Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insan bugün sizi çok mutlu edecek. İlişkiniz bunca zaman sonra bile dipdiri görünüyor. Dışardan da ilişkinize hiç bitmeyecek gözüyle bakılıyor. Nazardan korunmalısınız.
15 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar. Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor.
15 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.
15 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle olan bağlantınız çok kuvvetli. Ne istediğinizi farkındasınız. İkili ilişkilerde aksiyon almanızın vakti geldi. Bekarsanız bir sevgiliniz olmalı artık. Buna hazırsınız. İlişkiniz varsa bir sonraki aşamaya taşınmaya hazır. Çok çalışmalısınız. Ancak hak etmeyenler için değil, hak edenler için.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başında Ay boşlukta hareket ediyor. Sonrasında 00:49'da Yengeç burcuna geçen Ay, kariyer konularınızı ön plana çıkartabilir. Sabah Ay-Kiron arasındaki sert etkiyle iş hayatınızda sizi duygusal olarak yaralayan konular olabilir. Bugünün ayrı bir önemi ise retro hareketindeki Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması. İçinizden geçenler kabul olabilir. Sağlığınızla ilgili, ofis yaşamınızla ilgili dilekleriniz gerçek olabilir. Uzun zamandır size zorluk çıkaran sağlık probleminizde şifa bulabilirsiniz. Ofiste bireysel çalışmak yerine takımca bir işe başladığınızda güzel başarılar elde edebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bambaşka bir hayat seni bekliyor!Bugün karşına çıkan fırsatların hepsini değerlendirmek isteyebilirsin. Kendini, gündemine hızla giren iş yolculuk planı için internette gezinirken bulabilir, hatta rotanı küçük bir tatil havasına çevirebilirsin. Kendini çok iyi hissettiğin için yeni kararlar almak seni korkutmayacak. Özellikle şehir değiştirmek gibi radikal değişimlere sıcak bakacaksın. Evli bir Terazi burcuysan, eşinin kendi ailesindeki bazı bireylerle ters düştüğünü görebilirsin. Bugün aynı zamanda kalbini kıran, aranın bozulduğu kişiler ile bazı şeyleri yoluna koymanın zamanının geldiğini göreceksin. Beklediğin iş fırsatını bugün kapını çalabilir ve bambaşka bir hayata başlayabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bulunduğunuz ortamdan sıkıldıysanız bugün uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir. Dışarıdan, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflere ulaşmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizi daha fazla akışa bırakmak isteyeceğini zamanlar olabilir. Akşama doğru arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata karşı verimli olabilmek için hayatın sesini dinleyin. Arada sessiz kalın ve evrenin, eş zamanlı sayıların size ne anlattığını anlamak için çaba gösterin.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınıza çok büyük önem vermeye başlayacaksınız. Kendi ihtiyaçlarınızı bile ikinci plana atma eğilimine girebilirsiniz. Görevlerinize öncelik vermeniz elbette iyidir ama arada kendinize de vakit ayırıp biraz dinlenmeniz gereklidir.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda olası problemler yaşayabilirsiniz. Bir hastalığınız varsa ameliyat olabilir, ruhsal olarak gergin hissettiğiniz bir dönemde iseniz biraz yalnız kalıp, sakinleşerek fiziksel ve mental olarak iyileşme dönemine girebilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından bu süreçte faydalanabilir, geçmişte çözümleyemediğiniz bir konunun tekrar karşınıza çıktığını fark edebilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güzellik, estetik, şıklık konularında aşırıya kaçabilirsiniz. Gereksiz estetik müdahalelerinden kaçının. Ya da giyim mağazalarındaki tüm beğendiğiniz kıyafetleri satın almaya kalkmayın. Partnerinizden de aşırı ilgi ve alaka beklemeyin.
15 Mart 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün rutinler ve iş konularında uzun vadeli kararlardan, riskli projelerden kaçınmak faydalı olur. Yenilenen ihtiyaçlarınıza uygun koşulları yaratıyorsunuz, biraz daha sabır ve temkin gerekiyor.
Reklamı Kapat