.
13 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakınlarınızın ihmali yüzünden bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu soğukkanlılıkla çözmeye çalışın.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki dayanılmaz yenilenme ihtiyacı, zorlama şeyler yaşamak istemeyişinize bir tepki olabilir. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz. Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle barışma gayreti içindesiniz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, bunu biraz saplantı gibi yaşamanıza neden olabiliyor.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay İkizler burcundaki ilerlemesini sürdürüyor olacak. Borçlarınız, kredileriniz gündeminizde olabilir. Kritik bir rahatsızlığınız varsa daha iyiye gittiğini belki de ameliyata gerek kalmadığını öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde netleşen Ay ve Venüs arasındaki güzel açı sayesinde maddi anlamda olumlu haberler alabilirsiniz. Miras konunuz varsa bu konuda da lehinize bir gelişme olabilir. Eşinizin mali durumuyla ilgili de güzel desteler alabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağın haberler keyfini yerine getirecek!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Merkür?ün geri hareketi bugün yargılayıcı tarafını biraz daha ön plana çıkarıyor. Çevrendeki insanlara eleştirel bir tavırla yaklaşabilirsin. İnsanların bu süreçte ne kadar bencil davrandıklarını eleştirebilirsin. İletişim araçlarıyla yaşayacağın sorun canını fazlasıyla sıksa da gün sonunda projenle ilgili alacağın haber keyfini fazlasıyla yerine getirebilir. İşinden memnun değilsen, çalışmalarının karşılığını yeterince alamadığını ve geleceğini garanti altına almak adına neler yapman gerektiğini uzun uzadıya düşünebilirsin. Uzun zamandır ilişkin varsa, ilişkini bir adım ileriye taşımak isteyeceksin. Ailenin sana vereceği her destek bugün ayrı bir önem taşıyacak.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda beklentilerinizi karşılayabilir ve borç kredi gibi konularda ön görüşmeler fikir alışverişleri yapabilirsiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yönden bağlayıcı koşullara doğru çekilebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi yorabilecek koşullara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Öğleden sonraki zamanlarınızı daha keyifli geçirebilirsiniz. Daha eğlenceli ve şanslı koşullar söz konusu.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarınızı toparlamak hususunda biraz sıkıntı yaşayacaksınız. Partnerinizle olan romantik bağınızın güçleneceği bir zaman dilimine giriyorsunuz.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, zaten doğanız gereği kuvvetli olan hisleriniz, iyice öne çıkmaya başlayabilir. Bu durum sizi, ilişkileriniz konusunda çok daha hassas yapacak, çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermenizi sağlayacaktır.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile yaşamınıza ağırlık verebilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir ve evde sevdiklerinizle eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Alım satım işlerinizde başarı olan bugün, finansal konularda beklediğiniz bir parayı alabilir, özel hayatınızda romantik bir teklifle karşılaşabilirsiniz.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, paylaşım alanınızda hareketlenme gündeme getirir. Giderlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Spiritüel konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, vergi, sigorta ödemek gibi konuları halletmek iş akışınızı rahatlatıyor.
13 Mart 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattan bir keyif alıyorsunuz bir almıyorsunuz. Hislerinizi de yaşam ritminizi de dengelemekte zorlanıyorsunuz. Ailevi konular, evinizle ilgili düzenlemeler hem size iyi geliyor hem de bazı öngöremediğiniz konular kafanızı karıştırıyor. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi gelecek. Kariyer hayatında yükselmeler söz konusu.
Reklamı Kapat