Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız problemlerin sevgilinizle ilişkinizi etkilemesini engellemek için yoğun çaba harcıyorsunuz. Problemlerinizi bir yandan sevgilinize yansıtırken diğer yandan ondan uzak tutmaya çalışıyorsunuz.
13 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
13 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça sıkışık durumdasınız. Bu sıkışık durumdan çıkmak için ne yapmanız gerektiğini kestiremiyorsunuz. Bu yüzden olayları gidişatına bırakmış durumdasınız.
13 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Karamsarlığınız sebebiyle olaylara olamadık açılardan bakabileceğiniz bugün, sevdiklerinizin kalbini kırmamaya bakın.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ofis ortamınızda geçmiş çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılığını göreceğiniz mutlu bir gün yaşayabilirsiniz. Maddi geliri yüksek bir mevkiye terfi edebilirsiniz. Akşam etkili olan Ay-Venüs kontağının olumlu desteğiyle daha zinde ve enerjik hissedeceğiniz bir akşamda olabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa düştüğünüz konularda artık bu akşam itibariyle mutlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kazançlarını yükseltmek istiyorsun!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Otorite baskısından bunalmış bir Oğlak burcuysan, bunu temsil eden bir aile büyüğüyle ya da iş yerindeki patronunla sorun yaşayabilirsin. Kendini anlatmak da bazı zorluklar çekebilirsin. Maddi anlamda kazancını yükseltmek isteyebilir, yeni başlangıçlar yapmak için Cv?ni güncellemek isteyebilirsin. Bu konuda yeni fikirleri olan insanlardan destek alman mümkün. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinin alttan alta sorgulamalarına maruz kalman an meselesi! Vereceğin tepkiler tartışmaya dönebilir. Gün içerisinde, iletişime geçeceğin arkadaşının anlatacakları, ortak bazı tanıdıklarınızı epey çekiştirmene neden olacak. Yorgunluk, eklem ağrıları olarak dönebilir, dikkat et!
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda gündeme gelen iniş ve çıkışlar sizi bazı konuları gözden geçirmeye itebilir. Bir ilişkiye dair inancınızı kaybedebilirsiniz.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınız ve sorumluluklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sizi yoran yıpratan koşullarda başkalarından destek alacağınız zamanlar olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha dışa dönük olabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilmek için organizasyonlara katılabilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Size hizmet etmeyen amaçlardan özgürleşmek konusunda aksiyon aldınız, Aldığınız kararların arkasında durmak ayrıca önem arz etmekte.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, rutin işler ve bunların detaylarıyla uğraşarak geçireceğiniz bir gün olabilir. Bu uğraşılarınız esnasında bulunduğunuz faaliyetler, özel yaşantınızla doğrudan bağlantılı, bir süredir ertelediğiniz veya ihmal ettiğiniz işleri de halletmenizi sağlayabilir.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam olumlu destekler alırken, kariyerinizi ilgilendiren konularda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, iş hayatınızda istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızdaki görüşmelerinizden keyifle ayrılabileceğiniz bir zamandasınız.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, artık zihninizi bir süre tüm akışa kapatmak isteyebilirsiniz. Herkesin sizden bilgi alması ve öğretmenlik misyonunuzdan yorgun düştüğünüzü biliyoruz. Birkaç gün sessiz ve sakin kalarak çevrenizdekilerle minimum diyalog kurun.
13 Mart 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda sizi uyarıyorum. Gereksiz harcamalardan kaçının. Para verdiğiniz konularda, paranızın karşılığını alabildiğinizden emin olun. Keza aynı şekilde emek verdiğiniz konularda da emeğinizin karşılığını alıyor olduğunuzdan emin olun. Sizin için şanslı bir gün. Beklemediğiniz birkaç yerden şansınız yaver gidecektir. Geri dönmesini düşünmediğiniz yerlerden geri dönüşler alabilirsiniz.
Reklamı Kapat