Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı gerçeklerden soyut, tek başına, şahsına münhasır bir duygu olarak kabullenmeyen çoğunluktansınız. Yine de diğer azınlık içinden birini sevebilir ama kendi deyişinizle kuru aşktan ötesinin gelmeyecek olduğuna inandığınız anda terk edebilirsiniz. Bu tartışmaya çok açık.
13 Mart 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Burada da çoğunluğun içindesiniz. Dizleriniz çenenize dayalı yatıyorsunuz. Çünkü yorganınız o kadar.
13 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Sıkı bir dostunuzdan beklemediğiniz bir zamanda maddi destek gelebilir. Bu destekle maddi durumunuzu biraz olsun düzeltebilirsiniz.
13 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Büyümeye aday bir probleminiz var. Önemseyip harekete geçmeniz gerekiyor.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlara ortak olup paylaşma özelliğiniz sizi ayrı bir yere koyuyor. Bugün son derece önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız. Hiç tahmin edemeyeceğiniz birine parasal desteğiniz olacak. Bu kişinin koşullarından etkilenecek ve böyle bir karar vereceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizdeki tutarlılığınız, çevrenizde övgü konusu oluyor.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay İkizler burcundaki hareketine devam edecek. İlişki ve evlilik hayatınızda mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden yüzünüzü güldürecek gelişmelere şahit olabilirsiniz. Akşam saatlerine geldiğimizde ise Ay-Venüs arasındaki pozitif açı sayesinde yalnızsanız yeni bir ilişki için ilk adımları atabilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa maddi getirisi yüksek olan yeni fırsatlar ya da iş bağlantıları karşınıza çıkabilir. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmalarınla dikkat çekeceksin!Ay, bugün karşıt burcunda hareket ediyor. Çalışmalarına hız kazandırmak önemli olacak. Kendi işini yapıyorsan, çalışanlarınla ilgili bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bugün aşka olan inancını bir kez daha kazanabilirsin. Eğer ilişkisi olmayan bir Yay burcuysan geçmişte unutamadığın birinin yeniden hayatına girmek istediğini gözlemliyorsun. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Yay burcuysan, sosyal medya üzerinden tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açmak isteyebilirsin. Ancak ayrılık bu kadar tazeyken hızlı davranman ne kadar doğru? Bu soruyu kendine bir kez daha sormanda fayda var. Kendini ifade etmek konusunda bugün özellikle rahatsın. Katılacağın davette konuşmalarınla dikkat çekiyorsun.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar veya yakın akrabalarınız ile ilgili konuların gündemde olacağı bir gün. Haberleşme ve iletişim bağlantıları her zamankinden daha önemli bir hal alabilir.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdaki kişiyle olan ilişkinizde uyum arayışında olabilirsiniz. Dava sürecindeyseniz, gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda önemli konular gündeme gelebilir. Daha fazla sorumluluk alma durumunda kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde hareketli zamanlar yaşanabilir.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı hedeflerinizin zor yoldan olacağı aşikar bu sebepten de savaşmaktan kaçıyorsunuz ancak kaçmazsanız göreceğiniz manzara muhteşem olacak.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara bırakın. Bireyselliği değil, sosyalliği tercih edin ve çevrenizdekilere uyum sağlayın. Bırakın bugün programları onlar yapsınlar. Bu şekilde ortamda sağlayacağınız uyum, herkesten çok size yarayacaktır.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim öğretim işlerinizde başarı elde edebilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerde istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, ilişkisi devam edenler eğlenceli ve sevgi dolu bir gün geçirirken, ilişkisi olmayanlar için yeni teklifler sözkonusu olacaktır.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler alanınızda meydana gelen olaylar nedeniyle bugün özel hayatınızda olan biteni tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. İki kişi arasında bocalama yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki karışıklığı gidermek için yalnız başınıza kalıp her detayı masaya yatırmadan önce temiz havada uzun bir yürüyüş yapın.
13 Mart 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı Yay burçları aşk hayatlarında geriye doğru gitmek isteyebilirler. Bazı Yay burçları eski sevgililerine dönmek için harekete geçebilirler. Eğer böyle bir içgüdünüz varsa, yapmayın. Yani en azından hemen harekete geçmeyin. Bir iki kere daha düşünün, neden bitmişti?
Reklamı Kapat