Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda büyük yenilikler yok. Ama sevgilinizin kafasından sizin farkında olmadığınız düşünceler geçiyor. Bu arada sizinle ilgilenen başka birisinin varlığını fark edeceksiniz.
14 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Umulmadık bir anda ortaya çıkan acil bir durumda sakinliğinizi korumanız gerekecek. Yatırım planlarınızı şimdiden yapmanız ve bu planlara bağlı kalmanız gerekiyor. Riskli yatırımlara girmek için iyi bir zaman değil.
14 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Elinizdeki parayı çok güzel değerlendirmeniz gerekiyor. Taksitli alışverişlere girmek hiç de iyi bir fikir değil. Bunun yerine bir süre para biriktirmeniz gerekiyor. Beklenmedik şeyler çıkabilir.
14 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınız hakkında son derece yanlış bir yargıya varmışsınız. Bu yargıya varmanızı sağlayan kişileri önce iyi tanıyın.
14 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişinizde takılı kaldığınız konularla birtakım hesaplaşma niyetleri içine girebilirsiniz. Bununla ilgili dış baskılanmaların etkisinde kalacaksınız. Çevrenizdeki insanlar üzerindeki olumlu izlenimleriniz, önümüzdeki günler içinde size önemli fırsatlar sunabilir. Bu fırsatlardan bazılarında yaşayacağınız kararsızlıklar, onları sizden hızla uzaklaştıracak.
14 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız Ay-Boğa burcu geçişiyle başlıyor. Sakinlik, güvence, huzur ve kazançlı çıkma arzumuz yüksek olur. Yanlışlardan, karmaşık olandan, huzursuzluk verenden uzak durmak isteriz. Dostlarımızla ilişkimizde, hayata bakış açımızda sağlamlık ve güvenlik arzumuz ön plandadır. Kendimizden başkasına güven duymamız pek kolay olmayabilir. O yüzden temkinli davranabiliriz. Eğer emin olursak, o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Saat 11:59 Ay-Satürn görünümü, hem kendinize hem de başka insanlara yardımda bulunabilirsiniz. Toplu halde huzur ve sevgi bulma adına yapılan girişimler için de uygun zamandır. İhtiraslı davranmanız mümkündür, güzel dilekleriniz olduğu için bunları bir an evvel hayata geçirmek istediğinizden dolayı böyle davranmakta olabilirsiniz. Bu görünüm sayesinde kendinize daha fazla güvenirsiniz. Eğer bir şeyler canınızı sıkıyorsa ve buna dur demek istiyorsanız söylemekten de kaçınmazsınız. Bu sizin bazı iyi niyetli olmayan insanlardan koruyacaktır. Saat 14:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işlerimizi başarıyla yoluna koymak ve güvence sağlamak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bu kadar çabaya karşılık elde ettiğimiz paranın yetersizliği canımızı sıkabilir. Daha iyi şartlarda bir işimiz, yaşantımız olsun isteriz. Yeni hafta hepimiz için güzel geçsin. Kalben sevgilerimle,
14 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne biraz üşengeç uyansan da iş yoğunluğu mecburi bir hareketliliğin içine girmeni sağlayacak.
14 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün burç değiştirmesiyle sosyal alanda çok daha aktif olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla daha sık görüşebilir, fikir alışverişinde bulunabilir, sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
14 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gireceğiniz bazı sosyal ortamlar ve arkadaşlık ilişkileriniz bağlantısıyla aşk hayatınız yeniden canlanabilir ve kendinize yeni bir yön çizmek isteyebilirsiniz. Ancak bu sefer beklentilerinizi yüksek tutmamak adına alacağınız kararlar her zamankinden daha farklı olmalıdır.
14 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularınız gündeminizi etkileyebilir. Gelir – gider hesaplamaları yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmanız, işleri yoluna koyacaktır. Bugün aile, ilişkiler konusunda duygusal olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bilgi ve yeteneklerinizi birleştirip kendinize hobi alanları yaratabilirsiniz.
14 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu arkadaşlıklar kurabilecek ve ilişkilerden faydalı bilgiler edinebilecek gündesiniz. Bazı hayalkırıklıkları telafi edilebilir veya unutmayı tercih edebilirsiniz.
14 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu iş hayatı veya özel hayat için olabilir. İyi düşünün ve geleceğinizi etkileyecek bu karar için etki altında kalmayın. Sonuca ulaşmak için herşey mevcut. Yeterki istikrarlı olun. İçinize kapanmayın. Sevdiğinizden yardım isteyin.
14 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne biraz üşengeç uyansan da, iş yoğunluğu mecburi bir hareketliliğin içine girmeni sağlayacak. İşinden memnun olmayan bir Yengeç burcuysan, karşına çıkan fırsatları hiç düşünmeden değerlendirebilirsin. Bugün ailendeki önemli figürlere karşı daha açık sözlü konuşmalar gerçekleştirebilirsin. Bu konuşmalar bireysel kararların üzerine olabilir. Maddiyata dayalı konularda iletişimde olduğun kişilerle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, değer verdiğin kişinin alacağı kararlar kaygılanmana neden olabilir.
14 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz daha dikkatli ve sakin olmalısınız. Önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yaptığınız işe dikkatinizi odaklayın ve fazla dağılmayın. Birden fazla konuyla ilgilenmek durumunda kalabilir ve sıkıntı duyabilirsiniz.
14 Mayıs 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta fikirleriniz, idealleriniz, vizyonunuz önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla yapılacak konuşmalar harekete geçme ve işlerinizi toparlama ihtiyacınızı hızlandırabilir. 
Reklamı Kapat