Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizde her gün bir yenisi başlayan sorunlar ikinizi de endişelendiriyor. Karşılıklı suçlamalarınız hiç bir şeyi çözmüyor. İki tarafında suçlamaları biraz kendilerine yöneltmeleri gerekecek.
15 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bu iş sizi yeniledi. Bunun farkındasınız. Bir sürü konuda ufkunuz genişledi. Harika insanlar tanıdınız. Mesleki ve sosyal açıdan bir define sandığı açmış gibisiniz. Bu ortamdan yararlanmayı bileceksiniz.
15 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasızlık çekmiyor sayılırsınız. İşyerinizde bir problem yaratmayacak şekilde, ilave ikinci bir iş teklifi alacaksınız. Bu teklifi iyi değerlendirebilirseniz çalışma hayatındaki becerilerinizle kazancınızı ikiye katlayacaksınız.
15 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Soğukkanlılığınız bir yakınınızı çok rahatlatacak. Ama sorun üzüntü vermeye devam edecek gibi görünüyor.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu iletişim gücünüz yüksek ancak çok dürtüleriniz ile hareket ediyorsunuz. Bu sebeple de zaman zaman çevrenizdeki, özellikle sizin çok yakın insanları kırıyorsunuz. Ailevi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz için bir şeyler yapabilirsiniz.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün ilk anlarında boşlukta ilerleyen Ay, 00:49 itibariyle Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Sizler için evlilik ve ilişki konuları gündemde olabilir. Sabah saatlerinde aktif olan Ay ve Kiron arasındaki sert etki partnerinizle aranızda kırıcı durumlar yaşatabilir. Bugünün güzel tarafı ise retro Merkür'ün Güneş'in kalbinde konumlanıyor olması. Evrenle olan bağınız her zamankinden başka olacak. Adeta aklınızdan geçen konular bir anda gerçek olabilir. Dileklerinizi de dilemeyi ihmal etmeyin. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlulukların artıyor!Rutin işlerinin gecikmesine neden olacak aksilikler yaşayabilir, günü toparlamakta zorlanabilirsin. Yaptığın işler bugün başkalarının denetiminden geçebilir ve fark edilen eksiklikler canını sıkıp, sorumlulukların artabilir. Çok yönlü düşünmenin yerinde, doğru ve sağlam seçimler yapmanı sağladığını fark edeceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan değer verdiğin kişinin bazı konulardaki önyargılarını kırmakla epey uğraşacaksın. Nihayetinde herkesin kendi doğrusu var. Bunu kabullenmek zorunda kalabilirsin. Evde yapmak istediğin bahar temizliğine yanlış girişmen bir süre sonra yorgunluktan şikâyet etmene neden olabilir.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, ilişkilerinizde dengeyi tutturmak gibi bir önceliğiniz olabilir. Birebir görüşme ve diyaloglara açık bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiye uyum göstermek isteyebilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Açık düşmanlara karşı tedbirli olmanız gereken zamanlar var. Sabah saatlerinde uğraştığınız işlerde başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. İlerleyen zamanlarda olaylara daha sezgisel yaklaşabilirsiniz. Akşama doğru ise arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz yerlere gitmeyi tercih edebilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızın farkında bir tutum sergilemek hususunda çok başarılısınız ancak eğlence ortamlarında konuşma yaparken gerilebiliyorsunuz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkileriniz ön plana çıkacaktır. Özellikle de duygusal birlikteliğinizde, karşınızdaki kişi ile aranızda çok daha samimi, sıcak ve anlayışlı bir iletişim olabilir. Bir sorununuz varsa, bunu bugün rahatlıkla konuşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanların fanatik fikirleri ve her türlü aşırılığı sizi rahatsız edebilir. Abartıyı sevmeyen yapınızla güne ayak uydurmakta zorlanırsınız. Akıl hocalığı yapsanız da herkes sonunda kendi bildiği doğruya sadık kalacaktır. O yüzden dil dökerek boşuna kendinizi yormayın.
15 Mart 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu daha iyisine ulaşma ve kendinizi gösterme arzusuyla zihinsel kısır döngü içinde kalabilirsiniz. Denge önemli. Öğlen iş ve rutinler düzene girebilir, projelerde hareket yaşanabilir.
Reklamı Kapat