Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Yakın ilişkiler ve evlilik açısından yoğun bir gün olabilir. Alabileceğiniz önerileri yakından incelemeniz gerekmekte. Kararlarınızı siz belirlemeye çalışmalısınız. Sürprizlere hazır olmalısınız.
15 Mart 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

İkili ilişkilerinizde önemli gelişmeleri gündeme geliyor. Ortağınızla organize çalışmalara katılabilir, arkadaş toplantılarından hoşlanabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar günü. Özellikle akşam saatlerinde kendinizi güçlü hissederek işinizden zevk alabilirsiniz. Bununla birlikte abartılardan kaçının.
15 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Ay ın burcunuza yaptığı gerilimli açı, bugün aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Bugün maddi konular gündemde olabilir.
15 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Parasal konularda dikkatli olmalısınız. Gerçekçi olmayan planlar hayal kırıklığı getirebilir. Bu arada duygusal reaksiyonlarınızda da aşırılıklar mümkün.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin bağlılıklar kurmak istiyorsunuz. Kim bilir belki de kurdunuz. Karşı taraftan aradığınız ilgiyi alamadığınızda derin yaralar alıyorsunuz. Uzun süredir sabrettiğiniz konular artık bir noktadan kırılacak. Ya sizin için iyi bir dönüşüm olacaktır ya da dolup taşıyorsunuz.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay 00:49 itibariyle Yengeç burcuna geçiyor. Bugün ailenize ve evinize vakit ayırabilirsiniz. Sabah saatlerinde aktifleşen Ay-Kiron sert görünümüyle aile içinde söyledikleriniz, aldığınız kararlar karşı tarafı yaralayabilir. Bugünün güzel tarafı ise Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması. Retro hareketteki Merkür hislerinizin daha da kuvvetli olabileceğini gösteriyor. Bugün dileklerinizi çok içten dileyin. Rüyalarınız haberci olabilir. Bugün olaylara daha değişik bir açıdan bakabilirsiniz. Empati yaptığınızda karşı tarafla çözemeyeceğiniz sorun olmadığını göreceksiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü adımlar atıyorsun!Maddi anlamda sana sürekli sorun çıkaran bazı konularda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Hayatında yapmak istediğin değişiklikler için bugün istediğin ortamı sağlayabilir ve sağlam adımlar atabilirsin. Uzun zamandır ertelediğin konuşma için kendini hazır hissediyorsun. Evliliğinde sorunları olan bir Koç burcuysan, çözümü eşinden bekleyeceksin. Ancak bu bekleyişin evliliğini çıkmaza sokabilir. Akşama alacağın sürpriz davetle şaşırabilir, beklemediğin bir ortamda kendini bulabilirsin. Arkadaşlarınla aranda gelişen diyaloglara dikkat etmen gerekebilir. Yanlış anlamalar ve ifade zorlukları kopuk olmaya aday ilişkilerine sıkıntı yaratabilir. Hiç kullanmadığın eşyalarını sağa sola dağıtabilir, yaşam alanını daha pratik hale getirebilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim ve ifade gücünüzü kullanabileceğiniz, duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Çok farklı konularda çeşit çeşit fikir ve düşünceler geliştirip, bunları paylaşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni kararlar alıp, ilerleyebileceksiniz. Babanıza ait konular gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde daha sezgisel olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylara karşı iç sesinizle yaklaşmalısınız. Akşam saatlerine doğru arkadaşlarınızla birlikte olmak size keyif verecektir. Yeni organizasyonlar yapabilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çabuk paniğe kapılabiliyorsunuz. Sakin olmak için çaba sarf etmelisiniz. Ateş elementinin etkisi ile hızlı giderken bir şeyleri kaçırabiliyorsunuz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tüm enerjiniz çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu nedenle, girdiğiniz ortamlarda da sükunetin hakim olmasını isteyeceksiniz. Hayatınızda bu dönem içerisinde yaşadıklarınızla ilgili düşünceler, aklınızda dönüp durabilir.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, sağlık konusunda sindirim sistemi ve sinir sistemi problemlerine dikkat etmeli, dengeli beslenme planına geçmeli ve pozitif enerjili ortamlarda bulunmalısınız. Problemli ilişkiler için ayrılık kararı verebileceğiniz, bekar olanların ise yeni tekliflerle karşılaşabileceği bir zaman dilimi geçirmektesiniz. Bu süreçte günlük çalışma temponuzun yükseldiğini fark edebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her türlü aşırılıktan kaçınmak da fayda var. Karşınızdaki insanlarda bu nedenle canınızı sıkabilir. Ego yüklü konuşmalar savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Herkes en çok kendi fikrini beğenir. Abartıdan uzak olayları doğal akışına bırakın. Fazla yemek yememeye özen gösterin.
15 Mart 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu yakın çevre vasıtasıyla sağlanan kazanımlarınızı değerlendirin. İçsel karmaşa, şüphe gerçeklerden kaçma arzusu tetiklenebilir. Önemli kararlar almak gerekebilir, tedbiri elden bırakmayın.
Reklamı Kapat