İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onunla olan ilişkiniz umduğunuzdan çok daha fazla sürdü. Ama bu onun sizin aradığınız insan olduğunu göstermez. Sizin için vazgeçilmez olduğunu görmek onu günden güne daha da şımartıyor. Buna bir dur deme vakti geldi.
15 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınız eskisi kadar renkli değil. Daha da sıkılacağınız bir döneme girmek üzeresiniz. Bir iş arkadaşınızdan sizi motive edecek sözler duyacaksınız ama bir arkadaşınız da size iş konusunda hakaret edecek.
15 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Ödeme yapmanız gereken unuttuğunuz bir yer olabilir. Ödemelerinizi ve zamanlarını tekrar gözden geçirmelisiniz böyle unutulmuş hesaplar bir zaman sonra canınızı sıkabilir.
15 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Ama sonra bu anlattıklarınızı bir başkasından duyabilirsiniz.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatınızda beklemediğiniz kayıplar söz konusu olabilir. Hayattan keyif almadığınızı, hayatınızda bir boşluk olduğunu, özellikle partnerlik anlamında eksikleriniz olduğunu hissedebilirsiniz. Yarın bambaşka hissedeceksiniz. Duygularınız gelip geçici. Düşünceleriniz sizi yanıltıyor olabilir.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay günün başında 00:49'da Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularınızın ön planda olduğu bir güne başlıyorsunuz. Gelirinizi arttırmak için çıkış yolları arayabilirsiniz. Günün ilk yarısında etkili olan Ay-Kiron gergin açısı düşünmeden yapacağınız bir harcamanın size ileride zararı olabileceğini gösteriyor. Güzel gelişme ise Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması. Gelecekteki planlarınız veya kariyerinizle ilgili bir dileğiniz varsa o gün çok içten dileyin. Hayatınızdan olumsuzlukları atın olumlu olduğunuzda dileklerinizin, isteklerinizin gerçek olabileceğini göreceksiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Risk alıyorsun!Güneş-Merkür iletişimi bugün en büyük destekçin olacak. İş yerinde bir süredir sorun yaşadığın iş arkadaşının işten ayrıldığını ya da bölümünün değiştiğini öğrenmek keyfini daha da yerine getirebilir. Maddi anlamda sağlam temeller atmak isterken bazı risklere girebilirsin. Hiç aklında olmayan bir seyahat planı bugün önüne çıkabilir ve programında olmayan gelişmeler yaşayabilirsin. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan, sevgilinin beklemediğin davranışları ondan soğumana neden olabilir. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşlarınla kafa kafaya verip hayatını farklı bir boyuta taşımanın yollarını arayabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüceldiği Yengeç burcunda ilerleyen Ay maddi konuları gündeme getirirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif, konfor alanınızı genişletmek önceliğiniz olabilir.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız konularda engelleri aşa bilirsiniz. Sorumluklarınızın artması söz konusu olabilir. Öğlen saatlerinde kendinizi daha hayalperest hissedebilirsiniz. Karar almak için uygun zamanlar olmayabilir. Akşam saatleri için organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızdan beklentiniz çok yüksek olsa da bir o kadar ilgi de sizi korkutuyor. Ortayı yakalamak için içsel dengenizi sağlamanız şart.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sahip olduğunuz maddi varlıklara daha fazla önem vermeye başlayacağınız bir gündesiniz. Bunları daha iyi değerlendirmek için bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak; sosyal ortamlarda, malvarlığınızı ve refah durumunuzu fazla öne çıkarmayın.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle çocuk ve partnerle ilişkinizde kişisel çatışmalar gündeme gelebilir. Hiçbir konuda şansınızı fazla zorlamayın. Sonra hayal kırıklığı yaşamamak için hayattan beklentilerinizi abartmayın.
15 Mart 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu hedefleriniz yenileniyor. İlişkilerden alacağınız destek size güç verecektir. Kariyer alanında bütünü görmeden hareket etmeyin. Bilmediğiniz konularda danışmanlık alın.
Reklamı Kapat