Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle bugün telefonda uzun uzun konuşacak, bir meseleyi çözmeye çalışacaksınız. Eski sevgilinizin ise sizi hâlâ unutamamış olduğu kulağınıza gelebilir.
15 Mart 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde şaşırtıcı bir olayla karşılaşabilir ve dikkatinizi işinize yoğunlaştırmakta zorluk çekebilirsiniz. Bugün iş konusunda bazı riskler almaya hazırlıklı olun.
15 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Paranızı dilediğiniz gibi harcayamamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Bugün harcama yapmak eğiliminde olacaksınız ve olur olmadık şeylere paranızı harcayabilirsiniz.
15 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

En ufak şeylerde gereksiz kararsızlıklar yaşarken, öte yandan hayatınızla ilgili çok önemli kararları düşünmeden ve bir çırpıda alıyorsunuz.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüveninizi biraz kaybetmiş hissedebilirsiniz. Kendi değerinizi konumlandırmakta zorlanıyorsunuz. Aslında insanlar sizi ulaşılamaz bir noktada görüyorlar. Siz isteseniz de istemeseniz de burcunuzda ilerleyen Venüs sizi çok güzel yapıyor. Herkes size hayranlıkla bakıyor.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başında boşlukta olan Ay, 00:49'da Yengeç burcuna geçiyor. Ofis hayatınızdaki konular, sağlığınız, evcil hayvanınız gündemde olabilir. Sabah Ay'ın Kiron ile kurduğu sert kontak sebebiyle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Riskli işlerden kaçınmalısınız. İş ortamında da ağzınızdan çıkan kelimeler yaralayıcı olabilir. Güzel haberler ise retro Merkür'den geliyor. Güneş'in kalbinde olduğu bugünde hayattan beklentileriniz ne ise onu dileyin, gerçek olma ihtimali vardır. Özellikle maddi anlamda daha bir şansınız açık olacaktır. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakinliğe ihtiyacın var!Bir süredir beklediğin iletişim ya da haber geliyor. Heyecanına yenik düşmemek için kendini belli etmiyorsun. İlgi duyduğun kişiye karşı yakınlaşman bu vesile ile kolaylaşıyor. Eğer eğitimine devam eden bir Kova burcuysan bugün grup çalışması verimli gidebilir. Kendi fikirlerini dayatmaman konusunda dikkatli olmalısın. Sanatla uğraşan ya da yaratıcılığını mesleğine döken bir Kova burcuysan sakin bir ortama ihtiyacın olduğunu düşüneceksin. Aile içinde konuşulmayan her şey sana birkaç sene öncesini hatırlatacak ama kökten çözmek isteyeceksin. Beslenme ile ilgili sağlık problemleri yaşıyorsan, diyetisyene görünmende fayda var.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik iş ve uğraşlarınızla, detay ve ince hesap gerektiren konularla ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Size yardım etmeye çalışan kişilerden, işyerinizde astlarınızdan destek alabilirsiniz. Sağlık, hijyen, temizlik konularıyla ilgilenebilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki karşılaştığınız engeller gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde yönünüzü belirlemek isteyebilirsiniz. Öğlene doğru hayallere kapılacağınız zamanlar olabilir. Dikkatinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde zevk aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönünüz atağa geçiyor. Özellikle yalnız olan Kova’lar flörtleşerek ilerledikleri arkadaşlıklar ile çok başarılı ilişkilere yeni girişimler yapabilirler.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gününüzü rutin işlere ve bunların içeridikleri detaylara verebilirsiniz. Çalışmanız esnasında birşeyler atıştırmak isterseniz, abartıya kaçmayın, yediğinizin içeriklerine bakmayı da ihmal etmeyin. Bazı ufak mide sorunları yaşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Jüpiter arasında meydana gelecek zorlu etkileşim arkadaşlarınızla ilişkilerde sizi inatçılarla uğraştırır. Çocuklarınızın olduğu kadar eşinizin de bitmek bilmeyen talepleri yorucu olacaktır. Herkes üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmeli.
15 Mart 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sevdikleriniz adına riskli işlere girebilirsiniz. Olaylara fazla iyimser yaklaşırsanız kolay kandiralabilirsiniz. Finansal konuların günün gerçeklerine uygun olması önem kazanıyor.
Reklamı Kapat