Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni kurduğunuz bir arkadaşlık, yeni kıskançlıkların nedeni olabilir. Bu yakınlığın kıskançlığı ne kadar hak edeceği konusunda, bir fikir sahibi gibi de görünmüyorsunuz.
15 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir. İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak.
15 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek. Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, girmek istemeyeceksiniz.
15 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi uyarılarıyla ve müdahaleleriyle sıkan birinden uzaklaşmak istiyorsunuz. Ama onu dikkate almanız size yarar sağlayacak.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş gününü keyifli bir şekilde sonlandırıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinize olan güveninizin belli sınırlar içerisinde zorlandığını hissedebilirsiniz. Kendinize ait bazı konularda dönüşümler şart gözüküyor.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın boşlukta olduğu bir günün başlangıcındasınız. 00:49 itibariyle Ay Yengeç burcuna giriş yapıyor. Seyahatlerinizin, akademik konularınızın, yurt dışı işlerinizin gündemde olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Sabah aktifleşen Ay ve Kiron arasındaki gergin açı pozitif bir günde olmanız gerekirken sizi karamsar bir yapıya dönüştürebilir. Güzel gelişme ise Merkür'den geliyor. Güneş'in kalbinde olacağı bugün hisleriniz kuvvetli olacaktır. Bugün içerisinde dileklerinizi dilemeyi unutmayın. Özellikle aşk hayatınızı ve çocuğunuzu ilgilendiren konularda beklentileriniz gerçek olabilir. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz harcamalar yapıyorsun!Bugün tüm gününü evde geçirmek istemeyip, kendini açık havaya atmak isteyebilirsin. Bir süredir aklında olan yeni bir eve taşınma fikrini bugün netleştirip, ev bakabilir hatta henüz taşınmadığın evin için gereksiz harcamalar bile yapabilirsin. Bu dönem para harcamak, senin için uygun zaman değildir belki de! İş ortamında birlikte çalıştığın ve performansını beğenmediğin çalışma arkadaşından huzursuz olduğunu yöneticine iletmeye çekinmeyeceksin. Para kaybetmek yerine kazancın artacağı farklı önerilerin peşine düşebilirsin. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan kendini sevgilinle evlilik üzerine konuşurken bulabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi durumları, işi veya parası üzerine ele almanız gereken konular olabilir. Yatırım, alım satım işlerine zaman ayırabilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olduğunuz bir gündesiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Ruhsal olarak etkilendiğiniz konuların üzerinde araştırma yapacağınız zamanlar var. İşlerinize yeniden yön vermek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız kişilerle akşam birlikte olmak isteyebilirsiniz. Birlikte organizasyonlar yapabilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Söylemek istemedikleriniz birden ağzınızdan çıkabilir. Sonrasında dönüp kendinize neden böyle dedim diye sorabilirsiniz, kendi iç sınırınızı keşfedeceksiniz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili planlar üzerinde düşünmeye devam etmeniz mümkündür. Yine de, bugün fazla gerçekçi olamayabileceğinizi de göz önünde bulundurun ve ciddi planlamalar yapmaktan uzak durun. Özellikle detaylar konusunda dikkatsizlik edebilirsiniz.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yurt dışı bağlantılarınızla iletişim kurabilirsiniz. Her türlü konu abartılı bir şekilde önünüze düşer. Siz dolduruşa gelmeden sağduyunuzla olayları en yalın haliyle yönetmeyi başarırsınız. Beklenti içine girmeden doğal akışta kalmayı deneyin.
15 Mart 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ön çalışmasını yaptığınız işlerde aksaklıklar olası. Önemli projeleri akşam saatlerinde sakin ve yaratıcı biçimde yapabilirsiniz. Yapıcı söylemler uzun vadeli sorunlardan korunmanızı sağlar.
Reklamı Kapat