Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Bir birlikteliğiniz varsa aldatılmalara karşı dikkatli olun. Yaşadığınız sıkıntı ve mutsuzluğunuz aslında sizin kuruntularınız ama bunu karşınızdaki insana fazlasıyla yansıtıyorsunuz. Birlikteliğiniz yoksa kendinizi bu kadar saklamayın.
15 Mart 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Siz çok yoğun ollamdığınız halde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Başkalarının işlerini de yapmaya çalışmak size bir şey kazandırmaz. Siz üzerinize düşeni en iyi şekilde yapın yeter.
15 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Kısa yolculuklara çıkabilir bu yoculuklar sırasında sizi zor durumda bırakacak harcamalarda bulunabilirsiniz.
15 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Birlikte olduğunuz insan sizin yanınızda sıkılıyor ve mutsuz oluyor. Kendi iç buhranlarınızla onu sıkmakan vazgeçin.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz de haftayı keyifli şekilde kapatanlardansınız. İş yerindeki bazı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Maddi anlamdaki dönüşüm süreciniz devam ediyor. Yeniden yapılandırmanız gereken birçok konu var. Sosyal mecralarda zaman harcamalısınız. Çevrenizden faydalanın.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün ilk saatinde boşlukta ilerliyor. 00:49'da ise Ay Yengeç burcuna geçiyor. Maddi konularınız bugün vaktinizi alabilir. Erken saatte netleşen Ay-Kiron sert açısı borçlarınızla ilgili yaralar alabileceğinizi gösteriyor. Ciddi sağlık problemleri olanlar varsa bugünkü ihmalkarlığınız ameliyat konusunu gündeme getirebilir. Güzellikler ise devamında geliyor. Merkür'ün Güneş'in kalbinde olduğu bir gün içerisindesiniz. İçtenlikle dilediğinizde dileklerinizin kabul olmaması için hiçbir sebep yok. Özellikle aile ve ev konusuyla ilgili destek almaktasınız. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir sayfa açıyorsun!İş yerinde patronunla ertelediğin konuşmayı bugünden şekillendirebilirsin. Yaratıcılığının ön planda olduğu bugün kendini daha verimli hissedebilir, üretken bir gün geçirebilirsin. Bulunacağın arkadaş ortamında yeni iş fikirlerine ortak olacak insanlarla tanışabilirsin. Hayatına yeni bir sayfa açmaya çok hazırsın. Bunun için gerekli zemini de bugün kararlarını hayata geçirerek hazırlıyorsun. Evde ve ailede tam zamanında yerine getirdiğin sorumluluklar kimsenin gözünden kaçmıyor. Beklediğin takdiri bugün alabilirsin. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Yay burcuysa ev yerleştirme, eşya seçimi derken epey yorulduğunu fark edeceksin. Bu yorgunluktan arınmak adına spa ya da masaj yaptırabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi durumları, işi veya parası üzerine ele almanız gereken konular olabilir. Yatırım, alım satım işlerine zaman ayırabilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde işlerinizin ilerlemesi için çaba sarf edebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Endişelendiğiniz konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Yenilenmek isteyeceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde dikkatiniz dağınık olabilir. Finansal açıdan yeni kararlar almamaya çalışın.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızda eleme yapmanız şart görünüyor. Çok dinamik olmanıza rağmen dinamizminizi başkaları ile paylaştığınızda çok çabuk yorulabilirsibiniz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Karakterinizin duygusal tarafının ağır bastığı bir gün geçirmeniz mümkündür. Hassaslığınız, sizi uyum içinde olmaya, gerginlikten kaçmaya itebilir. Gerektiğinde mücadele edilmesi gerektiğini unutmamalı, yeri gelince direnç göstermelisiniz.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı yemek yemek, aşırı içmek, aşırı alışveriş kısacası her türlü abartıdan uzak durmalısınız. Özellikle arkadaşlarınızla ortaklık fikrine hemen toz pembe gözlüklerle bakmayın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Son kararınızı vermeden iyice düşünmeli detayları atlamamalısınız.
15 Mart 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler, bekleten anlaşmalarda gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinize vakit ayırın. Gün boyu sağlık hassasiyetleri, dolaşım sorunları olabilir, önemsemek faydalı olur.
Reklamı Kapat