Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Üretkenliğiniz bugün aşk hayatınıza da olumlu yansıyacak ve sevgilinizle kendinize bir takım sosyal etkinlikler belirleyecek ve onları uygulamak isteyeceksiniz.
15 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
15 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugün bütçenizi göz önünde bulundurarak harcamalarınızı yapmalısınız. Ailenizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
15 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcu evinizle alakalı bazı konularda tedirginlikleriniz olabilir. Son dönemlerde genel anlamda pozitifsiniz. Yine genel anlamda kendinizi bir yandan da kıstırılmış, kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Geçmiş ve gelecek arasındaki dengeyi kurmanız gerekiyor. Ay burcunuza geçiş yaptı. Sizi daha evcimen bir hale getirebilir. Aksiyonsuz bir Cuma tercih edebilirsiniz.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay bugün 00:49 itibariyle sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendinize odaklanacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sabah etkili olan Ay ve Kiron arasındaki sert görünümle size duygusal olarak yara veren konular tekrardan karşınıza çıkabilir. Olumlu gelişmelerinde olduğu bir gündesiniz. Merkür retro hareketine devam ederken Güneş'in kalbinde olacak. Hislerinizin güçlü olduğu bir gündeyken tüm kalbinizle dileklerinizi dileyin. Yüzünüzü güldürecek gelişmelerin karşınıza çıkacağını göreceksiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şaşkınlığını gizleyemiyorsun!Bugün karşına çıkan aksilikler karşısında fazlasıyla tepkili olabilir, istemeden de olsa kalp kırabilirsin. İş yerinde üstlerinin üzerine fazla geldiğini düşünüp, bu konuda iş arkadaşlarınla konuşmak isteyebilirsin. Aile bireylerinle ufak bir tartışma yaşayabilirsin. Vereceğin tepkilere dikkat etmen gerekebilir. Bu dönem herkesin hassas olabileceğini aklından çıkartmamalısın. Gün içerisinde yardımına ihtiyacı olan bir yakının e-postasını alabilir, iyi niyetinin esiri olup yardım etmek isteyebilir ve planlarına dahil olabilirsin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan sevgilinin sana hazırladığı sürprize karşı şaşkınlığını gizleyemeyeceksin. Yaşam alanında istediğin yenilikle taşınma kararı alabilirsin.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yüksek olabilir ve ilişkilerinizde söz ve güç sahibi olabilirsiniz. Kendinizden emin yönünüzle kararlı adımlar atabilirsiniz.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Niyetinizi ortaya koyup yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenecek zaman yaratacaksınız. Öğle saatlerinde kendinizi çok daha sezgisel hissedebilirsiniz. Hayallere kapılıp işlerinizi aksatmamalısınız. Akşama doğru arkadaşlarınızla zaman geçirmek için planlar yapabilirsiniz.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes sizde kendisinden bir parça bulabildiği için size çekiliyorlar. Her zaman bir tanıdık yakalama fırsatı buluyorsunuz. İçtenliğinizin meyvesini topluyorsunuz
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, en çok önem vereceğiniz şey, kendiniz olabilir. Ancak bu, bencilliğe kayacağınız anlamına gelmiyor. Sessiz, sakin bir köşeye çekilip, biraz da kendinizle, kendi iç dünyanızla ilgilenmek istemeniz mümkündür.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı yemek yemek ve midenizi yormak metabolizmanızı zorlar.Bugün tükettiklerinize özen gösterin. Ev için yapacağınız masraflar boyunuzu aşabilir ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Daha sonra altından kalkamazsınız.
15 Mart 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde objektif tutumlar sergilerseniz geçmişin yaralarını iyileştirip gücünüzü toplayabilirsiniz. Gün boyu dayanıklılık sınavları, sosyal çevrede gelişmeler olası.
Reklamı Kapat