Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk ilişkinizle ilgili olarak üzerinizde bir karamsarlık olabilir. Bu karamsarlığı üzerinizden atmak için sevgilinizle konuşmalısınız. Size yardımcı olabilecek çözümler getirebilir.
13 Mart 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. İş yerinizde uyumlu bir çalışma sergileyeceksiniz.
13 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça rahatsınız. Harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olabilirseniz maddi durumunuzda gözle görülür bir değişiklik olabilir. Yakında büyük bir alışverişe çıkacaksınız.
13 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir. Hazırlıklı olmaya çalışın.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızdan kaçmıyor, tersi davranış gösterenleri de ilişkilerinizin dışında tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda sizinle ilgili bazı olumlu girişimlerin haberini alacaksınız. Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hakkediyor. Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda hareketini devam ettiren Ay ile şansınızın açık olduğu bir güne başlıyorsunuz. Günün genelinde enerjiniz yüksek, hangi konuda beklentiniz varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle akşam aktifleşen Ay-Venüs kontağı aşk hayatınızda ayaklarınızı yerden kesecek gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Yalnızsanız ummadığınız anda aşk kapınızı çalabilir. Çocuğunuzla ilgili beklentileriniz varsa hayırlı haberleri alabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarının karşılığını alıyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Yılın en karmaşık ruh halinden geçerken detaycılığının seni ne kadar zorladığını fark edebilirsin. Etrafındaki olaylara karşı daha umursamaz davranmayı tercih edebilirsin. Hayatına yeni bir yol çizerken, yakınlarının destek olduğunu bilmek seni daha da güçlü yapacak. Verimli çalışmalarının karşılığını almak, daha azimli olmanı sağlayacak. Uzun zamandır ilişkin yoksa kendini duygusal anlamda yalnız hissedebilirsin. Artık hayatına bir düzen gelsin isteyeceksin. Bir süredir gitmek istediğin etkinliğe yakın bir arkadaşın sayesinde katılma şansı elde edebilirsin. Hafta sonu planını şimdiden yapabilirsin.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

 Bir arkadaşlık ilişkisi aşka dönüşebilir. Siz ne hissediyorsanız ona göre adım atacaksınız. Belki de neden olmasın diyen taraf siz olabilirsiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yaratıcı işlerde daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Gün içinde iş hayatınız yoğun geçebilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız kişilerle programlar yapabilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bağlantılara açık olmakla beraber temkini de elden bırakmıyorsunuz. Ancak fazlası insanların gözünde soğuk olduğunuz izlenimi uyandırabilir.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gününüzü zevk aldığınız özel uğraşlarınıza veya eğlenceli sosyal faaliyetlere ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle, hatta küçük çocuklarla yapacağınız aktiviteler, size, tahmininizin ötesinde bir tatmin sağlayabilir.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, partnerinizin otoriter ve yönetmek isteyen tavırları ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında araştırmalar yapmak, eğitici faaliyetlere yönelmek ve gizli konuları araştırmak için uygun zamanda olacaksınız.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, partnerinizle konuştuğunuz pek çok konuyu hala zihninizde dans ettirebilir. Son kararı vermeden önce sakin bir şekilde kişisel kararlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Hobi, yaratıcılık faaliyetleriniz ön plana çıkabilir.
13 Mart 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu dönem aklınızı maddi kazanç elde etmek için çaba göstermiyor olsanız da, krediniz biriken bazı yerlerden unuttuğunuz gelirler elde edebilirsiniz. Venüs’ün burcunuzda ilerliyor olması sürpriz aşkları hayatınıza çekmenize sebep olabilir. Ancak bu dönemde gelenlerin istikrarı bulması Nisan ayını geçecektir.
Reklamı Kapat