Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda akılcı görünebilir ama kendi içinizde tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz. Çok fazla sorgulayarak ilişkileri zedelediğinizi farketmiyorsunuz. Zamansız çıkışlarınız var.
15 Mart 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Planlama konusunda disiplinli olabilir ve değer verdiğiniz kişilerin fikirlerini alabilirsiniz.
15 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.
15 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça duygusal bir gün. İçinizde geçmişi tırtıklama ihtiyacı var. Biraz intikam gibi duygularla dolabilirsiniz. Kendinizi o kadar fazla önemsiyorsunuz ki; başkalarına olan öfkeniz büyüyor. Kendinizle iyi geçiniyor olmanız güzel ama biraz körleşmiş olabilirsiniz. Huzur bulduğunuz insanlarla zaman geçirin.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk dakikalarında hala boşlukta olan Ay, saat 00:49'da Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızın, çocuğunuzun ön planda olduğu bir gündesiniz. Sabah Ay-Kiron zorlu açısı aşk hayatınızda duygusal yaralar almaya açık olduğunuzu gösteriyor. Sadece tepkilerinize dikkat edersiniz olay büyümeyecektir. Olumlu etkiler ise Merkür'ün yardımıyla geliyor. Güneş'in kalbinde olan Merkür, Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu olay hislerinizin zirvede olacağı bir zaman diliminde olacağınızı gösteriyor. İçinize doğan, rüyalarınızda gördükleriniz gerçek olabilir. Evren sizi çok farklı dinleyecek. Dileklerinizi mutlaka tutun. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güç kazanıyorsun!Tanıdığın insanlar çevrende önemli etkiler bırakacak ve senin için statü anlamına gelen konumun önemli hale gelecek. Hırslı, çalışkan ve mücadeleci yapının güç kazandırdığını bir kez daha anlayacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin iniş çıkışlı duygu durumu karşısında ne yapacağını kestiremeyebilirsin. Bir süredir görüşmediğin insanların seninle iletişime geçmesi, kısa süreli bir şaşkınlığa sebep olabilir. Kendini sürpriz bir buluşmayı organize ederken bulabilirsin. Merhamet gösterdiğin kişiler tarafından kandırıldığını öğrenmek canını sıkacaktır. Çok para vererek aldığın bir eşyanın bugün indirimde olmasına üzülebilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüreğinizin sesini daha çok duyabileceğiniz bir gündesiniz ve bu sese daha rahat kulak verebilir, bunu hevesle ve cesurca göstermekten de kaçınmayabilirsiniz. Aşkınız, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline olabilir.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve yaratıcılık konusunda bugün sezgilerinizi kullanabileceksiniz. Sabah saatlerinde işlerinizi netleştirmek için planlama yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde sevgilinizle keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yorucu iş temposuna girmek üzere olduğunuzu bilerek programlı ve istikrarlı olur iseniz iş sürecinizi en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Başarıyı kendinize hızlı çekersiniz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüz, son derece keyifli olabilir. Çeşitli yaratıcı uğraşlar, sosyal ortamlar, kişisel hobiler, günün ana temaları olabilir. Hayatın renkli, cıvıl cıvıl yönleriyle ilgilenmeniz mümkündür. Olumsuzluklar bugün pek yanınıza uğramayabilir.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Jüpiter arasındaki zorlu etkileşim sizin yaratıcılığınızı ortaya koymanızı engelleyecektir. Sabırlı davranıp sakinliğinizi korumalısınız. Dua, meditasyon için harika bir gün. İbadet yerlerini ziyaret ederek ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Kan dolaşımınızı kontrol ettirin.
15 Mart 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca zihinsel faaliyetler artsa da yönsüzlük hâkim olabilir. İçe dönme ve kendinizi sorgulama arzunuz yüksek. Ailevi konularda, sosyal bilinirlik alanında hareket olası.
Reklamı Kapat