Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs ün etkisiyle ikili ilişkinizde güzel gelişmeler yaşamanız mümkün. Bu gün sevgi konusunda arzu ettiğiniz gelişmeleri gerçekleştirebilirsiniz.
13 Mart 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ay bu gün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
13 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olabilirsiniz. Bir miktar dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Önceden gözardı etmeye çalıştığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.
13 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevresel şartlar zaman zaman elinizi kolunuzu bağlayabilir. Bununla birlikte karamsarlığa kapılmamaya çalışmalısınız. Aşırı duygusal reaksiyonlar şaşırtıcı olabilir.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Aşk yaşamı : Çekingenlik, sizi çok iyi tanıyan partnerinize açıklayamayacağınız bir gerekçe. Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinizi geliştirmeniz, bir gereklilik olarak önünüzde duruyor.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün İkizler burcunda hareketini sürdürüyor. İletişim trafiğiniz ön planda olabilir. Mail, telefon, toplantı derken günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Kardeşinizle, akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınıza da vakit ayırmanız gerekebilir. Bazılarınız kendini geliştirmek adına yeni kurslar araştırabilir. Akşam saatlerinde Ay'ın Venüs ile olumlu kontağı sayesinde sevdiğinizden haber alabilirsiniz. Güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önyargılarından arınıyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Duygularının yanılabileceği bir gün. Çevrene karşı daha dinleyici bir rol almalısın. Hemen savunmaya geçmen yanlış anlaşılmana neden olabilir. Mart ayının başından itibaren iş ve sosyal hayatında sıkıntılar vardı. Bugün birçok konuda kendini iyi hissedecek gelişmeler olabilir. İçinde derin bir oh çekebilirsin. Yapmayı planladığın konuşma için gerekli ortamı bulamayabilir, ertelemek zorunda kalabilirsin. Eski ilişkinin ardından üzülmeyi artık bırakıyorsun. Bugün, ailenle birlikte bir takım duygusal ilişkilerin yorumunu yapabilirsin. Önyargılı konuşmaların sana göre olmadığını anlayacaksın.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalmış bazı konular yâda arka planda şüphe ettiğiniz bazı sorunlar açıklığa kavuşuyor olacaktır. Haklılığınızı anlaşıldığını hissedebilirsiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel olarak çok yoğun bir gündesiniz. İşe ait önemli konular gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmalar günün büyük bir kısmını kapsayabilir. Yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Zekanızı kullanacağınız işlerde dikkatli olmanızda fayda var. Öğleden sonra kendinizi daha dışa dönük hissedebilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz konusunda yapılanmaya gitmek güvenli olacak. Ateş elementi enerjinizin sebebi ile fazla insan profilini yüksek enerjinize çekiyorsunuz.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yoğun temponuza bir ara vermek ve dinlenmeye vakit ayırmak için uygun bir gündür. Eğer imkanınız varsa, hoşlandığınız, sizi dinginleştiren bir yere gidin. Sessizlik içinde dinlenmek, size tahmininizden çok daha iyi gelebilir.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz ve aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerine açık bir zaman diliminden geçmektesiniz. 17.00 sonrasında ev temizliği, hijyen ve bakımla ilgili konulara yönelebilir, çalışma hayatınızı ilgilendiren konulara hız verebilirsiniz.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay'ın etkisi altında bir iş haftasının ortasına gelirken iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Seyahat araçlarında teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarla diyaloglarda sıkıntılı bir gündeme açıksınız. Sessiz kalmaya çalışın.
13 Mart 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacak, merak etmeyin. Belki çok zor dönemlerden geçtiniz, biliyorum. Birçok Koç burcu sizinle benzer durumda. Kafanız çok çok karışık. Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bu sebeple doğru düzgün plan da yapamıyorsunuz. Şimdilik sadece hayatınızdaki çürükleri eleyin yeter. Hayat size hak ettiğinizi verecektir.
Reklamı Kapat