Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün her şeyin sürekli yolunda gitmesi sizi hatalı davranışlara itebilir, şansınızı fazla zorlayabilirsiniz. Ailelerle ilgili konulardaki anlaşmazlıklar, bazı ziyaretleri gerektirecek.
15 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Çalışma prensipleriniz iş hayatının kurallarına çok uygun. Sağlam adımlar atıyorsunuz. İş hayatınızdaki uzun süreli gerilim yavaş, yavaş mutlu sona doğru yaklaşıyor.
15 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günler içinde para konulu bir gelişmenin izini sürmeniz gerekebilir.Geçmişte bıraktığınız masraflı alışkanlıklarınızı bu sıralar yeniden canlandırmamalısınız.
15 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Belli konularda duygularınızı paylaşma olanağı yakalayabilirsiniz. Yine de çok sorunlu biri izlenimi bırakmaktan kaçınmalısınız.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda geçmişe ve kaybettiklerinize takılarak, şu anı ve şimdiki fırsatları kaçırıyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda çok şanslısınız. Etrafınızda insanlar dört dönüyor ama size sorsam hayat size kötü davranıyor. Tamam hayatınızda aldığınız kötü haberler ve kayıp temaları var. Ancak gözünüzü doğru yöne çevirirseniz kazanacağınız da çok şey var.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başlangıcında Ay boşlukta hareket ediyor. 00:49 itibariyle Yengeç burcuna ilerleyen Ay, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Ay'ın Kiron ile sert açısı mevcut bir rahatsızlığınız varsa daha da ilerleyebileceğini gösteriyor. Bu kısa etkiden sonra güzel gelişmelerle devam ediyorsunuz. Merkür'ün Güneş'in kalbinde olacağı bir gündeyiz. Hayata dair istekleriniz, dilekleriniz kabul olabilir. Sizlerin özellikle maddi konularla ilgili beklentilerinde bu şans ortaya çıkabilir. Ameliyat durumunuz varsa sağlığınızla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani yolculuklara hazır ol!Beklemediğin hatta gözden çıkarttığın eski bir ödeme bazı ufak tefek borçlarını toparlamanı sağlayacak. Eşinle ya da sevgilinle aranda geçen düzensiz yaşam konuları gün içinde tartışmaya dönüşebilir. Gireceğin sosyal ortamlar da renkli tavırların ile sempati kazanıyorsun. Bugün aynı zamanda kardeşler, anne tarafından kuzenler ile bir araya geleceğin bir programında sır olarak kalan ve seni ilgilendiren konular gündeme gelebilir! Gün içerisinde bir arkadaşının güveninin kırıldığını öğrenebilir ve saklı kalması gereken sırrının ortaya çıktığına şahit olabilirsin. Bu durum canını sıksa da günün sonuna ne kadar büyük bir yükten kurtulduğunu hissedeceksin. Akşamüstü hafta sonu için ani bir yolculuk planı yapabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizin sizi çepeçevre sarıp sarmaladığı sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal ve hassas yönlerinizi sosyal gruplarınız içinde çok daha fazla sergileyebilirsiniz. Yenilikçi fikirlerinizden bahsedebileceğiniz bir gündesiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündeminizi gizli kalmış olaylar etkisi altına alabilir. Psikolojinizi düzeltmek için iç sesinizi dinlemeniz gereken zamanlar olabilir. Yaşayacağınız olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde işlerinizle ilgili büyük bir çaba içerisinde olabilirsiniz. Akşama doğru keyif alacağınız ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutumunuzu mümkün olduğunca sakince dengede kılmaya çalışın. İçsel dengeyi yakalarsanız daha güzel olan kapıları görme fırsatı yakalarsınız.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iç dünyanızda yaşadıklarınıza dalıp gitmeniz mümkündür. Onları incelemek ve tam anlamıyla kavramak istiyor olabilirsiniz. Bu durum, gün içinde son derece sessiz ve sakin olmanıza, cansız görünmenize yol açabilir.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal grupların sizin gücünüzden ve konumunuzdan faydalanması öne çıkar. Her şeyin aşırısı fazladır. İlişkilerinize sınır çizip herkesin babası olamayacağınızı kabullenmelisiniz. Harcamalarınızı israfa dönüştürmemelisiniz. Yatırım kararları için iki kere düşünün.
15 Mart 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sosyal bilinirlik, grup çalışmaları önem kazanıyor. Kafa karışıklığı yönsüzlük duygusu artsa da üretim içinde olmaktan vazgeçmeyin. Akşamüstü beklenmedik kısıtlanmalara tabi olabilirsiniz.
Reklamı Kapat