Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sürekli arayacak ve sürekli aranacaksınız. Aşkın ilk başlangıcının coşkusunu yaşıyorsunuz. Ama beri yanda içinizde, bu yeni ilişkiden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var.
15 Mart 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
15 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
15 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Üçlü bir ilişki içinde bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz. Konuyla ilgili duygusal olmaya hakkınız olduğu yönünde de bir savunmanız var. Sonuçta olayı sorun haline getiriyorsunuz.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişe takılıp kalmasanız, geleceğe yönelseniz hayatınızda o kadar güzel şeyler olacak ki. Ailenizle iyi geçinin. Sonra bu olanlara da üzülürsünüz. Bazı kararları almakta zorlanıyorsunuz. Çevrenizdeki, özellikle iş yerindeki insanlar tarafından kandırılmaya açık bir dönemdesiniz.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başında boşlukta olan Ay 00:49 itibariyle Yengeç burcuna ilerliyor. Bugün sosyal yönünüz ön planda olabilir. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizden bahsettirebilirsiniz. Ay-Kiron arasındaki sert etkinin aktifleşmesiyle çevrenizdeki insanlara karşı sözleriniz yaralayıcı olabilir. Bugünün daha güzel yanı ise yöneticiniz Merkür'ün Güneş'in kalbine yerleşiyor olması. Bugün aklınızdan geçenler ileride gerçek olabilir. İlişkiniz ve evliliğiniz ile alakalı dilekleriniz gerçek olabilir. Artık mutlu bir ilişkiniz olsun istiyorsanız çok yakında bu dileğiniz gerçek olabilir. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim oldukça açıksın!Güneş-Merkür kavuşumu bugün seni ön plana çıkaracak. Bugün kendi doğrularında hareket etmek isteyebilirsin. Yetiştirmen gereken işlerin biriktiğini görmek canını sıksa, birkaç teknik sorundan sonra üstesinden geldiğini görebilir, gün sonunda sana karşı duyulan güvenin arttığını görebilirsin. İletişime açık halin kimsenin gözünden kaçmayacak. Hem iş hem de arkadaş ortamındaki sıcakkanlı halin, adından sıkça söz ettirecek. Yeni iş bağlantıları kurabilir, bir süredir görüştüğün kişiden yeni bir ilişki adına teklifler alabilirsin. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, ummadığın kişinin aşk itirafı karşısında tepki vermekte zorlanabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için birlikte hareket edebilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısı benimseyebilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili beklentileriniz doğrultusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız organizasyonlara sevdiklerinizi de davet edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebileceksiniz. Öğleden saatlerinde uğraştığınız işlere daha sezgisel yaklaşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda çekingen kalabiliyorsunuz bu da potansiyelinizi görmeniz konusunda büyük engel. Kendinizi arada bir aşmakta sakınca yok, dışadönük olun.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çeşitli sosyal faaliyetlere katılabilir, sosyal ortamlara girebilirsiniz. Gittiğiniz yerlerde aldığınız gıdalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bayat veya bozuk gıdalar yüzünden sindirim sisteminizde ufak bir sorun doğabilir.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal olarak gel gitler yaşayabilir, içsel dengenizi sağlamakta geçici olarak zorluk yaşayabilirsiniz. Esasen bu dolunay sizi bir adım öteye taşıyacak ve özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşamınıza destek olacak nitelikte. Dolunay zamanında iletişim konusunda beklediklerinizi elde edebilecek, beklediğiniz haberleri alabilecek, yeni iş bağlantıları geliştirebilecek ve ilişkilerinizdeki sorunlara daha kolay çözüm yolu sağlayabileceksiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz kibir ve ukalalıktan uzak durmalısınız. Aşırı alışveriş ve masraftan kaçının, herkesin ihtiyaçlarını gidermek için kendinizi sorumlu hissetmeyin. Sosyal çevrenizden gelecek desteğe aşırı güvenmeyin, her zaman kendi başınıza olayları çözebileceğinize yürekten inanın.
15 Mart 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişin yükünü güne yansıtan olaylar yaşanabilir. Birlikte çalıştığınız insanların desteği ile sosyal bilinirlik getiren olaylar gelişebilir. Anda kalmak ve akışta olmak önemli.
Reklamı Kapat