Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi bir masal prensi gibi havalarda hissetme hakkınız elbette var ama unutmayın ki size bu gücü veren, karşınızdaki insanın duyguları ve size olan sevgisidir. Ya o da size, senin masal kahramanlığın ne işe yarar, bu bendeki aşk olmazsa derse.
13 Mart 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.
13 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.
13 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bunu başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir. Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkartmak istemediğiniz bir coşkunun varlığını çok belli ediyor.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay İkizler burcunda hareketine devam ediyor. Sizlerin kariyer konuları gündemde olabilir. Güzel etkiler aldığınız bugün içerisinde yöneticinizden güzel destekler görebilirsiniz. Çalışmıyorsanız kendinize koyduğunuz hedefler için eyleme geçebilirsiniz. Hiçbir şeyin size engel olmasına izin vermeyin. Akşama doğru Ay-Venüs arasındaki olumlu açının etkisiyle iş hayatınızda beklediğinizden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte başvurduğunuz bir işten geri dönüş alabilirsiniz. Maddi olarak da daha üst geliri olan bir teklif karşınıza gelebilir. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Köklü kararlar alıyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bugün beklentileri tam anlamıyla karşılayacağın başarılı bir gün olabilir. En küçük detayları bile kaçırmayacaksın. Özellikle yeni bir anlaşma için sunulan sözleşmelerdeki açıkları fark ederek ciddi sorunların önüne geçeceksin. Eksik olduğun noktalarda kendini eleştirmekten kaçınmayacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam geçireceksin. Ailenle yaşamaktan vazgeçmeyi düşünebilir, iş ya da şehir değişikliğini gündemine alabilirsin. Çevrende meydana gelen olaylardan etkileneceğin bugünde radikal kararlar alabilirsin. Ancak kimse için arabulucu olmak taraftarı da değilsin. Günün stresine bağlı olarak tükettiğin yiyecekler sağlık sorununu ortaya çıkarabilir.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. İletişim gücünüzün yüksek olmasıyla kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda hedeflerinize ilerlemek için daha fazla sorumluluk almaya hazır bir gündesiniz. Tanınma arzusu ile üstlerinizle daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Annenizle ilgili konular zaman zaman gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha şanslı koşullar oluşabilir. Gün içinde iletişim yönünde yoğunluk yaşayabilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Araştırma konularında oldukça verimlisiniz. Yeni bir konu öğrenmek üzerine oldukça başarılı olabilirsiniz, bir şeyler başlatmak için uygun bir süre olacak.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınıza, daha büyük önem vermeye başlayabilirsiniz. Öyle ki, kendinize vakit ayırmak bir tarafa, bunu aklınızdan bile geçirmeyebilirsiniz. Yine de, çabalarınız ve başarılarınıza bakarak keyif almanız ve rahatlamanız mümkündür.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda iletişim sorunları ile karşılaşabilir, anneniz ve kadınlarla iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz yükselecek ve kendinizi her alanda daha iyi ifade edebilme şansı bulacaksınız.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortasında İkizler burcunda seyahat eden Ay, kariyer alanınızda sizi hareketli bir haftayla buluşturdu. İkili konular ve olaylar zihninizi oldukça meşgul edecek. Hangi projeye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Karşınızdakilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.
13 Mart 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelsin hayat bildiği gibi modundasınız. Derin duygular besleseniz, duygusal anlamda dipte çok büyük problemler yaşasanız bile, elinizden geldiğince güçlü durmaya devam ediyorsunuz. Bu duruşunuzun karşılığını fazlası ile alacaksınız merak etmeyin. Daha da güçlenerek çok güzel bir döneme adım atacaksınız.
Reklamı Kapat