Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde daha atak olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir şeylerin olgunlaşması için koyduğunuz zamanı sürekli uzatmamalısınız. Duygularından ve kendinden emin tavırlarınız karşınızdakine daha çekici gelecektir.
13 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Planlı çalışmalarınız kazancınızla ilgili yeni beklentilerinize cevap verecek. Daha iyi bir pozisyonda olma isteğinizi yararsız kişilere ulaştırıyorsunuz. Bir süre daha beklemeniz gerekebilir.
13 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu. Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir.
13 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Birtakım konularda umut bağladığınız yerlerin, bir oyalama taktiği uyguladığı yönündeki endişelerinizde gerçeklik payı var.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız telefonları iyi değerlendirmeli ve önemli bir fırsata ilk adımı atacağınızı görebilmelisiniz. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınızın, sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşebilir.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay İkizler burcunda hareketini sürdürüyor. Sizler için pozitif bir güne adım atıyorsunuz. Başarılarınızla bulunduğunuz topluluk içinde kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yardım kuruluşlarında görev almak isteyebilirsiniz. Akşama gelirken Ay'ın Venüs ile güzel açısı gönül ilişkinizde de şansınızın açıldığını gösteriyor. Yalnızsanız dostlarınız vasıtasıyla biriyle tanıştırılmak istenebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarını kısıtlıyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Ay?ın konumu bugün yenilikleri kapına getirirken bildiklerinden şaşmak istemeyebilir, kendi doğrularında hareket etmek isteyebilirsin. Yetiştirmen gereken işlerin biriktiğini görmek canını sıksa da, birkaç teknik sorundan sonra üstesinden geldiğini görebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam yemeği yiyerek günün stresinden tamamen uzaklaşacaksın. Gün sonunda sana karşı duyulan güvenin arttığını görebilirsin. Akşam saatlerinde, kardeşin yahut kuzeninle ilgili bir konu, ailenin gündemine oturabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmak isteyebilirsin.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve sevgi ilişkilerinde karşılıklı anlayışın hâkim olduğu ve ortak kararlar alabileceğiniz önemli bir gün. Karşınızdaki kişinin beklentilerine uyum sağlamayı öğrenmelisiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dernekteki işlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte işteki sorumluluklarınız da artabilir. Üstlerinizle birlikte yeni girişimlerde bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kendinize ayıracak zamanınız olacaktır. Şanslı koşullar söz konusu.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sektör değiştirmek istiyorsanız uzun bir sürece adım atacaksanız uygun bir zamandasınız. Girişim yapan Aslan’lar yüksek başarılar elde edebilir.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendinizi kalabalık insan gruplarının arasına atabilirsiniz. Ancak; kalabalığa kaynayıp gitmeyecek, kendinizi ön plana çıkararak insanların sizi fark etmesini sağlayacaksınız.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam olumlu destekler alırken, sosyal ortamlar ve davetlerde yer alabilir, eğitim öğretim ve görüşmelerden yana fırsatlar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda teklif ve davetlere açık olduğunuz bir zamandasınız.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, arkadaşlarınızla bol iletişim kuracağınız bir güne işaret ediyor. Sosyal çevrenizde herkes can kulağıyla sizi dinlemek ister. Fakat bazen lüzumsuz yere boş laf edilen ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günü sakin ve huzurlu bir ortamda sevdiğiniz kişiyle keyifli bir yemek yiyerek tamamlayın.
13 Mart 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok zorlayıcı bir gün olabilir. Sakince bitirmeye çalışın. Aslan burçlarına çok acil tatil öneriyorum. Mümkünse uzak bir yerlere gidin ve telefonunuzu da birkaç gün kapatın. Evrenle irtibatı kesin. Sadece kendinizi dinleyin. İnziva programına bile gidebilirsiniz. Ne zaman düzelecek diye soran çok Aslan burcu var. Ben de diyorum ki; her şey elinizde ama değilmiş gibi davranıyorsunuz.
Reklamı Kapat