Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin yakın bir zaman önce uygunsuz hareketlerinden fazlasıyla rahatsız oldunuz ve ona artık kuşkuyla bakıyorsunuz. Partnerinize bu hareketlerden vazgeçmesi gerektiğini söyleyin.
13 Mart 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde bu sıralar çok sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve iş arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Yakında amirinizden zam haberi alacaksınız ve bu kötü günleri geride bırakacaksınız.
13 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Son günlerde parasal açıdan sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve bunun sebebi de savurgan kişiliğinizden ileri geliyor. Parasal konularda kontrolü elinizde tutmayı öğrenmelisiniz.
13 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz ebeveynlerinizin sevgisini kazanabilirsiniz.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı ek sorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün tamamında Ay İkizler burcunda ilerliyor. Aile ve eviniz ile ilgili konulara vaktinizi harcayabilirsiniz. Evinizde dekor değişiklikleri yapabilirsiniz. Yeni bir obje bile sizlere güzel enerji verecektir. Sakin bir enerjiniz olacak. İş ve aile arasındaki dengede bazen işe ağırlık verdiğinizde ailenizden sitem duyabilirsiniz. Akşama gelirken netleşen Ay ve Venüs arasındaki güzel kontak sayesinde ailecek sevineceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendine odaklanmak istiyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bugün yalnızca kendi hayatına odaklanmak isteyebilirsin. Geleceğini şekillendirmek, yaşam standartlarını artırmak ve yeteneklerini keşfetmek önem kazanacak. Gün içerisinde tanışacağın kişiler sayesinde farklı iş alanlarına yönelebilirsin. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, banka kredilerine yönelmek zorunda kalabilirsin. Maddi olarak hayatını daha güçlü kılmak isteyeceksin. Eşinin ya da sevgilinin taleplerinden sıkılıp sert bir şekilde bunu dile getirme ihtiyacı hissedebilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, kardeşinden alacağın sevindirici haber sizi yeniden bir araya getirebilir.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal medya aracılığı ile önemli bir tanışma meydana gelebilir ya da ilginizi çeken kişi size ilk yaklaşımını sergileyebilir.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi koşullar gündeminizi etkileyebilir. Evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilmeniz söz konusu. İş hayatınızda üstlerinizle ilgili koşullarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyfinizi yerine getirecek koşullar söz konusu.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konulara eğiliminiz çok yüksek. Partneri olanlar zamanlarını partnerleri ile geçirmek isteyebilirler, bu da onları realiteden kopararak işlerini engelleyebilir.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ani verilen bir kararla seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay nedeniyle bugün ev içi ilişkilerinize adeta farklı bir gözle bakıyorsunuz. İletişimin hem özel hem iş hayatınızda oldukça önemli olduğu bir gündesiniz. İki farklı hanede vakit geçirebilir, ev ile iş arasında mekik dokuyabilirsiniz. Hareketli ve bol tempolu bir gün.
13 Mart 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbiniz bazı konuları dengeye koymak istese de maalesef ani çıkışlarınız, garip öfke patlamalarınız ve ruh halinizin sık sık değişmesi buna izin vermiyor. Kafanız çok bulanık. Son 7-8 yılda ekip biçtiğiniz konuların ya ekmeğini yiyeceksiniz ya da karmasını yaşayacaksınız. Her ikisi birden de olabilir.
Reklamı Kapat