Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle aranızda çok mesafeli, ciddi ve sağlam bir ilişki var. Onu seviyor ve onun tarafından sevildiğinizi biliyorsunuz. İlişkiniz moralinizin yükselmesinde büyük etken.
13 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda başarılarınız ve aldığınız kararlar ile göz dolduruyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz terfi ya da maaş zammı kaçınılmaz olacak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler kapıda.
13 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız beklentileriniz dışında gelişmelerin olacağı bir gün. Hazırlıklı olmadığınız bazı harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.
13 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün ailenizden birileri ile aranızda geçecek sohbet sırasında duyacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.
13 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir. Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Ayrıca mevcut durumunuz bu kadar sıkkınlığı gerektirmiyor.
13 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay İkizler burcunda hareketine devam edecek. Sizler için sağlık konuları ön planda olabilir. Kendinizi daha iyi hissetseniz bile fazla yorulmamaya dikkat edin. Korkularınızla yüzleştiğinizde kendinize dert ettiğiniz konuların gereksiz olduğunu göreceksiniz. Akşam etkili olan Ay ve Venüs arasındaki güzel etkiyle duygusal hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin için mazide kalmış biri tekrardan iletişim kurmak isteyebilir. Sevgiler, Astromeri
13 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Küslükler sona eriyor!Ay, bugün hava burcunda hareket ediyor. Bugün karşına çıkan aksilikler karşısında fazlasıyla tepkili olabilir, istemeden de olsa kalp kırabilirsin. İş yerinde üstlerinin üzerine fazla geldiğini düşünüp, bu konuda iş arkadaşlarınla konuşmak isteyebilirsin. Sinirli ve dikkatsiz konuşmaların başına umulmadık işler açabilir. Karşı cinsten aranın bozuk olduğu biri varsa bugün onunla aran yeniden eski haline dönebilir. Evli bir Yengeç burcuysan, eşinin kariyerinde yaşanacak gelişmeye çok sevineceksin. Aile ya da akrabalarında küslük yaşadığın bireyler varsa, barışmaların yaşanacağı gelişmeler yaşayabilirsin. Son zamanlarda fiziksel olarak kendini güçsüz ve sağlıksız hissettiğin için spora yönelebilirsin.
13 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstünüze düşen sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu ile hayatınızı şekillendirebilirsiniz. İş projelerinizde motive edici sonuçlanmalar sizlerin yüzünüzü güldürebilir.
13 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinmeyen konularla ilgili yaşayacağınız olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözmekte zorlanabilirsiniz ve bu sizi kabullenmeye götürebilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizde rahatlama söz konusu olabilir. Daha dışa dönük davranabilirsiniz.
13 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eril enerji ve prensiplerin hayatınıza aktığı bir döneme giriyorsunuz. Dostlarınızla yapacağınız işler sizi bir üst seviyeye çıkartacak.
13 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlarla olan ilişkilerinizde, bugün istediklerinizi bulamayabilirsiniz. Daha sıcak ve samimi bir ortam arzuluyor olabilirsiniz. Kendi içinize dönüp, iç dünyanızda olan bitenleri incelemek istemeniz de mümkündür.
13 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
13 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay'ın etkisiyle kendinizi hem ruhen hem bedenen yorgun hissedeceğiniz bir günle haftaya şekillendiriyorsunuz. Herkese yardım etmek, iyilik yapmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Yazışmalar, seyahatler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. İletişimin merkezi siz olacaksınız.
13 Mart 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünceleriniz çok güzel. İnsanlara, canlılara ve evrene faydalı olacak birtakım faaliyetler düşünmektesiniz. Ancak önce siz. Günlük hayatınızda kendinize ne kadar yüklendiğinizin farkında değilsiniz. Belki sporu abarttınız, belki çok çalışıyorsunuz, belki çok düşünüyorsunuz bilemiyorum. Ancak bu kadar zorlamayın kendinizi. Bir de tam tersi Yengeçlerimiz var. Odağı tamamen kendisine çeviren. Onlara uyarım daha büyük; yalnız kalırsınız.
Reklamı Kapat