Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız.
14 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
14 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugün yapacağınız beklemediğiniz bir harcama sizi zor durumda bırakabilir. Dostlarınız ya da aileniz size yardımda bulunabilir.
14 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün, tahammülsüz yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde şansınız yüksek. Fark edilme isteğinizi tatmin edebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. İletişim konularındaki beceriniz, zor ilişkilerde sonuçlar getirebilir. Belli kurallarla sınırlandığınız bir konuda çabalarınızı arttıracaksınız. Hayatınızı durgun ama düzenli bir dengede görüyorsunuz. Düzenli hareketliliğe geçiş niyetinizde güçlükleriniz olacak.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün ciddi anlamda gergin bir gündeyiz. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter sert açıları şansınızın azaldığını hissedeceğiniz gelişmeler yaşatabilir. Duygusal olarak kendinizi yalnız ve işlerin içinden çıkamıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Dostlarınızla aranızda problemler olabilir. Aranızdaki küçük bir mesele büyüyebilir. Ay'ın Jüpiter ile karşıtlığı ise maddi konularınızda dikkatli olmanızı gösteriyor. Harcamalarınıza dikkat etmediyseniz bugün beklediğinizden de fazla borcunuz olduğunu fark edebilirsiniz. Sonrasında Ay'ın retro hareketteki Merkür ile açısı internet üzerinden yapacağınız para transferleri veya alışverişlerde riskli bir günde olduğunuzu gösteriyor. 15:30'da Ay yarına kadar boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsız kalıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Bir süredir umudunu kestiğin iş görüşmesinden haber gelebilir ve beklemediğin bir fırsat karşına çıkabilir. Değişikliğe hazır olup olmadığından tam olarak emin olamayabilirsin. Özellikle kendinle ilgili yapmak istediğin yeniliklerde kararsızsın. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişinin imalı sorularına karşı tahammülün olmayabilir. Kısıtlanmaya gelemediğin gibi kısıtlamaktan hoşlanmadığını dile getirebilirsin. Akşam kapını çalan davetsiz misafirler, kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Kronik rahatsızlığın varsa rutin kontrollerini ihmal etmemende fayda var.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yöneticilerinizle maddi beklentileriniz konusunda aniden çatışmalı söylemlere dahil olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi savunma şeklinize dikkat etmelisiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler olabilir. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi meşgul etmeye devam edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak çoğu işin üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru uğraştığınız işlerde dağılmalar yaşanabilir. İşlerinizi ihmal etmeyin. Yaşadığınız olaylara karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sözlerinizi dikkatli seçiyorsunuz ve insanlara değer verip iletişiminize dikkat ediyorsunuzYine de bazı şeylerin oturmadığını gözlemleyebilirsiniz.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve iletişimleriniz, günün ana konularını teşkil edebilir. Herhangi diğer bir gün tartışmaktan kaçınacağınız konuları bugün konuşabilir, çözmek bir tarafa, dile getirmeye bile çekindiğiniz sorunların üzerine eğilebilirsiniz.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlayıcı ve sıkıntılı bir gün söz konusu olabilir. Son dakika aksilikleri güne damgasını vuracaktır. İş yerinizde kendinizi hiç de konforlu hissetmeyeceksiniz. İmalı hareketler sizi rahatsız ediyor. Hele ki bu iş yoğunluğunuzun arasında bir de insanlardan manevi baskı hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn’ün olumlu etkileşimi gündelik hayatınızdaki ilişkileri rayına oturtur. Tartışmaların yaşandığı konulara çözüm bulursunuz. Diğer yandan sağlık konularıyla ilgili hassas bir gündesiniz. Bedeninizin verdiği sinyalleri ihmal etmeden doktora danışmakta fayda var.
14 Mart 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu finansal konularda hareket olası. Geçmişten gelen borç alacak, uluslararası konularda, hukuki meselelerde hareket olası. Gün boyu dayanıklılık sınavlarına tabi olabilirsiniz.
Reklamı Kapat